Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 21.05.24 
Контакти
   >> Любов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Чистачката,нови [re: Dara of Amber]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано14.06.13 11:57



Откъде знаеш, че съм Чени

?

Аааа, сетих се

Здрасти

Редактирано от Bлeчyгo на 14.06.13 12:08.



Тема Re: Имаше нещо...нови [re: ellynora]  
Автор Melany99 ()
Публикувано14.06.13 15:44



В повечето случаи изневярата укрепва брака.

Партньорът научава разни нови неща, разбира някои стари истини и оценява ситуацията.
Пък и на 40 + години да се опитваш да се адаптираш към друг човек, също на 40+ си е доста трудна работа.



Тема Re: Имаше нещо...нови [re: Melany99]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.06.13 08:04



Да де, таковайте си се там женените. Въпроса е да не обърквате живота на самотните, които си търсят другарче.





Тема Re: Имаше нещо...нови [re: ellynora]  
Автор Melany99 ()
Публикувано15.06.13 15:40



Аз доколкото четох, въпросната девойка не си търси само едно другарче...





Тема Re: Имаше нещо...нови [re: Melany99]  
Автор LILKA_SM (член)
Публикувано15.06.13 16:51



... и женените мъже не объркват нейния живот, сама си го прави.





Тема Re: Имаше нещо...нови [re: Melany99]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано15.06.13 23:27



Аз доколкото четох, въпросната девойка не си търси само едно другарче...
Така е, правилно си прочела. Дамата ми беше казала, че започва да излиза с мъже, защото си търси съпруг. Ако човек сериозно си търси партньор, нормално е да започне с един и да е САМО С НЕГО докато разбере дали той е подходящия човек, или не. Едва след това може да започне да излиза/среща с друг. Аз си мисля, че това е правилния начин, но не претендирам да съм прав.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Имаше нещо...нови [re: LILKA_SM]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано15.06.13 23:40



+1

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Имаше нещо...нови [re: The Stranger]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано16.06.13 07:23



E да, но на нея не й остава много време и тя трябва да го кара със засилка. Защото като пресее некачествения материал, той качествен почти не остава.

Видяла е , че след 6 загубени години от теб не може да очаква тепърва да се разведеш. Пожелавам й късмет, защото наистина е за съжаление.



Тема Elly,нови [re: ellynora]  
Автор The Stranger (GAME OVER!)
Публикувано16.06.13 13:12



Когато се запознах с тази жена, тя беше разведена от 13 години. През тези години не си е стояла в къщи, излизала е и се е срещала с мъже, но така и "не могла да срещна поне един свестен" - това са нейни думи, които няма да моментирам, всеки да си направи изводите сам. Не съм много убеден, че 6-те години са загубени за нея, защото не е преставала да се среща и излиза и с други. Казвала ми е, че иска да дава възможност и на други мъже да я опознаят... как точно става това - не съм питал, но и да питах, нямаше да ми отговорят.
Моето лично мнение е, че УСЛОВНО жените могат да се разделят на две - едните са идеални за брак, другите са перфектни за компания. Когато един мъж иска да се повесели и да разпусне - търси жена от втората група, но като реши да се задомява, си взима жена от първата група. Поправете ме, ако греша.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Elly,нови [re: The Stranger]  
Автор Melany99 ()
Публикувано16.06.13 17:48



Има и комбинация от двата варианта, но са много редки и обикновено бързо изчезват от пазара...






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.