Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: zaphod]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.11.21 16:29



Виж, Запход, аз няма да споря със Сула. Не само това, ами първата ми реакция беше да ти напиша "Аз това същото го пиша и опитвам да повдигна дискусия тук, то защо не се присъедини сериозно и т.н.", но умрял разговор не може да се реанимира. Разговорът "хайде да говорим като умни с умни". Той си е умрял, не се получава- ти ме смяташ за тъпак. Нямаше да ми приказваш на "ние биготите" или на путин, ако не беше така. Какъв Путин, боже мой, как да се засмея на това или да го приема като готин майтап?
Сула е прав, че като говориш/говоря/говорим на хората, като на тъпаци, нищо няма да стане. Обаче не е само това. Не може да е. Има и още, още много. Защото не недоверието кара хората да си изкарват фалшивите зелени сертификати, което само по себе си е признак на най-голямата тъпотия в която се набутахме като съжители тук заедно на едно място на тази Земя, но има и още повече. Има и графен, сега научихме че онова дете глупаво е "разбрало" че кислородът ще изгори дробовете му и подобни. И как да кажеш не е вярно, като е. Ние горим. Горим храна, кислородът бано ни убива, окисляваме се докато умрем, но що за извратен мозък трябва да си/или аз/или ние, за да изкривиш теорията до там, че да излъжеш такива деца да отказват кислородната терапия? Или лечение? Или ваксинация?
Има болни мозъци, има лъжливи не- нормални хора, които търсят и намират начини за саботаж и ако онова момче е умряло от липсата на кислород(едва ли, но ако), тогава те са убийците. А не или поне не само несръчната, некомпетентна информационна кампания.

Сега се чудя на кого ли и защо ги пиша тия...

П.П. Сула би бил и мой любимец да не беше толкова повърхностен и/или едностранчив. Той обаче е и затова не е. :-)

Редактирано от Green Light на 27.11.21 16:31.



Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: Green Light]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.11.21 16:51



Той си е умрял, не се получава- ти ме смяташ за тъпак. по полека, ако те смятам за тъпак, значи и себе си смятам за тъпак, когато някой спори с тъпак, тъпака прави същото.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: NUT съвсем изтреще ве:)))нови [re: NUT]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.11.21 17:15







Тема Re: пп!нови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.11.21 17:21



ваксинираните се заразяват от вирус, нут
а него могат да го пренасят и ваксинирани, и неваксинирани


научи се да чакаш

Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: Green Light]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано27.11.21 17:36



Прав си, ама циркът е по-оборотна стока явно.
Пък и говедцата правят това, защото от тях се иска такава пикантерия.
Хич не ги оправдавам. Дори мисля, че е добре да бъдат преследвани за умишлено нанесена вреда на невинни хора.

WALL·E


Тема Re: пп!нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.11.21 17:37



да, ама всички неваксинирани непрекъснато го носят, разнасят и плюват този вирус.
ей тъй си ходят и издишват вируси. затова на неваксинираните требе да им се забрани да излизат от къщи.
ти си зарАзна, бе!



затова, требе да се ваксинираш, че ваксината да ти изтреби вирусите и вече няма да си зарАзна и хората да бягат от тебе.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.11.21 17:45



Има и графен, сега научихме че онова дете глупаво е "разбрало" че кислородът ще изгори дробовете му и подобни.

Затова требе да се ходи на училище и даже да се четат учебници.
Макар, да съм чела всякакви модни дивотии благодарение на наша Снежанка,
преди години и едно НББ имаше, още по-яки ги насипваше,
но туй, че кислородът от медицинската кислородна бутилка гори дробове, го чувам за пръв път.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано27.11.21 18:12



но туй, че кислородът от медицинската кислородна бутилка гори дробове, го чувам за пръв път.

Вярно е, във високи концентрации е опасен за дробовете и не само. Затова количеството допълнителен кислород задължително се определя от лекар.

Обаче тоя се е имал за по-знаещ от лекарите.





Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано27.11.21 18:23



Е как да не гори. Хората откога разправят, че така ги убиват в болниците



Тема Re: за антиваксърите с фалшив сертификатнови [re: crimble]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано27.11.21 18:39



Каква е разликата в лечението?



Много е проста - /и в двата случая/.

При грипчето лекуваш ГРИПЧЕТО, а на НУТката лекуваш ЧИПЧЕТО.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.