Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 14:41



Абе айде моля ти се... кое ме смущавало. Ваксинираните се ваксинират ЗАРАДИ СЕБЕ СИ! Ако не - нямаше свободно да си щъкат навсякъде, след като им се казва, че РАЗНАСЯТ ЗАРАЗАТА!

Самата философия на зеления сертификат е тотално порочна, точно по тази причина.

Няма лошо човек да се грижи за себе си, но един банкер да ми тръби цела година вече, че много се грижи за другите - НЕ ПРИЕМАМ.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 14:51



Два-три пъти го е казал Ламби, не е тръбял цяла година. И за да разнасят зараза ваксинираните, трябва първо да са заразени, а статистиката недвусмислено показва че те се заразяват по-слабо.



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 14:54



Споко, Уни, ти това никога няма да го разбереш.





Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.11.21 14:56



Ваксинираните се грижат за себе си и другите. Ако човек е сред други хора-част от тях от уязвими групи(такива има и на улицата, в транспорта и т.н.) би следвало да направи това, което зависи от него...
Ако си стои затворен, не контактува, самият той не подлежи на ваксинация е друго...
Да, и ваксинираните при съмнения трябва да се тестват. Към момента напр. дъщеря ми и приятелят и бяха спряли всякакви контакти някакви дни...Били са контактни и макар и ваксинирани, си изчакаха няколко дни за да се тестват...
Не, не е вярно, че ваксинираните са еднакво вирусолентни с неваксинираните...Да, няма гаранция за нищо, но просто не е вярно. Всеки си избира и чете или подчертава това, което му харесва...
А фалшивият сертификат е отврат!
Знам, че с едно, две изключения тук основно вой наддават неваксинираните...Има си обяснението, но не ми се влиза в тези дебри...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 15:03



Два-три пъти го е казал Ламби, не е тръбял цяла година.

Най-малко 20 пъти го е написал досега, не ме карай да връщам из безбройните теми за ваксините!

И за да разнасят зараза ваксинираните, трябва първо да са заразени, а статистиката недвусмислено показва че те се заразяват по-слабо.

Ама разбира се! Вероятност - почти нулева!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема благодаря ви приятели:)нови [re: NUT]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано29.11.21 15:15



че се опитвате да ме балансирате емоционално!
Нутчо няма никакви болежки и загуба на вкус и мирис - само му е мн трудно сутришното ставане!
вчера едвам го вдигнах в 11.30ч зада си пие лекарствата защото някои са по 3ти на ден + инсулин!!!
и двамата всеки ден си мерим температурата и сатурацията И всичко ни е в норма!
от днес момчетата са на работа и веднага му звъннаха по тел в 9.00ч - Нутчо веднага стана от леглото да разговаря с тях и да ги упъти какво да работят без него...
защото 10дена през които Нутчо беше сам...само подготвяше с каква работа да се заемат момчетата!
не им налага тестове през ден - само нареди всички да са с маски !
но докато не минат 10дена от заразата на Нутчо - няма как да бъда спокойна!!!


А ако трябва да съм честна Нутчо мн се притеснява за мен и беше щастлив че теста ми е отрицателен! и ми предложи да се изнесе да живее в цеха...
аз му гмецнах че ако ни е писано да умрем ТО да бъдем на мах заедно!!!



Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: Baldrian]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 15:23



"Има си обяснението, но не ми се влиза в тези дебри..." Нали! И на мене, затова водя принципен разговор.



Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: NUT]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано29.11.21 15:48



Само ще кажа, че ви стискам палци. Обърни го на малка ваканция заедно - ядене и лежане. Сега и да се нервираш, и да не се, все тая. По-здравословно е да не се.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: NUT]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано29.11.21 16:10



Много се радвам, че сте добре. Сестра ми също го изкара само със сънливост и тя е ваксинирана, нищо друго нямаше. Нека си поспи Ненчо, ако и ти успееш да се успокоиш малко...Стискам палци да се оправите бързо)

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.21 16:21



Ми ето! Сутрешна сънливост да е проблемът... (вероятно идва от лекарствата, кръвното може да е ниско - прочетете упътванията за всеки случай). 1:0 за вас срещу вируса






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.