Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: По-скоро енови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано16.12.11 09:43



Неееее! Нотариусът, който ще изповяда сделката не го иска. Знаеш, че всяка банка си има списък с нотариуси и трябва да си изберем един от тях. Бяха му представени документите, той ги погледна и каза че всичко е ОК. Потитах за брака и той каза, че на него не му трябва.
С банката още сме в процес на имейли. В понеделник съм там.





Тема Re: По-скоро енови [re: Ha живo]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано16.12.11 09:48



Повярвай, че с всеки изминал пост ми ставаш все по-симпатичен...


Будиш в мен едно искрено възхищение, е нЕма втори като теб!



Тема Re: По-скоро енови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.12.11 09:59



Е защо "нееее"? Точно ДА! Значи - нотариусът не иска гражданския брак, следва - ще има сделка и без този документ. Точно каквото ти казах - "сигурно искаш да кажеш, че нотариус не се интересува от въпросния акт за брак от 47 г? И че кредитът ще си бъде отпуснат все така без този документ? Ми браво".

И аз съм имала случаи - юристите на банката (милите ми те, с висшето образование!!!

) искат някакви неща, с които аз не съм съгласна, после отивам при нотариуса, той отрича, обажда се на юристите и те подвиват опашки... Сигурно и сега ще стане така, ама хич не си и играй да си имейлираш с тях, просто помоли нотариуса да им звънне и да се разберат.

(Много ми се иска четящите да не останат с погрешното впечатление, че се имаме за безгрешни и най-компетентни от всички. Просто НАИСТИНА понякога се случва, базирано на практиката ни, а и на други неща, да сме по-добре ориентирани в някои ситуации, И ТОВА СЕ ДОКАЗВА от последвалите събития В ТЕЗИ СЛУЧАИ. Може да са малко на брой, но СЪЩЕСТВУВАТ РЕАЛНО. И в тези случаи наистина се оказваме полезни на клиентите си с това, че ИМ СПЕСТЯВАМЕ вадене на излишни документи, или други неприятни действия и последствия. Както, например, с последния случай, който пък аз описах, със заинатилия се нотариус.)

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 16.12.11 10:15.



Тема Re: По-скоро енови [re: Ha живo]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.12.11 10:05



Спри се, докато не си станал съвсем за смях. Защото от линковете, които пускаш, съвсем ясно личи следното:

АЗ имах дадено ПРИНЦИПНО мнение по въпроса, В ПЪРВИЯ МОМЕНТ, ПРЕДИ да се запозная с всички налични документи и факти по случая, ДОРИ преди да знам, че арви е тази, която пише - мислех, че е външен неориентиран човек. А вие с таратайката ЗНАЕХТЕ ВСИЧКО, преди да дадете мненията си. Затова те попитах изрично - АКО СМЯТАТЕ ЧЕ СТЕ ПРАВИ ЗАЩО плюхте по моето мнение, което В НАЧАЛОТО приличаше на вашето.

Абе - детайли, невъзможни да се разберат, когато човек е заслепен от ярост и злоба...

Само скромно да попитам - щом сделката върви към край напреко на вашите мнения - ДАЛИ ПЪК СЕГА ВИЕ С ТАРАТАЙКАТА НЯМА ДА ПРИЗНАЕТЕ В ЕФИР, ЧЕ НЕ СТЕ БИЛИ ПРАВИ, ВМЕСТО ДА ИСКАТЕ ТОВА ОТ АРВИ?? М?

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 16.12.11 10:49.



Тема Re: По-скоро енови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано16.12.11 10:08



Чета и не мога да повярвам... какъв интерес и колко страсти събуди този брак... и то на починали хора....





Тема Re: По-скоро енови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.12.11 11:29



Какво да ти кажа... ние с теб сме неизлечими оптимистки с мазохистичен привкус...



Не преставаме да се надяваме, че е съвсем нормално, когато нещо ти се случи, да го споделиш с "приятелите" в клуба, да го обсъдите (всеки - с темперамента си) , да поспорите, да извадите доказателства, цитати и пр... да бъдете в края на краищата полезни по някакъв начин, един на друг и на страничните хора, пък макар и да не се стигне до уеднаквяване на мнения. Да, но НЕ. Всеки път се намират хора - все едни и същи, които се нахвърлят като бесни кучета отгоре - И КРАЙ на надеждите за нормален диалог... Сипят се обиди, прекрасни фрази като "Аз ли ще те отварям пък теб"..."Кухи лейки" и пр, и пр, макар, че нерядко въпросните лица се оказват некомпетентните...

Абе - кво да се прави.



Тема Re: По-скоро енови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано16.12.11 11:53



Абе, хора, вие разбирате ли колко смешна и жалка е картинката.... Това е форум, не институция, а Ф О Р У М. На кому е нужно всичките тези дразги, доказване, величия и т.н. Аз споделих нещо, взех и позиция, ако не съм права, нека ми покажат грешката... това е най-нормалното нещо на света. Няма неразрешими проблеми има нежелание да се разрешат... За кой ли пореден път, трябва да кажа, че правя ОГРОМНА разлика от поведението тук и в реала, затова и не се връзвам на обидите и нападките на някои хора. А пък и най-малкото искам да доказвам нещо, пред някой, просто споделих случка и исказах мнение.
Ама ние тук сериозно ли не може да си говорим като хората? Просто до това заключение достигам...





Тема Re: Традицията е.........нови [re: Maлkият opeл]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано16.12.11 11:57



Традицията повелява: лигавене в сериозни теми и сериозност в лигавите



Ако, случайно се разлигавите в лигава тема, следобяда съм тук



Тема Re: Традицията е.........нови [re: svestna]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано16.12.11 12:42



Ми, ти друго освен лигавене в тази тема видя ли? Егати сериозната тема, трябва или не трябва брак! И остави другото, ами темата се превърна в последна инстанция, все едно проблема ще се реши тук и сега... А то проблем няма...реално....

имаше различни позиции...



Тема Re: Традицията е.........нови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.12.11 13:05



"А то проблем няма...реално.... имаше различни позиции..."


------------------------
Е, извинявай, имаше различни позиции, но те бяха противоположни и в края на краищата - тези, които НЕ БЯХА прави - тропаха с крака върху ПРАВИТЕ лейки...



Това ако не е проблем!

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 16.12.11 17:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.