Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема дразненетонови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Beни Mapkoвckи (др.)
Публикувано02.12.02 14:55



Митко: "Съжалявам, ако с това дразня някого."

Аз пък не съжалявам.

Хората в България се дразнят вече от всичко. Дразнят се от хубавото време. Дразнят се и от лошото време. От мръсните улици. От чистите улици. От хубавите жени. От грозните жени. От ...

Аз пък не се дразня, а се смея. Смешно ми е, когато някой почне да обяснява как, ако той бил станал ИСП през 1993-а година, сега щял да бъде е-е-хей къде. Ами да си станал, какво сега опяваш със задна дата?

Ако той бил съдил Костов за лицензите на ИСП-тата, щял не знам си какво си. Смях! Ами да го беше съдил. Ние

- единствени.

Сега обжалваме защото аз съм си правел предизборна кампания. Смях! Не само това, разбрахме се с Ники Василев така да я направят тази приватизация, че да ми дадат възможност да си правя предизборната кампания.

Било лошо да си "развяваш името насам-натам из Интернета". Смях! Едно търсене из Google показва името ми само 1626 пъти. Един от сериозните ми "критици" (хайде да се подразниш, а: На кой му пука от критиката на критиците?) може да открие името си около 50 пъти. Той и от това се дразни, освен от всичко останало .

Някой си мисли, че като ме наклевети или обиди, или дори набеди в извършване на престъпление, ще ме подразни. Смях! Напоследък по разни дела чета такива неща за себе си, че снощи дори се смяхме с едни приятели, че единственото, което все още не съм прочел за себе си е, че съм некрофил. Но и това сигурно ще стане .
Все пак хората, които през тази година си позволиха да ме клеветят в момента са следствени, подсъдими, обвиняеми или поне с призовка за явяване в съда. Единственият от тях, който имаше акъл, се обади самичък и предложи . Другите ще си носят последиците.

Една от грешките, които навремето направихме с Ганчев беше, че позволихме на хора като секретарката ни безнаказано да си направи фирма и да се прави на провайдер. Ако тогава не бяхме проявили милост заради факта, че е бременна, щяхме да си спестим появата на рецидиви. Затова не съжалявам, че някой си щял да се раздразни. Дразнят се само онези, които има за какво да се дразнят. Впрочем, може да се види и . Ако не сте разбрали, че е смешно, вижте новината от 14.02.1999 г. - вярвате ли, че ми пука за това дали някой се дразни, след като мога да напиша в резюмето на статията думите "Вени Марковски смята някои от хората за идиоти. С това есе сам доказва, че и той не пада по-долу. "?

А що се отнася до правителството и набедените юпита, далеч преди изборите (на 19.05.2001) сме казали, че идват у нас с различна от публично обявената цел: виж от тази дата.



Тема Re: правилата на игратанови [re: WAN]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано02.12.02 16:36



Ти още малко ще поискаш да ти дам и ключа от сейфа. Ако мислиш, че нарушавам някакъв закон, ей-къде е проуратурата, иди и я сезирай. На тях ще им отговоря, а не теб не възнамерявам да ти казвам кое как се прави. Намери си сам начина, не разчитай да ти го кажа. Това също е част от новата стратегията за спасяване поединично.

Митко



Тема Както се казва - угасете телевизора :)нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 16:43



Ясно разбрах те. Да се мъча да те опровергавам е абсолютно безполезна и безсмислена работа. Ти си това, което искаш да бъдеш и всичко което не ти изнася се игнорира.

И тъй като аз също ценя времето си, мога да ти пожелая само успех. Пак ще говорим след някое време.



Тема Re: дразненетонови [re: Beни Mapkoвckи]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 16:52



Вени ставаш смешен с тия пристъпи на безсилна злоба. Техно-Линк бе направена не от секретарката на Ганчев а от мъжа и Антоан Милков, както ти и всички по-отдавна в Нет прекрасно знаят. Който определено е по във час със Интернета отколкото си ти. Не сте могли да ги спрете по никакъв начин и това също го знаеш. Опитали сте се и сте се провалили и това го знаеш.

Като сте толкоз ербап защо не спряхте Орбител, Спектрум и Невен на времето? Защо сега не сте Доставчик 1 въпреки всичките ви приказки? Не сте и няма да бъдете никога. Тъжната истина Вени Ще купувате от по-големите и завистливо ще им надничате в канчето. Това можете това правите

Не желая да изпадам в дребнавост като теб и спирам дотук. Пожелавам ти същото като на Митко. Успех



Тема Re: дразненетонови [re: няkoй]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 17:07



Хехе, много забавно. Като човек врял и кипял в .бг Нет мога да ти гарантирам, че фирмата бе създадена от нея и него, докато Катето още работеше в БОЛ. И Марковски, и Ганчев неведнъж са заявявали, че единствено бременността на Катето ги е накарала да спрат започнатото дело. Доколкото нямам основания да се съмнявам в думите им, зад които стоят с имената си, не виждам защо да не повярваме на това тяхно твърдение.

Иначе за завистта е ясно - всички българи са завистливи, вероятно и те. И ти също - едва ли ще си признаеш, че те е гризнала злобичката, иначе що ще пишеш така озлобено



Тема Re: Както се казва - угасете телевизора :)нови [re: няkoй]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 17:08



А как ще се разбере кой си ти, че да си говорите пак?



Тема Re: дразненетонови [re: няkoй]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано02.12.02 17:44



Да, де, Антоан го направи, само че с нашите служители (не само жена му, ами още двама), с базата данни и с помощта на следния похват - отива служителя да оправя проблем при наш клиент и му казва: "Абе проблемът е в доставчика. Сега ще ти го сменя и ще видиш, че ще изчезне". Това е доказано, защото го направихме с подставен клиент. Най-платежоспособните ни клиенти бяха прозвънявани по списъка един по един, а една част от тях са ни приятели и ни се обадиха да ни разкажат подробности. Обаче клаузата в договорите позволяваше да им търсим отговорност в размер до 200000 тогавашни лева, които хиперинфлация обезцени до смешен размер. Ако тогава имахме днешния си опит и познания, нямаше да ги спрем да направят друг доставчик, но щяхме да им попречим да ни ограбят.

Между другото, щом му свършиха мръсната работа, Антоан изгони тези двамата и с право - който веднъж е бил нелоялен, винаги ще бъде нелоялен и е само въпрос на време да прецака и следващия си работодател.

Както и да. Тяхната фирма е вече в историята, няма какво да я обсъждаме.

Митко



Тема А Теодор Захов?нови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторGencho (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 18:03



Да, в историята е, защото Ю. Генов успя да се спаси навреме от нея. Но оставав неясно какво си мисли Теди Захов по въпроса



Тема Re: свободата на словото и безопасен секснови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 19:22



Shte te psuvam mazen prdal mirizliv,ti ot drugo i bez tova ne razbirash.
Nemah namerenie da pisha poveche tuk no ne moga da izdurja da ne napsuvam kurjav pederas kato teb,revlivo egocentrichno govno tova si ti .



Тема Re: свободата на словото и безопасен секснови [re: potresen]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 19:59



Интересно ти какво си, за да говориш така? Сигурно си някой едър мъж, ама истински, дето само за жени си мисли. С голям мазен к.р и големи ръце, за да бие нахалните малки х.йчовци.

Много обииииичам такива мъже като тебе. Мммммм. Какъв си силен и голям.....

Жалко, че си страхлив и не си си оставил името, за да мога да ти пратя лична белешка и да се видим някъде насаме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.