Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: 777]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано29.11.02 22:02



То вярно че всеки си преценява от собствената камбанария, но може би просто не си информиран, или пък информацията на БОЛ от сайта им е стара, но това, което чета за безжичния им достъп, е много далече от моята представа за добри цени - 50 долара за трафик, ограничен до 1250 МБ!?!? За твое сведение, и без да споменавам фирмата, за да няма ревове, съм на безжичен ЛАН за 20 долара на месец, без ограничения за трафика, само с ограничение на скоростта, като, тъй като съм стар нет-вампир, от 21 октомври до сега съм дръпнал близо 10 ГБ!!!

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: 777]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:05



Znachi dojiviah pone da procheta che imalo v Bulgaria izkluchitelno dovolni klienti.
V takuv sluchai az mai sum se oburkal che sum v Bulgaria sigurno jiveia na Lunata i neznam zatova.
I ne zaplashvai che shte si skanirash dokumentite,mojesh da dokarash surdechen udar na niakoi,budi po-humanen.
Chao i sus zdrave




Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: Ивo]  
АвторObektiven (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:10



Хм, странно е къде виждаш такава цена.
Аз плащам $ 25 / месец, без ограничение на трафика. И понякога правя 10 Гб за един ден - ако свалям филми:-)



Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: potresen]  
АвторOбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:15



Ей това е най-лошото в българите. Като им кажеш, че са се минали щом ползват услуга от някой друг, без да са доволни, не си казват: "Ами дай да намеря друга фирма, където ще съм доволен."
А веднага почват да псуват наляво и надясно.



Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: Oбekтивeн]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 22:24



Priatel polzvam internet ot 1996g. i sum stignal do izvoda che dostavchicite na internet v Bulgaria mogat da se slojat pod obsht znamenatel.
A precakaniat si ti zashtoto plashtash za sushtoto neshto kato men 2 puti po-skupo,no shtom si tolkova dovolen plashtai si



Тема Re: Абе Димитре, абе Ганчевнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор lvailosp (WinNT fen)
Публикувано29.11.02 23:17



Taka i taka si nqmate rabota, ta da vzemete da investirate v mene, ne iskam mnogo 2-3 ma6ini 2 x 2,4Ghz, 4 satelitki, i t.n.



Тема Специално до Иво и Потресениянови [re: potresen]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 23:25



За цените. На тарифа 100МВ за 5$ съм. Над тях-по 5 цента/10 ст./ на мегабайт. Скъсвам си ... от сърфиране, четене, чатене...е, и малко работа. Накрая плащам 15-20 лв. месечно. Честно ви казвам, срам ме е от мадамата в офиса им, като ми връща 4 лв. от банкнотата 20 лв. Чистият ми месечен доход е около 1300 лв. Ясно е, че въобще не ми е проблем да платя и 25$ неограничен трафик. Но не ми трябва-просто не точа нито филми, нито други бири. Не обичам филми и МР3-ки и толкоз. Много рядко даунлодвам-такъв ми е адета. Е, питам ви ЗАЩО ДА НЕ СЪМ ДОВОЛЕН БЕ МАМА МУ СТАРА. А СТИГА С ТИЯ НАШЕНСКИ НЕГАТИВИЗМИ. МА ЗНАЕЛ ЛИ СЪМ В ХАМБУРГ ИЛИ ХОНОЛУЛУ ИЛИ В ЧИКАГО ИЛИ В МАРСИЛИЯ КАКЪВ НЕТ ИМАЛО! ВСИЧКО БИЛО СТЕРЕО, ДАЖЕ ПАРНОТО. А В ТЪПАТА БЪЛГАРИЯ САМО ЦИГАНИ И ЧИКИДЖИИ. И МОНО. МОНО-НЕТ, МОНО-КИНИ. Доволен съм, че се спасих от скапания дуплекс, тарифите на БТК, бавната скорост, прекъсването на конекцията. Доволен съм на това, което имам и се радвам, че в загубената ми страна все пак стават и позитивни работи. А сега ме разстреляйте, ако искате.



Тема Re: Абе Димитре, абе Ганчевнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано29.11.02 23:35



Ех, Митак, толкова си изписал, че чак ме караш да се чувствам нещо задължен, че те предизвиках, а не съм имал предвид да те ангажирам, Бог ми е свидетел, обачееее, обаче...

Личи си, че си написал нещата чистосърдечно, както са били, ама май като участник отвътре не си даваш сметка, как изглеждат отстрани нещата:
Още в началото сам пишеш, какъв огромен късмет и случайност е било това, че са те срещнали със Сендов, а малко преди това по-горе бях писал в един постинг до "Бате Бойко", че не личните качества на човека, а случайността често пъти му определя съдбата. Но случайността, хубаво, ами по-нататък: айде, остави ме мен, ама я се замисли като го прочетат това нещо съвсем странични хора, каква ще е реакцията им:

"Тогава ме запознаха със Станка Желева Желева...
Емо ми разказа какво смята да прави и ме покани за учредител на неговата организация...
Четири години бях в централното ръководството на тази организация...
Вени ме запозна със Симеон Мутафчиев (собственик на известната тогава компютърна фирма Елкот) и Огнян Шентов & Co. от Центъра за изследване на демокрацията. Симеон ни даде на лизинг 4 компютъра 386sx/33 и един 386dx/40 за сървър. Центъра даде помещения и два телефона, после още два. Даде също и по 12500 тогавашни лева..."

Ами горе-долу точно това имах предвид, когато писах за връзки, контакти и подкрепа - без да ги знам нещата в подробности - виж какво, никой не ти поставя бачкането под съмнение, не става без бачкане, но и само с бачкане не става - Вени ако не беше Марковски, щеше ли да те запознае с тия личности, дето ги цитираш? Щеше ли да ги познава изобщо? Те щяха ли да ви дадат тия работи току-така на кредит?... Едва ли...

Аз спирам да се заяждам, но бих се зарадвал, ако се замислиш поне малко. Добре, на теб ти е провървяло, или ти мислиш, че си постигнал определени успехи, свързани явно и с някакво парично изражение - не вярвам да седнеш да четеш Платон, както някой те съветваше тия дни, но поне недей да говориш на околните, че те били от един свят, ти от друг, че те били тъпи, пък ти много издигнат - и оня път за тоя нещастен мерцедес като стана дума, пак се опитах да ти подскажа - просто е ужасно некрасиво отстрана, разбери...

А това за ченгетата и вчерашните партийни другари - днешни горди капиталисти много добре знаеш, че не си го приказвам ей така, погледни какво става - зетьовете на Георги Атанасов и Дюлгеров взеха за жълти стотинки водещите фармацевтични предприятия, и междувременно вече се изнесоха оттам, гледам го единия сега че се върти около историите за Булгартабак; синът на бивш кмет на Правец - шеф на Лукойл България; неотдавна разбрах, че дистрибуторът за България на известна световна фирма за перилни препарати, си е живо бивше ченге пар екселанс, и това са наистина сериозни неща със сериозни цифри, не тоя monkey business дето е Интернетът в България...

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: Obektiven]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано29.11.02 23:46



Ми тука я гледам къде:



А това, дето го цитираш, къде го пише?

За да свалиш 10 ГБ за едно денонощие (24 часа) трябва да сваляш през тези 24 часа нон-стоп със скорост от около 121 КБ/сек., я пак си помисли?

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"

Тема Re: Специално до Иво и Потресениянови [re: 777]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 23:59



Neznam na teb moje i da ti vurshi rabota takuv net no na men ne,az ti kazvam che plashtam 10lv. poveche ot teb za neogranichen na MB net,svaliam sredno s 5k ot chujdi saitove no i tova e otnositelno znaesh.
Ne sum negativist no na chernoto bialo ne moga da kaja.
Dokolkoto do madamata koiato ti vzima parite za interneta,shtom te e tolkova sram mojesh da i ostaviash po 20lv. ot tvoite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.