Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: пyфka]  
Авторmecopuh (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 13:50



Ефикасно е и 4/3, т.е 4 дни - П; 3 дни - П+З; По-лесно се смята - пон., вт., ср. и четв. - П; птк, съб. и нед. - смесен; От понеделник отново! Аз от както минах ударния период съм така и не пречи. Има си страхотен ефект. За 45 дни - 12 кг. по-малко!
Относно Стевия-та: В началото леко нагарча, но след 2-3 дни се свиква. После подсладителите ти се струват гадни. Аз докато изляза да си купя, че ми свърши 2 дни ползвах подсладител и не ми хареса. Билковите таблетки се разтварят по-трудно, но другите са си като подсладител и се разтварят напълно.
Успех на всички, които се вталяват. Не изпускайте момента, защото след 40 е невероятно трудно. А и ние по-порасналите искаме да сме красиви.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 14:00



Много ти благодаря, вече си я копнах на файл. Разказах на колежките, че съм прочела за така и така един сладкиш диетичен, вкусен и най-важното много бърз за приготвяне при това в МВ и те дай рецептата, че дай! Утре ще пиша за отзивите!
В тази връзка, защо не заковеш тема с рецепти за Дюкан, за привържениците на друг режим, ако искат може и за тях тема.





Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: bobi]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано17.04.08 16:32



bobi, откакто съм в борбата, апетитът ми го няма никакъв,леко се изостря в дните със зеленчуци,но не е каквото беше, много често ям насила, просто защото е дошъл часът и за да не допусна прегладняване, понякога 1 яйце, или чаша кисело мляко или чаша прясно с канела, гледам да не е какао, че има 10-12% масленост и по-принцип го избягвам. и голямо носене на "дисаги" на работа и обратно, иначе не мога- ако трябва да търся все режимни храни в магазините наоколо , все нямам късмет и нарушавам режима. ама известно време ще издържа.





Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано17.04.08 16:33



Дори, ние кога ще станем в ІІІ фаза, че да ни напомняш, че е Четвъртък?





Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.04.08 16:47



И всъщност, третофазничките ни къде се покриха?!?



Тема Re:нови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано17.04.08 18:26



Здравейте момичета , аз съм затрупана от няколко седмици с работа и само ви чета

. На няколко пъти ми се искаше да пиша по темите, но така и не успях. Искрено се радвам на всички момичета отчели минус а на тези който задържат искам да кажа кураж момичета, не се отчайвайте ако следвате стриктно режима и вие скоро ще имате блестящи успехи ! При мен трета фаза върви добре да не казвам голяма дума Dorchester , не съм забравила за нашият " четвъртък " . Току що си овкусих пилешки пържолки който ще метна на скарата и ще са ми вечеря за тази вечер . Между другото си купих преди няколко седмици скара тип плоча с не залепващо покритие толкова съм доволна от нея ако бях знаела по рано да си я бях взела. Приготвям на нея пържолки, дюканска палачинка, зеленчуци, яйца и още доста режимна храна без мазнина и без да ми загаря просто страхотна. В началото на трета фаза бях споменала за , че продължавам да свалям може би защото не бях включила всички нови храни поради страх да не тръгне кантара в обратна посока . Но сега всичко е ОК в момента пак съм си 58 кг. надявам се да е така и за напред , старая се да хапвам по малко от всичко позволено и се радвам , че протеиновия четвъртак си върши работата. Желая на всички момичета тук много минуси и много усмивки



Тема ХЕЙЙЙЙнови [re: martinav]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано17.04.08 22:51



Добаър вечер и от мен на всички сладурки. При мен положението е задърежащо което е нормално за дните със зеленчуци даже качвам по 100-200гр но това си е в реда на нещата :) иначе съм доволна от света около себе си. Вчера си купих и дънки с още един размер по малки до преди два месеца носех 31-32 а днес вече съм на 29 :) което е много много добре за мен:) Искам да споделя с вас една страхотна рецептичка за ТОРТА която спретнах днес(след като бях вдъхновена от кексчето на Дорчестър :) Ще повторя пропорциите които Дори използва плюс добавените от мен за вкус и ще поставя снимки.... :) Значи уточнявам тортата в зависимост от съда в който се прави блата става различен брой парчета мойта стана за около 10...т.е за 10 човека :)Блатовете са три на брой като ги приготвих така: 1.с.л. прясно мляко с подлсадител се разбърква в чашка, в друга чашка слагате една суперна лъжица кис. мляко с една кафена лъжичка бакпулвер. Смесвате двете чашки на едно място и добавяте едно предварително разбито яйце, 3-4 чаени лъжици трици, една ванилия и известно количество Step-че(количество на вкус за да стане сладичко и вида е също по собствен вкус мойто беше малина)
след като хубаво разбъркате всичко го изливате в йенски съд който да е по голям за да се разлее хубаво за да не става много дебел блата.:) пускате на 800W МВ и печете 4 мин. Внимателно отделяте тънкия блат от чинията с помощта на шпатулка например за да не се разкъса(бавничко). след като направите три такива блата е може и два се захващате с крема. Пропорциите с които аз работих днес са следните в зависимост от количеството което ви трябва ги намалявате или увеличавате. Значи около 400мл. прясно мляко с едно яйце две супени лъжици царевично нишесте, лимонена есенция (или каквато вие искате на вкус) и 10 капки сок от портокал само за миризма. Всичко се разбърква и се слага на котлона. От самото начало започвате да бъркате и продължавате до момента в който крема не се сгъсти(малко преди да заври, като внимавате да не заври). Готови сме и с крема. От тук нататък имате блат имате крем остава само аранжирането. Вложенет въображение. Аз си ръснях няма и една щипка какао само за цвят и си наредих лимони които разбира се не ядох. и ето как изглеждаше в готов вариант. Черпя всички ви по едно парче з-то днес правя Два месеца с Дюкан(-10кг). Резултата за лубителите на сладкото е WOW. Целувки на всички, лека вечре и очаквам някой скоро да се похвали че е пробвал:)




http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор margoto666 (непознат )
Публикувано17.04.08 23:27



това е стархотна диета за цял живот,аз я започнах вече 4-ти ден сам на нея,чуствам се старахотно+спотр





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7 [re: margoto666]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано18.04.08 09:13



Съжелявам за неуспешния опит със снимките. Днес попорчетох инфо как се прави и сега ви ги показвам :)




http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: ХЕЙЙЙЙ [re: Tan4ety]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано18.04.08 09:49



здравейте, фини Дюканки!! Ето ги третофазничките!! Мартина, как издържа и се справи през тези ПЕТ месеца, момиче?! Направо си герой!Честито на Танчети за пълни два месеца по Дюкан!!

Ето как усилията дават завидни резултати. Пък и тортата си я бива.Да ви кажа сега какво прави моят мозък- тази нощ сънувах, че ям хляб, със всичкото удоволствие на света,няма да описвам да не дразня....Ето как се съпротивлява организмът, не иска да се разделя със запасите си!
За тази събота и неделя имам план- отварям шевната машина и си стеснявам 2-3 панталончета или поли, че нямам средства да подновявам целия гардероб.Ще го направя с удоволствие ,макар че никак не обичам иначе тази работа.Целувам и подкрепям упоритите!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.