Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано29.11.21 19:27



е, и като не постъпят в болница, не са ли на "ползу роду"?
А инак, съвсем се овъртолихме в "експертизата" си.





Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 19:48



разбира се, че се грижат за себе си.
човек се имунизира на първо място за да опази себе си, семейството, близки, колеги.
всъщност грижейки се за себе си, се грижиш и за другите.

поне тъй го разбирам.
пазя се най-старателно, но и за да не лепна на тартариан, малък тартариан и на котките (да, можело и те да се заразяват).
от своя страна те също внимават.

абе какво ти обяснявам, сигурна съм, че и ти тъй действаш.

и тъй алтруизмът (по ламби) гъделичка егото




научи се да чакаш

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано29.11.21 20:00



Айде, честито, омикронът занули ваксините.


50 мутации и най-малко 15 от тях заобикаляли антителата.
Бързи тестове не го ловяли, даже писиар тестовете можело да дадат отрицателен резултат. Още дебнели и изследвали доколко досегашните ваксини вършат работа, май-май не вършели, затова щели тепърва да разработват нови за новия мутант. И преболедувалите досега можело да се заразят с това новото.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 20:16



Ти омекотяваш нещата както обикновено. Заобляш ги!



И в случая обобщаваш, а аз съм съвсем конкретна.

Хората, които правят нещо само за обществото, а не ПРЕДИМНО за себе си и чак после ако обществото "намаже" - са миниатюрен процент. И те имат особени професии. В никакъв случай не са банкери.

Не, че не уважавам тази професия колкото всички останали, ноооо.... дадени качества некак не са ми съвместими с нея. Примерно - алтруизъм или човеколюбие.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 21:08



точат се едни писания из нета.
българка, позната на познат, тоест ежк, живее в южна африка и обяснява: нищо такова нямало, пълна свобода си имали, никакви сертификати и ония, които и да са те, тръгнали срещу държавата им, щото не може така - да си живеят спокойно, без локдауни и сертификата.
въпросната мутация била изолирана и ила безопасна. имало атака срещу държавата.

наеш ли кое как е...


научи се да чакаш

Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: tartarianeyes]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано30.11.21 14:52



добре сме за сега!
Нутчо спи и си пие лекарства
като стане веднага дава насоки на момчетата какво и как да правят
има няколко важни монтажа - но без Нутчо никой не може да се справи!
иначе Нутчо освен чат с мотористите - които само го разсейват:)
си играе с часове новата "цивилизация" което ме кара да се чуствам спокойна за сега!

и за дъщеря ми съм притеснена - защото баща и ваксиниран диабетик и със стендове е с ковид! и като разбра за Нутчо ми вика само не го стресирай...бъди по-позитивна!!!





Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано30.11.21 14:56



всяка вечер му играя филми които да познава И това мн го забавлява!:)



Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: Crrafterr]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано30.11.21 15:23



извини ме че те пропуснах - не е нарочно...
за сега всяка вечер преди вечера Нутчо пие бяло вино с ягоди и боровинки:)
НО това не ми пречи да съм под стрес поне 10дена!





Тема Re: благодаря ви приятели:)нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.11.21 15:47



но без Нутчо никой не може да се справи!

И аз така смятах за Карамфилов, той също така смяташе за себе си. Същото се отнася и до мен.

Ще цитирам един мой познат, който прекара тежка онкологична операция. Прекара повече от година по чужбински болници. След като оживя каза : разбрах, че гробищата са пълни с незаменими хора.

Започна да я кара по-леко и да се доверява на хората, които работят за него.... за около година време. И до там, отново стана незаменим, и ...още една година... за съжаление отиде при другите незаменими.

Нут, няма незаменими хора. Ако Нутчо си е структурирал бизнеса правилно, нещата ще вървят и без него за 20-ина дена. Усетихме това преди 4-5 години, когато Карамфилов си счупи крака. Леееелее, аман, кой ще работи, какво ще стане... ами момчетата и момичетата си свършиха прекрасно работата с дистанционно ръководство и организация.
Аз също съм го преживяла по неприятния начин и отдавна не мисля,че фирмата ще загине без мен за 20-ина дена.

Айде, поживо по здраво, всички да сте здрави!



Тема това поведение нормално ли е?нови [re: NUT]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано30.11.21 17:27



Нутчо не иска никой от родата му в това число и родителите му - да знаят че е с ковид!
НО няма против най-близките ни прияте ли и дъщеря ми да знаят...
днес говорих с баща му който от мен знае че синът му е с ковид - да го поздравя за първият сняг и да не се притеснява за синът си...защото за сега е добре...
говорих с Нутчо и му казах че съм се чула с баща му за първият сняг и че съм споделила че засега Нутчо е добре И о Боже - Нутчо ми вдигна такъв скандал и ми затвори телефона!!!


и без да искам се изпуснах пред Нутчо че съм намекнала на баща му за ковида...
за мен е нормално освен мен и родителите да знаят...единствен син имат...
такова голямо зло направих на Нутчо?!
и сега като се прибере(защото отиде по спешност в офиса си) ще иска развод!!!




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.