Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано18.12.11 14:54



Не искам и никакво признаване, още повече от хора, които си правят комиксчета и пускат диалог между гъски...

е, я ми кажи от такива, как може да ме топли признание за каквото и да е... Остави ги да се наираят, да се полюбуват на собственото си творение, да изживеят мига величие, пък да се надяваме, че някога могат да се представят като знаещи и можещи, да покажат и авторитет в позициите си....



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: Maлkият opeл]  
Автор щ п нилн (Заядливка)
Публикувано18.12.11 18:35



Проба



Тема Re: Вие питате, брокерът отговарянови [re: щ п нилн]  
Автор Още по униКална (Заядливка)
Публикувано18.12.11 18:37



...е, първата проба беше неуспешна, ама тази май Е успешна!

Да им имам системите... на дираджиите.

Редактирано от Още по униКална на 18.12.11 18:39.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Малкият орел]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано19.12.11 12:58



Пратиха ми бележка за темата. Много не схванах какъв е казусът, но ако имотът е придобит само по наследство от децата (внуците) и те са едни и същи за двамата съпрузи, според мен удостоверението за брак няма никакво значение.

В смисъл, ако Иван, Пенчо и Стоянка са братя и сестра и общи и единствени деца и на двамата си родители, дяловете им след смъртта на двамата родители в даден наследствен имот са все тези, независимо дали имотът е бил СИО, личен на бащата или личен на майката.

Но може и да има нещо друго, например сделки приживе на единия родител с части от имота в полза само на някои от наследниците, или просто нотариусът да иска всички възможни документи заради принципа.





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Mиpa_M]  
Автор Koлeдeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано19.12.11 13:05



Много ти благодаря за мнението! Нотариуса каза същото, той не иска удостоверението за брак!

"но ако имотът е придобит само по наследство от децата (внуците) и те са едни и същи за двамата съпрузи, според мен удостоверението за брак няма никакво значение." - каза го с различни думи, но просто смисъла беше същия.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ!





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Mиpa_M]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано20.12.11 01:05



Дори и Ти понякога бъркаш


Изчакай крайния резултат и ще видиш.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Ha живo]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.12.11 09:23



Дори и Аз

бъркам, но тук изрично уточних, че не ми става ясно какъв е казусът, от кого, кога и как е придобит имотът (наследство по закон, сделки, завещания...) и направих изрична уговорка в кой конкретно случай бракът на родителите, и оттам - дали е бил СИО имотът, няма никакво значение.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Mиpa_M]  
Автор Още по униКална (Заядливка)
Публикувано20.12.11 10:00



"Дори и Аз бъркам..."
...............................................
На земята има САМО ЕДИН човек, който ДОРИ И ТОЙ НИКОГА не бърка... Как пък ти се падна да спориш ТОЧНО с него!





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Mиpa_M]  
Автор Koлeдeн cнeжeц (пухкав)
Публикувано20.12.11 10:32



Мира, не бъркаш! Ти, нотариус и двама адвокати /това е в реала/ са на твоето мнение. Удостоверението за брак не се изисква при изповядването на сделката.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Ha живo]  
Автор Снежната кралица (ледена)
Публикувано04.01.12 00:11



На живо, сделката мина без удото за брак...


Просто те информирам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.