Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: NUT]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано30.11.21 18:57



Имаш забрана да ми пишеш. Първата, която си позволявам. И не ми се мяркай в темите.
Ти утре ще заразиш децата бе, на всички, които ти подават кърпички.
Отвратена съм.

Лекувай се от себе си



Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: Fish L]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.11.21 19:22



Абе уж свикнах, ама понякога ми писва, защото някой като това чудо се самозабравя и заслужава от време навреме да го смъкват на земята. Или поне някой да се опитва.

Ненапразно беше първата, на която забраних да ми пише - оттогава поне по мен не повръща. Или поне - не директно.

Но най-ме дразнят тези които, когато тя им потрябва за някакъв съюз или сплетня - са милички с нея, ох-ах, туй-онуй... и после се обръщат и почват да я хулят.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: NUT]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.11.21 19:28



Не, това поведение не е нормално, НУТ, твоето имам предвид!
Балдрейн добре ти го е казала, поне минимизирайте щетите от гафа!

За какъв развод обаче става дума, така и не разбрах


Подозирам обаче, че е доста изнервен вече и от теб, помисли върху това!



Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.11.21 19:34



Е, нЕма да загине бизнесът без Нутчо! НУТ веднага ще се развихри и ще го поеме, ако се наложи





Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано30.11.21 22:23



Карантината е само вкъщи. Без да хвърляш боклука, без да слизаш до пощата, а камо ли да ходиш до вилата или офиса.

Като вземете да се правите на дръж ми шапката... и всички други да са ви виновни...

Тя рядко се спазва безупречно, защото при влошаване се изсулват почти всички на рентген или скенер. Инак домашно не става. Но то някак обяснимо - шубе те хваща, по цял ден слушаш как щу умреш, на телефоните не вдига никой, няма услуга "рентген по домовете". Докато вашето - ич. Не е все едно. Теоретично вървиш и ръсиш. Стълби, парапети, дръжки, малки фоайета, стени и подове дори.

Нали ти знаеш, гледаш, спазваш, трепериш от страх. Все едно било... лигльовци.



Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: NUT]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано01.12.21 01:39



.... цял свят да ви пази, и светът ви е виновен....Дали вие не сте безхаберни и безотговорни. Хич не ви пука, нали? Само до офиса е ръсил зараза



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: Fish L]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано01.12.21 09:47



Трудно се свиква с пълното безхаберие за останалите хора.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: tia9]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано01.12.21 09:57



може и да не е такъв случаят.


ако е излязъл от къщата, метнал се е на колата и е отишъл до офиса, без контакти, не е имал възможност да заразява.
те и болните излизат със зелен коридор, за да не нарушават карантината. имат контролни прегледи най-малко...този познат с химиотерапията се оплакваше, че чакал на телефонната линия за тези коридори по час.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.12.21 13:01



може и да не е такъв случаят.
ако е излязъл от къщата, метнал се е на колата и е отишъл до офиса, без контакти, не е имал възможност да заразява.


УСЛОВИЯТА НА ЗАДЪЛЖИТЕЛНАТА КАРАНТИНА СА ЗА ВСИЧКИ.

Нема офис-мофис, ама аз драснах по къра, пък никого не видях.
Щом си позитивен, болен и под карантина, имаш право да си покажеш носа навън, само за да се добереш до лекарски кабинет, лаборатория, в краен случай - аптека, ако няма кой да ти донесе лекарства в къщи.

Всеки може да се зарази, президенти се заразяват. И не затварят, нито фалират държавата, докато са под СПАЗВАНА карантина.
По това се различава кресливият цървул от почтения човек.
Тази цървулана, дето окрещява и осира клуба с претенциите си, сама падна в кенефа, барабар с нутчото си.

ама много сте жалки и изпаднали, когато си серете на "принципите" и почнете да вадите от девет блата кал и оправдания.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: това поведение нормално ли е?нови [re: alisalisa]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано01.12.21 13:15



не знам какъв е случаят...да нарушиш задължителна карантина и да донесеш опасност за някого са различни неща...
ето, този мой приятел, си ходеше на прегледи със зелен коридор...пеша, без да контактува с никого...допускам, че дори е възможно по път за болницата да си е изхвърлил и боклука...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.