Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано19.03.13 13:28



Повечето биха казали, че съм бил използван през всичките тези години, но аз съм се раздавал по собствено желание, защото мога да си го позволя.
----------------
Сега, започвам с уговорката, че това не е лично отношение, а реагирам на написаното, просто не искам да ми се разсърдиш.
Та, когато се намесят пари в любовта ми се гади, честно. Не мога да ви разбера вас мъжете, в началото се надпредварвате как да угодите, какви по-скъпи подаръци да подарите, да водите девойките по хотели, а после когато се разделите и става уникална помия. Тогава или се сещате за парите си....или пък започвате да тръбите какво сте направили...Гнусно е не мислиш ли?
Ми я си представи, че тази жена е чула от някъде, какво говориш за нея, смяташ ли, че след като ти гледаш парите или навсякъде тръбиш какво си направил за нея, няма да те накара да си плащаш...ей така от инат...Поне според мен, в този живот или правиш нещо по желание и от сърце и си траеш след това, или въобще не го правиш...
Онзи ден един приятел ми разказваше, как хванал някаква девойка и я водил къде ли не, купувал и разни неща, а после се скарали и той така яко плюваше по нея, че му казах да избира или да се разкара от очите ми, или да млъкне...Не е честно, поне според мен такова отношение....
Не знам...просто аз така виждам нещата....
Пак ти казвам, не е лично отношение, а говоря п опринцип, защото доста често напоследък чета и слушам мъже, които се вайкат за парите си, които са дали по еди коя си...На мен лично ми е грозно...





Тема Re: Какво да си мисля за... [re: ШokoЛaдa]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.03.13 20:09



Няма никакъв проблем, не съм от леснообидчивите

. Все още искам да я водя на почивки, на ресторанти (хотела е задължителен ), но тя вече ми отказва, защото ако останем цяла нощ заедно, ще се почувства отново емоционално ангажирана с мен.
Не разбирам за каква помия говориш... не си спомням да съм обиждал някого, най-малко пък приятелката си. Е, да... мисля си разни неща, но едновременно с това се страхувам да не обвиня някого незаслужено. Затова и пуснах тази тема - да разбера какво мислят по казуса и други хора. Както споменах по-горе, с нея сме се разделяли (по нейно желание) три пъти и аз въпреки това съм оставал с добри спомени и отношение към тази жена, не съм я мразил, не съм я обиждал, не съм си искал подаръците обратно и не съм казал лоша дума за нея. Това е единствения начин да продължим отново, когато ми се обади, както и се е случвало на практика. Всеки човек има право да си живее живота както му харесва, защото това е неговия живот. На който не му харесва - да ходи у лево. Всеки е самостоятелна личност и никой няма право да се опитва да го променя по какъвто и да е начин. Или харесваш един човек, или не го харесваш, никой не може да бъде собственост на друг, нито да предявява собственически права, нито да ограничава другия за каквото и да било. Приятелката ми е излизала с други мъже, защото тя го е искала и аз не съм я спирал, защото не искам да я загубя. Била е с достатъчно мъже преди да се запознаем и един повече, или по-малко не е от значение. Виждал съм я с насинени крака с ясни отпечатъци от пръсти, както и с прежулени прешлени на гръбначния стълб, но съм си мълчал... Признавам си, беш ми гадно, но ще ми е още по-гадно да я загубя.
Ако някой от четящите редове не е изневерявал на партньора си - нека ме заплюе, ще понеса и това.
Хубава вечер на всички!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано19.03.13 21:19



Повечето биха казали, че съм бил използван през всичките тези години, но аз съм се раздавал по собствено желание, защото мога да си го позволя. Предполагам, че финансовото и материалното ми подпомагане е причината да продължим да се виждаме толкова време.

ти за нея си портфейл, което от където и да го погледнеш е свинско поведение...
тя за теб е надуваема кукла с точното електромагнито поле / не си намерил същото при посещенията при компаньонките иначе нямаше да се чудиш дали да и плащаш или не / - което от където и да го погледнеш е свинско поведение; лика прилика сте си, ама тя за разлика от теб не пуска теми в грешния клуб....тук е Любов, не ГЗС....
темата ти е пълна с гОвна...

добре, че като влизам в кочина не съм по сандалки, а с гумени ботуши....дано да са достатъчно високи да не се омажа до коленете в мненията ти ... даваш ли си сметка, че плащането за секс е еднакво унизително и за двете страни? що не се "вземете", ей го на - жената ти е казала в прав текст, че има опастност от емоции от нейна страна... ще направите две добри дела - две "хубави ябълки" няма да ги ядат свИните...



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: reborn2008]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.03.13 21:49



Така... ето първия/първата, която хвърля камък срещу мен. Няма лошо, всеки има право да каже мнението си, за което благодаря. Мислех, че я обичам, след като съм готов на всичко (дори и да си плащам, за да я виждам), затова пуснах темата в този клуб, но може и да съм сгрешил, за което моля да бъда извинен.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано19.03.13 23:31



Не знам, само знам, че такива взаимоотношения някак не мога да ги разбера...а и нещо друго ми е интересно....по писанията ти, се представяш за перфектният мъж, а тъкав няма...или се идеализираш, или си измисляш..../възползвам се от твърденията ти, че не си сръдлив

/
Аз не съм изневерявала, но няма да те заплювам...



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор Влечуго (Крокодил)
Публикувано20.03.13 02:29



Ами, така поставено и погледнато отстрани,мисли си за нея като за една много умна и същевременно милосърдна жена!щом може да накара един манекен да и плаща за секс и същевременно да не му дере кожата......
Така сложени картите имаш голям избор....ако си говоря с малоумен бих го обяснил, но не смятам, че си такъв.
на твое място , аз лично бих си поплакал и продължил....ама за кво ли ти се обяснявам, като смятам, че темата си е еталонна партенка......

Говори ми ... умирам за глупости....



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: Влечуго]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.03.13 10:46



Защо си мислите, че темата е партенка? Толкова ли е невероятно, това, което ми се случва?
Казваш да си поплача... а дали има за какво да плача?
Може и да съм много умен, но все пак съм мъж, а досетливоста на мъжете не е от силните им страни. В този ред на мисли, би ли ми споделил/а какво би направил/а ти на мое място?
Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 20.03.13 10:50.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор Влечуго (Крокодил)
Публикувано20.03.13 11:58



подобни връзки,при наличието на чувства страшно много изтощават емоционално човек!
Всичко в тях е абсолютно ненормално и много натоварващо.
Всичко останало е самозалъгване, продължаването им си е една емоционална агония!

Бих прекратил абсолютно всички контакти, без никакви обяснения. ако ще и пред вратата да ми спи,ако ще и тя да ми дава пари за секс!



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: Влечуго]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано20.03.13 12:09



Чувствата са само от моя страна, което ме кара да мисля, че поне тя не се самозалъгва и натоварва. Щеше да е много лесно, ако можех да изпълня съвета ти... трябва да ти призная, че си много прав - това е начина да престана да се тормозя.
Днес е международния ден на щастието, бъдете щастливи всички !!!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 20.03.13 12:31.



Тема Re: Какво да си мисля за... [re: The Stranger]  
Автор Влечуго (Крокодил)
Публикувано20.03.13 12:28



Мъж съм



Благодаря за пожеланията!да ти се връщат двойно

Естествено, че са от твоя страна, ако имаше такива от нейна, не би ти го причинявала!

Знам, че е много, много трудно!Личен опит.
Първият път е доста трудно прекратяването им.Когато аз забелязах, че се спекулира по този начин с чувствата ми, направих неща, които на 100% направиха всякаква връзка и контакти да станат невъзможни!По лесния не успявах да се преборя
При следващия случай вече беше доста по-лесно-просто се напих и теглих едни яки майни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.