Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: статистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.21 12:47



Леле, добре че попита. Като отидох да видя линка и видях, че съм взел погрешната "цифра" - https://coronavirus.bg/bg/
Взел съм "93.10% от починалите не са ваксинирани" (т.е. 7% са ваксинирани), а тряваше да взема "82.83% от случаите за деня" (т.е. 17.17%). Така че 0.49% трябва да ги коригирам на 2.95%. Мерси!



Тема Re: статистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.11.21 12:52



Ще си дават заявките, ама до някое време. После настава едно фъфлене, залитане, бутане и т.н. Не случайно ще има и охрана...
Оставя ли им техниката на самотек ще я потрошат, като едното нищо.
Другия вариант е програма по мое усмотрение, без пряк контакт с публиката и каквото - такова или просто да пропусна.
Не знам, ще изчака, ще огледам на място и тогава ще решавам.



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 12:55



Затова на тебе писах, защото знам, че ще ме разбереш, дори и да не се съгласиш.





Тема Re: статистиканови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 13:06



Манипулацията ти си е съвсем убедителна, кво, аз я одобрявам





Тема Re: статистиканови [re: Noy BG]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 13:11



Значи вземам си съвета назад, при такава стока отказвам.



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 13:14



"да си признаеш, че си объркан, не значи да всяваш паника." По всички правила е всяване на парника!

Ролята на ръководителя е да "абсорбира" несигурността и след себе си да излъчи сигурност, дори и с цената на лъжа!Ся говорим за ръководители, защото техните действия имат влияние върху повече хора и ефектите са по-големи. Но иначе всеки индивид влияе с поведенито си на другите.

Какво, като видя, че децата ги е страх от Торбалан, да започна да им обяснявам, че той е не е сам, има и Баба Яга, Касчей, Аламис, Голямата стъпка... и много други ужасии ... А! Ламята как щахме да забравим...? ... за да са информирани и да не тънат в невежество! И от най-ранна детска възраст, трябва да се изясни на децата, че Дядо Коледа не съществува и той е една отвратителна иманипулация на възрастните!!! ... За да не тънат в невежество!!!

Редактирано от LAMBl на 29.11.21 13:19.



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 13:59



Макиавели би се гордял с теб




научи се да чакаш

Тема Re: статистиканови [re: Noy BG]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 14:04



не участвам в никакви събирания, масови или не, в делници и в празницк.
на мен не ми пречи, живея си в социална изолация от преди короната.
ама аз съм частен случай




научи се да чакаш

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 14:19



Не бе, знам че се престаравам с аргументацията си, но за другото - действия по време на криза и общия интерес, е точно така!

... и да вметна, имам малко опит за действия при кризисни ситуации, та спокойно може да ми се довериш.





Тема Re: статистиканови [re: tartarianeyes]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.11.21 14:27




не участвам в никакви събирания, масови или не, в делници и в празницк.
- то и аз съм така, даже спрях всякаква работа и сега се чудя да изляза ли от тая "зона на комфорт" или още е рано?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.