Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: :-)]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 23:25



Някои вървят след задниците - виж сегашното правителство и парламент....



Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: Ивo]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 23:28



Хм, не видях някъде такива квалификации. Човекът просто е успял с честен труд и си губи времето да обяснява как става това. Да си чул някой от онези, дето сега са на власт, да ти казва откъде са намерили първия си милион? Щото аз не съм чул, ако са го казвали...



Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: :-(]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 23:37



Еда ама хората питат него, що не идат на Дондуков там да питат
Що бе Иво, що бе джанъм



Тема Re: Ха-ха!нови [re: Дa]  
Автор lvailosp (WinNT fen)
Публикувано01.12.02 01:50



Abe " Дa " ti si mngo ama mnogo zle. are utidi naprimer v amerika i vi6 do kolko bulgarski saita ima6 dostap, daje da ne e amerika a nqkoq druga strana. Tova 4e ima svurzani servar-i i ti ima6 dostap do tqh ........
Are az pravq moi si dail-up server i go obqvqvam za "internet v2.1b". pa daje 6te sloja i nqkolko strani4ki s razli4ni imena 6te pravq konkorensiq nali ........



Тема Re: Ха-ха!нови [re: lvailosp]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 08:06



Шъ утида, шъ знайш.



Тема Re: Аз - да, а ти?нови [re: Дa]  
АвторKoнтpa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 13:26



Сериозно? И какво, сега всички ние нещастни юзъри на dial-up internet трябва да се ядосваме и да се тръшкаме от яд, че не можем като тебе?



Тема Сериознонови [re: Koнтpa]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 13:31



Сериозно. Но какво от това? Имал съм късмета да живея в окабеЛАНи квартали, за разлика от теб.
Но това не ме кара да си мисля за теб като за "нещастен" юзер. Нещастието е субективна преценка на човека. Щом ти се мислиш за такъв, аз мога само да се съглася с твоето собствено мнение.

Дали ще се ядосваш или не - твой проблем. На мен ми е все тая. И аз съм минал през dial-up, но не съм се ядосвал, че някой вече е на ЛАН.



Тема Re: Абе Димитре, абе Ганчевнови [re: Димитъp Гaнчeв]  
АвторKoнтpa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 13:42



Г-н Ганчев, дълга и динамична е биографията Ви, но честно казано ми се струва, че ви тресе голяма грандомания и Наполеонов коплекс. Не знам защо сте решил, че всички в интернет бранша трябва да знаят наизуст кога сте роден, с колко модема сте започнали, каква кола карате и т.н.
За мене това е болестно състояние, един нормален човек не би парадирал със своята личност в публичното пространство по този начин. Ако сте нереализирал се актьор или музикант бих Ви разбрал. Има един известен водещ на едно шоу по бТВ, който е точно такъв случай и понякога неговите изпълнения в ефир стават смехотворни. На моменти това се случва и с Вас.
Като оставим настрана това, не разбирам какво толкова се хвалите с Вашата фирма - преди два-три месеца изпратих писмо с искане да бъда свързан към вашата мрежа. Така и не получих никакъв отговор, а съм сигурен, че възможност за включване имаше. Сега си намерих друг доставчик, който е по-любезен от вашата фирма и съответно повече изобщо няма и да помисля за вас.
А после ходете и обяснявайте колко добър ви бил интернета в прословутия блок на bol.bg



Тема В историята на световната икономиканови [re: Димитъp Гaнчeв]  
Автор Ивaнyшka (3-ти царски син)
Публикувано01.12.02 14:11



има два познати начина за бързо забогатяване
1. На Рокфелер дето излъскал една ябълка, продал я с парите купил две и тнтн и на 8 умряла леля му и му оставила огромно наследство
2. На Хенри Форд - за първия милион не ме питайте, за останалите има документи

А другото е американска (българска) мечта....
БТВ някои и банки си купиха с парите от закуските, други с интернета на БАН....

Българската литература


Е-журнал за нова българска литература

Тема правилата на игратанови [re: Ивo]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано01.12.02 14:12



Доскоро ми беше странно, но вече взе да ми става смешно.

За изминалите 9 години някой спомня ли си случай, в който нечия атака срещу нас с Вени да е била успешна? Ние никога не сме започвали каквато и да е капмания по наша инициатива (дори тук не сме започнали нито една тема). Винаги нас ни нападат, но това ни дава възможност на всяка кампания да отговорим с три кампании; една в наша защита, една срещу нападателя и една рекламна. Това е желязна, непобедима стратегия, защото атакуващият има само едно оръжие, а ние три.

И ако горното е трудно за разбиране, ще го илюстрирам с прост пример. Понеже си недоволен от начина, по който си гледам работата, ти (не лично, но някой друг читател, което е все едно) се опитваш да докажеш, че не си я гледам добре и имам грешна концепция по начало. Затова се позоваваш на хипотетичен дилър на Мерцедес - в тази марка има вложен известен авторитет и ти се иска да го използваш. И правиш голяма грешка: включваш се в мойта игра и ми натикваш в ръцете и трите оръжия - възможността да кажа, че имам Мерцедес (реклама), възможността да кажа, че ти пък нямаш (унижавам те) и възможността да направя извода, че щом аз съм се справил по-добре от теб, значи концепцията ми е по-вярна от твоята (защита). Три точки и печеля играта. А останалото е само бла-бла и дълга агония докато признаеш, че си загубил "битката" и че сам си ми дал оръжията ("знаем ги ние, кои имат Мерцедеси - ченгетата и борците").

Целта на играта не е да започнете да ни харесвате, а да нямате повече желание да я играете, тъй-като след едно участие вече ще знаете, че не можете да я спечелите. Запишете си го на едно жълто листче на монитора, за да ви напомни следващия път, когато си кажете "Ха, тоя е известен, ей-сега ще му видя сметката".


Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.