Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 17.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: Melany99]  
Автор roshava (диване)
Публикувано12.06.13 20:48



Така си е ...





Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор roshava (диване)
Публикувано12.06.13 20:52



А аз, от целият ти пост, разбрах само ти що за човек си и защо не си в брачни отношения и никога не си била в такива.



Тема Re: И още нещо..нови [re: The Stranger]  
Автор Dara of Amber ()
Публикувано12.06.13 23:08



Един от мъжете, с които тя се срещаше докато имахме отношения ми каза, че ако е знаел, че тя се среща и с други, нямало да се вижда с нея,


е този е мъжкар... ти нали беше решил да не се занимаваш с нея ..... кво стана, че пак ни занимаваш с тая драмата? в следващите 6 години да очакваме да ни информираш периодично за изкушенията и триуменията си ли?

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Чистачката,нови [re: The Stranger]  
Автор Dara of Amber ()
Публикувано12.06.13 23:20



нИдей рИва Манекенче-тук съм!

кАжи сИга очите ли а ти умия или дупЕто.... мноо се посра с тва продължение на темата.... не че ше вденеш ама да ти рЕкна - мъжкарите в подобна хипотетична ситуация или биха теглили една майна на въпросната девойка както Чени те посъветва преди месеци или биха си плащали без да вдигат врява просто щото са проумели, че КЕФ ЦЕНА НЯМА.... да оставим на страна бившата любовница-стръвница, я кАжи толкова ли няма женоря за омагьосване та все на тая тема циклиш.... кофти впечатление правиш-жена ти те отсвирила, любовницата също и ти просиш внимание във виртуалните светове... закови някое младо и кьораво да се доказва в следващите 6 години, че е достойно да стане Г-жа "Приключен Манекен" па се кротни.... та и ние да си отдъхнем....

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Чистачката,нови [re: Dara of Amber]  
Автор Melany99 ()
Публикувано13.06.13 03:47



Много е претенциозен!


Да била с малки гърди, да била с малко дупе, да била с големи не знамкакво си...
Тооо, угодия няма!




Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: roshava]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано13.06.13 04:35



Ти би ли искала да си на мястото на някоя от тези жени? Би ли стояла с години с човек, който тъче на 2 стана? Толкова ли ти е чувството за собствено достоинство, значимост, морал ? Имаш ли някакви идеи за човешко поведение и ценности? Жените сами са си виновни. Ако го бяха отсвирили и двете, сега щеше да е с пета или десета вече.



Тема Re: И още нещо..нови [re: The Stranger]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано13.06.13 04:52



Е тази сигурно е някаква вървежна красавица, една на милион. Налага се да си плащате цената на услугите, че чак и солено да ви излиза. Като толкова й се нервираш , зарязваш и точка!

Или може да се виждате само като приятели.



Тема Re: Какво да си мисля за...нови [re: ellynora]  
Автор roshava (диване)
Публикувано13.06.13 09:46



И ти си виновна, че мислиш по този начин, ама е на, правиш го и не искаш да го променяш.



Тема Имаше нещо...нови [re: ellynora]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано13.06.13 11:22



в нея, което много ми харесваше, но вече го няма. Отношенията ми с тази жена за мен вече са история. От няколко месеца отново съм моногамен, обръщам внимание само на съпругата си, защото само тя го заслужава. Приемам поздравления за правилния избор.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Чистачката,нови [re: The Stranger]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано13.06.13 11:55



Не забравяй да прилагаш въпросното изказване и към себе си.

Ти излизаш преебания във всички случаи - къде физически, къде финансово, къде имиджът и самочувствието ти...

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.