Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 12:09



защо да е ирония или майтап?
има такива хора.
и е добре, че ги има.
теб кое те смущава?


научи се да чакаш

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.11.21 12:11



да, това е решение.
но нали управляващите ще надуят гайдата, че няма пари.


научи се да чакаш

Тема Re: нали съм психично болна!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 12:10



Само две неща са ми по-весели - ти да кажеш че не си Бойкист, и Бойко да каже че не е гербист


Но това, че алтруистът е осъзнат егоист много ми хареса.



Тема Re:Хора ли сме&#128545;нови [re: zaphod]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано29.11.21 12:14



Нищо лично, но не разбирам.....видяхте ли темата? Нут има болен вкъщи, уплашена е (повече от нормално е), чуди се къде да "изплаче" ужаса си от ситуацията и........получава "филм на ужасите". Това ли е най-подходящата тема да си разкажете всички "страшки" . Удивена съм, че го правят и хора дето трепереха за близките си до оня ден. Никой ли не се замисли, че търси подкрепа и "човешка дума" (по нейния си груб начин) ? То смях, то закачки, то страшни истории, то чудо.....Да повторя - не е лично, просто последен пост.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: статистиканови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 12:14



Какво мислиш за манипулативния ми отговор, свързан с делта: 0.49%

Аз мисля е почти убедителен, само ако намеря откъде идват 7-те процента.



Тема Re: статистиканови [re: tartarianeyes]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.11.21 12:24



Закачам се за теб, че си най-близко в колоната.
Иде декември с много празници и мерак за печалби около тях - говоря за банкети, студентски събирания, партита и пр. дейности в ЗАВЕДЕНИЯ!
Същите сега са затворени, но почват да се търсят вратички за временното им отваряне за най-печелившия месец от годината.
Един собственик на такова заведение вчера ме пита ще се съглася ли да съм водещ на такива събирания, ако успее да извади разрешително за провеждането им през м. Декември?
Много ми е чудно ще отворят ли заведенията за празниците, при какви условия, ще се спазват ли тези условия и да рискувам ли да се включа, въпреки, че съм ваксиниран и имам сертификат?

Вие бихте ли участвали в масови събирания по празниците?





Тема Re: статистиканови [re: Noy BG]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 12:26



Ама ти водещ, хорото ли ще водиш та се притесняваш? Не е ли да стоиш там отделно с едни слушалки и да пускаш емпетройки?



Тема Re: статистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.11.21 12:33



Не са МП3'и, а FLAC.
Няма да водя хорото, но като дойдат да ми фъфлят в лицето за поздрави, к'о пра'м?
Не ми каза би ли отишъл на подобно събиране и защо, при какви условия.



Тема Re: статистиканови [re: Noy BG]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 12:38



Като водещ отивам. Пущаш им един аппп по него да си дават заявките.



Тема Re: статистиканови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.21 12:38



Така е, важното е леко протичане. Другото, ваксиниран vs. ваксиниран, излишно разду темата. Не трябваше въобще да се обаждам, а ако ми напира да го кажа, да го бях направил в друга тема. Може би съм воден от стремеж да внеся успокоение към съклубарката, че е поизкрейзила от притеснение. ("има и условия" - дано да влизат в т.нар. статистика и минималният риск да си остане минимален; стресът има особено значение също).

Омикронът, естествено, ме интересува и мен - във фейсбук го нищихме на приятелска стена, включи се видна бг анестезиоложка от Франция (на "първа линия") и направо ме обвини, че съм антиваксър с моите упражнения по логика. Чак като ме попита директно и й казах, че имам и преболедуване, и две дози, се поуспокои. Докторите от първа линия са доста бесни... нямат време за словесни упражнение и не ти цепят басма ич. Обичам ги.

Говорехме за тази нова мутация - и че тезата на биолога (Маринов) е, че не се дължи на пренос межу хората, т.е. не е мутация заради разпространение поради много неваксинирани в ЮАР (там са по-малко ваксинирани от България). "Основният механизъм за възникване на варианти до момента са хроничните инфекции у хора с имунна недостатъчност" => пациенти, които не могат да изчистят инфекцията повече от година => акумулация на мутации" (вътре в такъв индивид). Тезата на докторката бе обратна - че на големия процент неваксинирани се дължи създаването на нови варианти. Да, ама не и на този! (според Маринов). И се почнАхме

"Антиваксърите ровят и търсят навсякъде оправдание за антиваксърството си", написа ми тя.
Аз й казах, че шефката на ЕК проведе специален разговор с хората на Бионтех и Модерна по казуса, с цел бърза разработка на модифицирана ваксина. Множество екипи работят и по лекарство. Излишно е да скръстят ръце, да кажат "оправяйте се, антиваксърите са виновни" и толкоз. Не, хората (Европа, компании) действат!

Любопитството ми е мой начин да се справя със страха, всъщност. Навремето синчето се страхуваше от тъмното. Нормално, като всички деца, но аз млад баща-невежа се притеснявах (мислех, че на тъмно сънят е по-добър) и се пробвах по моя начин: като нещо ме притеснява, отивам при него да го разбера. Идеята е, че страхът обикновено е от непознатото. Страх те е от дълбоко - учиш се да плуваш и да се гмуркаш; страх те е от високо - скачаш с бънджи и подобни.
Та, питам сина - къде точно е страшното тъмно? - под леглото. Айде с фенерите гледаме под леглото. Къде още? - гардеробът. Айде отваряме гардероба. Скоро след това синчето вече искаше да гася лампата.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.