Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:то, и аз нещо да кажа де...........нови [re: svestna]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 19:22



Споко, и за удостоверението за тежести ще ти го изискват този документ, за да се стигне до изяснянаване на собствеността .

Удостоверението за граждански брак не е описано в договора (нот. акт или там какъвто е първоначалния документ), нали?!




И ти си брокер, ама определено не си anatinus dormientibus като тия двете.
Не си юрист, ама то и от другите "доста" юристи тук никой не каза, че арви-Малкият орел е права.
Ми не е права - крива е, вдлъбната даже.





Тема Мани ги тиянови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 19:28



Не просто птица, а голяма бяла птица, заспала и то. Ама то куха пробита лейка няма как да се напълни.


Мани ги тия, само за сеир стават.

Оня й бил казал, че брака е от 1947 г. Честна пионерска, бе брокерке, тогава са се женили нашите.
А юристът трябва да го види официално.
Юристите (на банка, нотариуси и тн) първо изясняват собствеността, и после наследниците на легитимния наследодател. А в случая това без удостоверение за граждански брак просто няма как да стане.



Тема Re: ми прав си...нови [re: Maлkият opeл]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 19:31



Арви, какво става?!


Мира_ М мина през форума, но не каза, че си права.
Кого чакаш още?

Нали все претендираш, че си възпитана. Хайде, покажи, че е така.
Какво трябва да ми кажеш сега, м ??



Тема Re: arrvvнови [re: Tapaтaйka]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 19:40



Не мисля, че със смяната на банката ще се прескочи и няма да бъде изискуем този документ.

При читави нотариус и банка е невъзможно да успее без този документ.



Тема Re: arrvvнови [re: Ha живo]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 20:33



Чета те и през цялото време си задавам един единствен въпрос: Добре ли си? Боже, човек, плашиш ме...

.. ще си навредиш така! Ле леее колко емоции вкарваш...а това е само тема и тук е само форум...
Само спокойно... дишай и се успокой...



Тема Re: arrvvнови [re: Maлkият opeл]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано15.12.11 21:17



Драга, не твърдя нищо от теб описано.
Да, трябва акт за сключен граждански брак, поради една причина.
Как мислиш, има ли значение дали имота е купен/дарен по време на брака?
ВСЕКИ нотариус, банка, адвокат би искал да се запознае с историята на да даденият имот.
Чрез удостоверението за наследници, се определя кой и какъв дял собственост има. Взимайки го, едва ли някой нотариус би изповядал сделка, на база описаното в него, без да са му представени предходните документи за настъпилите събития по даненият имот.

Коя логика търсиш и кое по-точно не разбираш?!


П.П
Слънце съм, дори и за тези които мишкуват в тъмнината.



Редактирано от Tapaтaйka на 15.12.11 21:19.



Тема Re: arrvvнови [re: Maлkият opeл]  
Автор Tapaтaйka (Блонди)
Публикувано15.12.11 21:31



Гледай сега, яка мацка и връзкарка звучи добре.
Ще ти кажа една тайна, ние купувачите се бяхме съветвали с адвокат, без брокер(представяш ли си и такива сделки има), тъй като имота имаше малко особености. Та как и защо лично юриста на банката се срещна с нас, не мисля, че трябва да ти давам обяснение. Считай, че и такива неща се случват.
А и, ако връзкарсво наричаш наемането на адвокат, ок значи съм връзкарка.

П.П Офф
Орле, казваш. То аз в градовете орли не съм срещала, да не се бъркаш с врабче?





Тема Re: arrvvнови [re: Tapaтaйka]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 21:36



Темата ужасно се изврати, повярвай ми, вече ме е гнус да пиша в нея... На един зададен от мен въпрос, от една позиция която заех, шепа хора се изгавриха и с темата и с написаното и с позицията ми... Извинавай, просто не виждам смисъл да продължаваме...



Тема Re: arrvvнови [re: Tapaтaйka]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 22:01



Орле, казваш. То аз в градовете орли не съм срещала, да не се бъркаш с врабче?
----------------------------------------
Таратайке, в тази тема, не съм си позволила лукса никой да обидя, шегувах се, но не съм обиждала... Ето там е разликата между мен и вас, смятам, че колкото и да са големи различията в дадена тема, културата на поведение е основното нещо, което ни характеризира като хора...





Тема По-скоро енови [re: Maлkият opeл]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 22:11



следникулденско преброяване на шараните.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.