Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ха-ха!нови [re: potresen]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:05



Е, малко по-горе май ти се казваше, че за теб черното е бяло. Така си е.

Аз свалих песента от Интернет. Ако за теб .бг НЕ е Интернет, това си е твой проблем.

Не съм видял досега нещо по света, което да не мога да си сваля от .бг сайт и следователно не виждам защо трябва да сравняваш ябълки с портокали, както пишеше някой.

Интересно ми е какво толкова намираш в чуждите сайтове и защо твърдиш, че само те са "реалния Интернет"? Ти правиш ли разлика между "реален" и "нереален"?

Не съм се смял така от години. И не се заяждам с теб - просто мислите ти са смешни.



Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: 777]  
Автор 4l (бираджия)
Публикувано30.11.02 12:20



Де да беше ако ти се работи за 200 кинта на месец можеш спокойно да отидеш да работиш там... пък дори и без квалификация



Тема Re: за БОЛ като фирманови [re: Oбekтивeн]  
Автор 4l (бираджия)
Публикувано30.11.02 12:31



И гарантираната скорост е 33,6... та като направиш малко повече трафик те рейат на нея



Тема Re: На черното бяло казвашнови [re: Бaтe Бoйko]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:32



Sigurno ne si razbral.
Prevejdai napisanoto ot men bukvalno,ne tulkuvai kakvo sum iskal da kaja,nemislia che e tolkova slojno(nego moje da go ustroiva men ne)
Dumichkata "moje" ne vinagi e sumnenie
primer:
vupros-Iskash li da pieme po bira?
otgovor-moje
rezultat-pieme bira



Тема Re: Ха-ха!нови [re: Дa]  
Автор 4l (бираджия)
Публикувано30.11.02 12:54



Хмм... пич има едно такова нещо навремето се наричаше SIX сега го водят за peering накратко представлява горедолу това - пуснали са си пичовете 100 МБ / 1 ГБ оптики и си меткат трафик без пари. Това си е напрактика локална мрежа - едни чудесни ресурси от варези, музика, филми... Трафика от там е без пари - за това моя доставчик ми го пуска по 0.001 цент/МБ. Което при скромни сметки е около долар за гигабайт и печели от това. А повечето от истинските неща - тези които ми трябват като информация напр. се намират малко по-далече - .ru и нататък (примерно). Това вече го възприемам като Интернет. Ако за теб free-тата са всичко което ти трябва...



Тема Re: Ха-ха!нови [re: 4l]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 13:25



Е, за мен има и .com, .net, .org.
.ru е отделна, голяма и необятна тема - Широка страна моя родная....

Но оттам предимно свалям не файлове, а уеб страници. Които идват доста бързо, за да мога да преценя с каква скорост.



Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: Ивo]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 14:53



Не мога да разбера що за хора сте.
Направили момчетата ами направи и ти.
Познавали този и този ами запознай се и ти.
Дай боже повече като тях, да направят нещо.
Радват се хората и има защо. Като искат се радват и в този форум
и никой не може да ги ограничи.
ТИ НА КАКВО СЕ РАДВАШ?




Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: :-)]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 18:08



Ех, :-),
много искаш ти... Да се радват хората... Нали не е важно на тях да им е добре, а на Вуте да му е зле?



Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: :-)]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано30.11.02 22:20



Защо се правиш, че не разбираш около какво се завъртя този разговор вече във втора тема? Едно е да се радваш, да работиш, да постигаш нещо, да имаш късмет, хубаво, благодари на Бога, и си налягай парцалите, но защо е нужно това високомерие, тоя навирен нос, квалификации по същество от профашистко естество, че хората били от различно качество, от два свята, един свят на "умните и успешните", возещи се на мерцедеси, видиш ли, и другите, дето били бедни, щото били тъпи и ограничени - е как очакваш това да не предизвика възмущение?

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: Абе Иво, абе.....нови [re: Ивo]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 22:40



Какво да ти кажа, като не ти харесва не чети
Били високомерни- на мен не ми пречи а на теб, зависи как го приемаш, хора разни.
А що се отнася до останалото, то всеки върви след главата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.