Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: deskata_meskata]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано14.04.08 15:56



здравейте, сладуранки!!! тука гледам и чета- всичко живо мисли само за сладкото. Аз да ви разкажа малко за себе си. По принцип на обичам сладко.Мой приоритет са пържолките, от които скарата ми е в блезобразно състояние, алкохол всякакъв, че и пушех до 31.12.2007,уиски с фъстъци и т.н. Сладкиши и шоколади можех спокойно да наблюдавам без да си взема и изобщо-не дължа наднорменото си тегло на сладките неща

Първа фаза изкарах без проблеми на пилешки пържоли и шишчета. Обаче сега във втора фаза търся и мисля постоянно за сладкиши-така както не е било през целия ми живот. Обаче не мисля да се предавам-смятам,че докато натрупам тези килограми, нищо не ми е липсвало и в нищо не съм се ограничавала, така че сега мога да се поогранича временно. Любимият ми десерт е крем-карамел с обезмаслено мляко и подсладител.Според мен става много добре.
Момичета, пишете кой е започнал режима около 27.02.-01.03. На "еднаква възраст сме" и ще е забавно да си сравним резултатите.Целувки на всички!!!
Стискам палци на всички да се отървем от грамчетата и килограмчетата! и смело да продължаваме напред!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: sisa]  
Автормишeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 16:47



Брей, само аз ли съм прегрешила? Как го правите този номер бе хора!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано14.04.08 17:29



здравей и от мен.кажи ми моляте какъв подсладител мога да използвам когато се налага...ако реша някога да си направя нещо сладко......



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мишeтo]  
Автор amazing (непозната)
Публикувано14.04.08 17:34



Здравейте и от мен. И аз напоследък нямам много време и влизам само да ви чета, без да пиша. Но днес мога да се похваля - 1 кг. съм мръднала след застой от почти месец. Вече съм 56! Пробвах кексчето на Дорчестър и свежото сирене в шунка на тигана, както и пастета от пилешки дробчета - страхотни са! Много ти благодаря за тези рецепти Дорчестър! Невероятно разнообразие внесоха в пилешко-яйченото ми ежедневие


Относно прегрешенията - не съм "желязна" в правилата. Имам отклонения - например вчера "прегреших" с 3 парченца пушено свинско филе, а днес с 10-ина ядки и кишу /почерпиха ме и не устоях/. Но мисля, че това няма да е фатално за диетата ми, или поне силно се надявам.
Поздрави на всички и дано бързо да "олекваме".



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: amazing]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.04.08 18:02



Боби, масовите са Свуитли и Хуксол. Гледай да си купиш нещо, което НЕ съдържа съставки, завършващи на "-оза".

Амейзинг, много се радвам за теб!

А пък за прегрешенията, говорихме наскоро. Който прочете темите назад, ще види - аз също съм правила грешки.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторmechopuh (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 20:05



За подсладителите: Аз започнах да ползвам "Стевия" - естествен подсладител на бикова основа, а и даже е полезен за разни други болежки. Ползвам го от 10. април и за тези няколко дни спря да ми се яде сладко. Не знам как, ама по някакъв начин успява да надхитри организма и не ти се яде сладко. Има го в почти всички магазини за диетични храни. Има два вида - Украински /"Кримска стевия"/ и по-пречистен, но не знам чие производство е.
Сега за диетата: Не се плашете, всички прегрешаваме понякога, само че да не е всеки ден. Аз например, след прегрешение, дори и да не ми е ред минавам на П с много вода и без никакви екстри. Два дни така и прегрешението е изпишкано

.
По принцип не вярвах на диети, защото от диети станах 120 кг., но тази ми хареса, защото набляга не само на отслабването, а и на зпазването на постигнатите резултати. Започнах я на 08.03. и до днес съм свалила 10 кг. като за този месец и малко имаше и разочарования, и почти готово рвшение за отказване и какво ли още не, но след като тази сутрин видях кантара - продължавам. Така че който е зпочнал и лма поне 1 свален килограм да продължава. "Хубавите работи стават бавно!". А и още нещо - трупали сме килца с години искаме да си отидат като с магическа пръчка! Е, не става! Търпение му е майката!
Успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано14.04.08 21:43



ok........благодаря много.....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано15.04.08 09:48



Добро утро диетуващи дами!
В този прекрасен слънчев ден Ви желая само положителни емоции откъм отслабване,т.е цифричките на кантарчео да отчитат минуси, или поне не повече от вчера.
Да споделя , че вчера пробвах една невероятна палачинка, които я е измислил - голямо нещо е направил. Много вкусно бе,мммммммммм.
Разбърках с пасатора 1 яйце , малко вода, 1 с. л овесени трици, бакпулвер 1 щипка, май сложих и малко извара - и о, чудо на чудесата!

Редактирано от Dorchester на 15.04.08 11:15.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: deskata_meskata]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано15.04.08 10:23



Мерси, деска. От днес пак съм на линия. Почвам на протеини, само триците няма да ползвам за известно време, докато се оправя напълно. След тия сухари сега се чувствам като балон, но няма начин, надявам се бързо да се върна във форма.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано15.04.08 10:23



слънчево утро желая на всички!!
за стевията чета,че растението съдържа гликозиди, пектини,растителни липиди,полизахариди и др.Според мен може да се обсъжда дали трябва да бъде включено в режима.Никъде не видях в публикациите колко точно процента се съдържат от различните групи вещества. Препоръчва се на диабетици, което значи, че не съдържа глюкоза.Обаче съдържа други видове въглехидрати.Ако са пренебрежимо малко - ок. Обаче ако не са толкова малко??






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.