Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Недвижими имоти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Снежната кралица]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано04.01.12 00:25



сделката мина без удото за брак...

Дай документа, щото вЕра на брокерско дрън-дрън отдавна никой няма.






Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Ha живo]  
Автор Снежната кралица (ледена)
Публикувано04.01.12 00:41



Проблем нЕмаш... На 29 декември беше сделката, сега чакам получаването на НА...но въобще не очаквай да копирам и да пействам тук НА..



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Снежната кралица]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано04.01.12 00:55



Проблем нЕмаш... На 29 декември беше сделката, сега чакам получаването на НА...но въобще не очаквай да копирам и да пействам тук НА..


Нали ти казах, ето




а ти уж "прие предизвикателството".



Мухла!



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Ha живo]  
Автор Снежната кралица (ледена)
Публикувано04.01.12 01:21



Охооо, нещо притеснен ми се виждаш, а? Или обидите са ти начин на комуникация...

.. не ми пречат, те просто показват колко безсилен се чувстваш.... споко, знам че можеш още... така че бъди себе си и не ме разочаровай... чакам следващата /щите/...
Не съм казала, че няма да го покажа, казах че няма да го пейстна тук. Нещо от яд мозъчните ти клетки сдават багажа...



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Снежната кралица]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.01.12 06:50



Глей ся.


Не ти ли е ясно, че и целия НА да пейстнеш тук - На живо има два резервни варианта.

Вариант първи - попаднала си на некадърен и некомпетентен нотариус. ТОЗИ вариант беше вече надлежно подготвен в каканиженето му в диалог с...една дадена участничка в същата тема... Например - "При читави нотариус и банка е невъзможно да успее без този документ".


Вариант втори - целият му спор по повод задължителността на удото за гр. брак е бил...чакай, как беше..."за преброяване на шараните"...

Та - не се хАби нито да го пействаш, нито да му го показваш. Полза - никаква.
Макар, че би било логично:

"На живо, таратайката, кис и още там какви бяха, ЩЕ ПУБЛИКУВАТ ПИСМЕНО ПРИЗНАНИЕ, ЧЕ НЕ СА БИЛИ КОМПЕТЕНТНИ И ЩЕ СЕ ИЗВИНЯТ ЗА ЕПИТЕТИТЕ И ОБИДИТЕ, НАПИСАНИ ВЪВ ВРЪЗКА С ТОЗИ СЛУЧАЙ.

...И после всички ще се събудим......"






Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Снежната кралица]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано05.01.12 07:10



Арви, ще те предложа за рекордите на Гинес!
Категория - една МУХЛА успя да затвори устата на ВСЕЗНАЕЩИЯ!



Предствави си пък, ако не беше мухла...


(На живо, няма лошо всеки да има мнение, и да го отстоява, независимо дали е вярно или грешно. Лошото е, когато, отстоявайки мнение, лее помия по тези с различните мнения...)



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Снежната кралица]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано06.01.12 00:06



Ох, пиленцето ми, нима си помисли, че батко Живко ще се хване на тая ръждива кука?







Никой никъде не ти е искал да пльоснеш тук акта. Смешно оправдание, дай друго.
Ползвай мейл, или пък сканирай и изтрий личните данни, щом унито успява да сканира и да забелва всичко до празна бланка, ще успееш и ти, вярвам в теб.

Е, ако клиентите са те "уволнили", ще те разберем. Просто кажи, че не искаш да го качиш никъде в пространството и... готово - уни ще ти повярва, както и поне още един брокер.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Ha живo (алтруист ;)
Публикувано06.01.12 00:13



(На живо, няма лошо всеки да има мнение, и да го отстоява, независимо дали е вярно или грешно. Лошото е, когато, отстоявайки мнение, лее помия по тези с различните мнения...)


Искаш да кажеш, че когато се обръщаш към някой с "кретен" всъщност отстояваш някое от всичките си мнения, да?

Ти поне си призна преди време, че си мухла.
Остава да признаеш и другото - че си "уникално тъпа, но и уникално упорита".



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Ha живo]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.01.12 07:06



Уморително ТЪП си, ако си мислиш, че някой, пък бил той и УНИКАЛНО УПОРИТ, ще търпи помията и обидите ти БЕЗКРАЙНО дълго време. Търпението си има граници, и въпреки, че ми е унизително да слизам в дълбочините на нивото ти, АКО продължаваш да разчиташ в споровете си на епитетните доводи, ще се наложи да прибягна и аз до тях.

Каквото, впрочем, ЗАПОЧВА да се случва.

Просто ще почакам още малко.



Тема Re: Нормално ли е...нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.01.12 07:12



Послепис - пропуснах ТРЕТИЯ възможен вариант на На живо, след като му покажеш акта.

А той е - ПОКАЗВАШ МУ НОТАРИАЛЕН АКТ ОТ СЪВСЕМ ДРУГА СДЕЛКА, А НЕ ОТ ОПИСАНАТА В ТЕМАТА...




(На живо, трябва да ме почерпиш... дадох ти ЦЕЛИ ТРИ начина да излезеш сух от водата!))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.