Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Традицията е.........нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано17.12.11 08:43



Я! Ставам си съботно рано сутринта, надявайки се да прочета нощни признания за грешка от страна на някои тук, които бяха поканени с покана в червено да го направят... Но - НЕ БИ.

Е, нейсе. Ще почакам още. Ако не признания за грешка- то поне ИЗВИНЕНИЯ за изречени без основание грубости. От страна на три ника. (Може и само от единия от тях - то все едно...

)

Не, че ще дочакам, де. Ама все пак - нека си знаят и тримата че не е минало ей така, и да е забравено.

Анадъмо?

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 17.12.11 08:45.



Тема Re: Традицията е.........нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано17.12.11 21:56







Поредната самотна нощ си изкарала, извинявай от името на трите ника.

Когато всички тук + нотариуса и банката бъркат, а уникална - не, значи проблема е във всички. Сменяй измерението, тоя свят ти е тесен.

Птицата я чакаме да каже като мине сделката. То отзад на нотариалния акт си пише какво е трябвало.
Ама бас ловя, че няма да каже.



Тема Вие питате, брокерът отговарянови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано18.12.11 11:33





Приемаш ли баса, че арви няма да покаже акта?



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Ha живo]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.12.11 11:46



За прохождащ в компютърните умения си се справил добре с картинките. Обаче синът ми се справя по-добре. Че и аз дори.



Няма как да приемам басове, в които са намесени и действия на трети лица. Това ти като юрист би трябвало да го знаеш.

Но не вярвам арви да лъже.
-----------------------------------------------
ПП - Ето тук кой освен теб си играе с патенца...

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 18.12.11 12:36.



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Ha живo]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано18.12.11 12:08



А, аз съм тръгнала да апелирам за тон... просто уникално оглупял си...

А, аз си мислех, че имам сериозен човек насреща....и се опитвам да водя сериозни спорове.... Ама той проблема си е твой де, не мой...просто в стремежа си да станеш интересен, нещо се губиш в посредственост и жалки напъни да блеснеш... Казала съм ти с детинщини, арогантност и агресия няма как да ме обидиш или направиш впечатление на знаещ и можещ, просто когато свършват доводите и фактите, започва безсилието, облечено с смешни изтъпления....
И в качеството на какъв, трябва да ти показвам каквото и да е?
Всеки нормален човек, може да отиде при нотариус и да попита, при починали хора, кои са документите, с които нотариуса ще изповяда сделката...
Хайде сега отивай да си гледаш комиксите /виждам, че още ти липсват/ и да си буташ камиончето... и да не забравиш да си бръмчиш с уста, когато сменяш скоростите...за по-достоверно, де......



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Maлkият opeл]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано18.12.11 12:51



И в качеството на какъв, трябва да ти показвам каквото и да е?

В акта ще пише дали удостоверението за брак е било нужно. И точно заради това не очаквам да го покажеш





Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Ha живo]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано18.12.11 13:47



Напротив....Ок, приемам предизвикателството, но ако не го пише, какво правим? Ще си пускаме картинки ли? Ще си направим клубно комиксче, така ли? Абе, аз малко съм порастнала за това, но ще помоля дъщеря ми да ме замести...
И пак те питам в качеството на какъв, аз трябва да ти доказвам, каквото и да е? Аз пред теб не искам да доказвам нищо, дори не мога да приема насериозно елементарното ти поведение... За кой ли пореден път доказа, че дори не умееш и да спориш, просто твоите похвати се базират на ниска култура на общуване, тип аз тропам с крак и ти си ДЛЪЖНА! Да, ама не...





Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.12.11 14:26



"Ок, приемам предизвикателството, но ако не го пише, какво правим? Ще си пускаме картинки ли?"

Оооо, не. Не картинки. На живо, таратайката, кис и още там какви бяха, ЩЕ ПУБЛИКУВАТ ПИСМЕНО ПРИЗНАНИЕ, ЧЕ НЕ СА БИЛИ КОМПЕТЕНТНИ И ЩЕ СЕ ИЗВИНЯТ ЗА ЕПИТЕТИТЕ И ОБИДИТЕ, НАПИСАНИ ВЪВ ВРЪЗКА С ТОЗИ СЛУЧАЙ.

...И после всички ще се събудим......






Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано18.12.11 14:41



Стига, да не мислиш, че им искам извиненията....


Или аз нещо не разбирам, или нещо е сбъркано тук. Има тема, има случка, има и мнение. Аз отстоявам моето, появяват се хора на противното, но вместо да доказват защо така смятат, те превръщат темата в доказване на собственото им АЗ. Може би трябваше да пиша в ед.ч., защото лично от Таратайка и о.кис нямам такива наблюденияпоне що се отнася до тази тема. Таратайка изказа мнение и се опита да го защити, което все пак е нещо, което граничи с нормалния диалог..., а о.кис почти не взе участие...



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано18.12.11 14:46



Аз не говоря за извинения, а за признаване на правота. Пък и, както разбра - по-скоро говоря за сънища!



Таратайката също пусна някаква двусмислена птица, но да, права си, в този случай тя е по-"обрана" в държането си...

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 18.12.11 14:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.