Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 15:25



Лудите си имат уважение ид на друг. Колко от колизийте им този сезон са един в друг и колко пъти си го отнасят невинни души ? :)

КЗП!


Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Maldini]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано05.09.12 17:49



Xa-xa


Не вярвах да се стигне до толкова широк анализ на тази ситуация, но може би моето ненаблюдение и непредположение какво са казали на Фетел от пита ме навя намисълта, че маневрата е безмислена.
Въпреки че в теориите, които предполагаме, никой не може да бъде сигурен, тъй като никой не е чул какво са казали на Фетел.
На мен състезанието ми хареса като цяло, въпреки че можеше да е много по-интересно, ако Хамилтъ и Алонсо бяха там.

Значи по принцип Мерцедесите имат най-мощен двигател и КЕРС също така, вярно ли е?
Защото БГ коментаторите казаха, че на Лотус КЕРС-а бил 40 kW, а на Швабите 60 kW. А на Кими дори му казаха да не цеди КЕРС-а до край, ада остава 10% в него.
Да разбираме ли, че Мерцедесите ще са бързи на Монца, тъй като тя е писта с дълги прави?



Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: пeтльo]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано05.09.12 17:56



ти отде се взе, бе

Аз съм Антишумахерист, но достатъчно дълго гледам Формулата, за да го уважавам донякъде. Гледам Ф1 от както почнаха да я дават по ТВ_то, някъде 1990-1991. Гледал съм на живо (по ТВ-то) инцидента на Сена.
Така по добре ли е.
Бил съм на 3-4 пъти на пистата.





Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Kykepa]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.09.12 18:41



Аз съм Антишумахерист...

щом с това започваш, не е на добре работата за мен :)))



Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Kykepa]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 18:51



Едно трябва да му се призане на Шумахер. Представянето на "новия" започва с това дали му е фен или не :)
Уелком, въпреки че вече си писал тук :)

КЗП!


Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Kykepa]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 18:52



На теория ДА. Още повече там ще имат повечко място да използват просволутия си обдухващ механизъм.

КЗП!


Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: lMSeed]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано05.09.12 19:03



Принципно и реално за мен всяко едно сътезание от Ф1 е празник, особено сега с радио връзката, интересните интервюта преди и след състезанието, които ги нямаше до преди няколко години. Поради лични причини не съм гледал формулата от 2003-та до сега. Но един приятел ме нави и тази година я следя редовно от Валенсия насам.

До педи няколко седмици нямах идея какво е DRS и KERS.

Споменах, че съм Антишумахерист, защото и темата, която си изкопал е за такива, а както се вижда аз съм писал в нея. LOL



Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: Kykepa]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.09.12 19:09



епа добре дошъл отново в скромното ни общество, където шумахеристи и антишумахеристи съжителстват мирно!





Тема Re: Баси мамата(тема за СПА)нови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано05.09.12 20:17



Стига да не се казват Бруно Сена неверниците, тогава им се случват случки.



Тема Re: Баси мамата(тема за СПА) [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано05.09.12 20:20



Мисля, че тази команда я пуснаха по Скай малко след инцидента, ама не съм 100% сигурна.
За КЕРС-а на Лотус мисля, че си права. При тях лошото е, че редовно им се скапва КЕРС по време на състезанието или квалификацията и Кими трябва да прави чудеса от храброст (Грожан в такива моменти обикновено вече си е паркирал колата в тревата).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.