Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Уникалнанови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 00:33



....и сега пак ще престана да пиша, ама няма да съм в миша дупка - да знаеш, де...

Айде де, само един пост още напиши след мен... Ако ще и утре да е.





Тема Re: arrvv, очаквам някой от многото юристинови [re: Maлkият opeл]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано15.12.11 00:40



Виж, доста юристи четат тук, нека те да си направят извода дали съм права или не... защото въпроса е принципен.


Добре, нека някой от тях да ме поправи, ако греша.
Ще чакам, доста полезно ще е за всички.



Тема Re: ми прав си...нови [re: Ha живo]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 00:46



нека!





Тема Re: Уникалнанови [re: Ha живo]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.12.11 08:10



Айде де, само един пост още напиши след мен... Ако ще и утре да е.
------------------------------------------
Ще напиша, разбира се - как иначе? Особено след като разбрах, че толкова много държиш...



Само да те попитам - каква беше логиката, по която реши, че колежката е посредник на купувача, а после - че е и на двете страни? Щото елементарната човешка логика сочи точно обратното... Уж си силен в логиката, ама ей нА - всеки се издънва понякога...

И да те помоля - побързай с отговора от онази моя тема - за нотариуса и оригиналите на НА... Приказките ти "Всички знаят" нещо не хващат дикиш, толкова повече, че от тези ВСИЧКИ абсолютно никой нищо не написа, с изключение на кис, който пък написа нещо в защита на моята теза и толкова много се изплаши от това, че повече НИЩО не спомена по въпроса...

А, и друго. В някъв пост ме обвини в нагли брокерски лъжи, свързани с едни 5 000 лв. Помолих да посочиш кога и къде в клуба съм писала (съответно - лъгала) нещо, касаещо приходите и счетоводните баланси на моята фирма?

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 15.12.11 08:40.



Тема Re:то, и аз нещо да кажа де...........нови [re: лият л]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано15.12.11 09:33



Споко, и за удостоверението за тежести ще ти го изискват този документ, за да се стигне до изяснянаване на собствеността

.

Удостоверението за граждански брак не е описано в договора (нот. акт или там какъвто е първоначалния документ), нали?!



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: o.kiss]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.12.11 14:07



Апропо - ти докога ще пишеш в едни и същи теми с различни никове?





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 14:18



Подозираш ли някой?





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.12.11 14:31



Дали ПОДОЗИРАМ? Че то е толкова ясно...





Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Maлkият opeл ()
Публикувано15.12.11 14:35



Ясно? На мен ми е мъгливо...

... ама карай... който и да е...не е от голямо значение...



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Maлkият opeл]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.12.11 14:51



Докато кис пишеше по 1-2 изречения - все още се съмнявах. Обаче след онзи, дългия пасквил - всичко е ясно... човек не може да избяга от себе си, от стила си... пък и някои факти и фрази се повтарят.

Но ти си напълно права - какво значение?

Казвала съм го много пъти тук - за нормалния човек не би трябвало никовете да са облечени с плът и кръв. Това тук е виртуален свят. За мен няма значение кой точно ми пише дадено нещо - може всеки път да ми го пише с различен ник - отговорите ми няма да са различни. Само психопатите могат да пренесат любов или омраза ДИРЕКТНО от виртуалното към реалното... Ще кажеш - много запознанства стават по този начин, и щастливи двойки има, запознали се в нета. Да, но и двамата са решили да го направят. Еднопосочно просто не е нормално да стане. Да пренасяш чувства от нет към реал - не е ли извратено?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.