Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано16.04.08 09:57



ще ви кажа как е вкуса, но едва ли ще е скоро-пия по принцип кафе и 4ай без захар( а пък и ти сега като ми каза 4е е гадно-съвсем) ....

.....4естно казано незнам защо го взех....мислеь си всъщност за някакво сладкиш4е маи .....и маи ве4е трябва да си взема и някакви витамин4ета....4увствам се добре, ама нали пише 4е тр да се вземат...някакви препораки за витамини???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано16.04.08 10:00



здравейте, смаляващи обиколките!!много се радвам за всички с добри показатели, и стискам палци на тези, които са в застой!! Да не забравяме,че застоят и задръжките,че дори и покачванията са временно явление и всички вървим към целта!!
Аз напоследък съм много щастлива с вашите и моите победи и както някой сполучливо беше споменал,май Засмяна, Дюкан е най-хубавото нещо , което ми се е случвало в последно време.Днес сутринта влязох в един стар костюм, от 4 години необличан, поради затлъстяване и спокойно го закопчах, сдори ми е леко свободен.
Струва ми се, че с bobi сме горе - долу "връстници", аз започнах от 27.02., а тя от 01.03.Така,че bobi -пиши да се сравним.
Целувки и ентусиазъм на всички!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 10:58



Привет на "връстничката" ми по Дюкан!Вчера писах резултатите си от началото на режима.Днес се радвам на още 200-300 гр.надолу, кантарът показва вече 69 кг.За мен беше особено важно да падна под тази "психологическа" граница на теглото,започваща със 7. Въпреки онази голяяяма издънка на 11.04,за която споменах преди, от 01.04 досега ,т.е. за 15 дни, съм успяла да сваля 3,5 кг.Не е много, но не е и малко, още повече че се чувствам добре с този режим.Как е при теб?Какво е твоето съотношение ръст/тегло (стартово и понастоящем)?А твоята цел?
Пиши, ще се радвам да се поддържаме взаимно!
Желая успех на теб и на всички останали отслабващи момичета!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано16.04.08 12:57



Здравейте на всички


Боби, абсолютно разбирам какво имаш предвид с "психологическата граница". При мен положението е същото, чакам с нетърпение от няколко дни да видя число, започващо с цифрата 5
Подозирам, че до утре сутрин вече трябва да се получи (тази сутрин бях 60.1), все си мисля, че ще видя утре сутрин 59 и нещо си ...
Иначе съм страхотно мотивирана, още повече виждайки, че панталона на един от костюмите ми вече се нуждае от колан, което не се е случвало от самото му закупуване преди около 2 години и половина
Няма по-силна мотивация от това да виждаш как дрехите започват да ти стават широки
Пожелавам на всички ви подобни позитивни емоции
В същото време започнах малко повече с разнообразната храна (режимна разбира се), всяка вечер си правя нещо ново от книжката с рецептите.
За съжаление на обяд нямам голям избор, не че не мога да си нося от вкъщи, но нещо мързелът май ми е по-силен ...
От утре смятам да започна лека-полека с повечко физическо натоварване - засега ще стартирам с малко фитнес, но наистина малко . Когато мина в трета фаза (след около 5-6 седмици по предварителни сметки), може да увелича натоварването, ще видим, може да се окаже, че периода ще е по-дълъг. Имам за сваляне още около 5 кг, така че е възможно да отнеме и 7-8 седмици, имайки предвид, че последните килограми се свалят най-трудно...
Както и да е, отделям половината от моята позитивна енергия и ви я предоставям на вас, за да може да сте мотивирани поне колкото мен
Изпращам ви и много много слънчеви усмивки



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторпyфka (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 16:39



Привет на всички Дюканофили!


Тъй като имам за задача да се отърва от 8 досадни
килограма, реших да опитам с мосю Дюкян. От всички
страни чувам само добри отзиви и сметнах, че той ще
е моя човек. Имам обаче една попитка :
за ударния режим вместо обичайните 5/5 ми се иска
да го направя 3/4. Дали ще бъде също така ефикасно?
Приятна вечер, усмивки и успех в добрите и полезни
начинания



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi786]  
Автор amazing (непозната)
Публикувано16.04.08 16:45



Здравейте момичета,
Аз мога да ви кажа за стевията, че си купих едно шишенце течна - 20 мл. Има сладък вкус, но все пак остава една лека горчивина, която според мен означава, че не трябва да се прилага към всички напитки. Препоръчаха ми да си взема течна, ако ще подслаждам напитки, защото таблетките не се разтваряли напълно т.е. оставали някакви дребни частици от билката. Освен това таблетките могат да се използват и като лекарствено средство за регулиране на кръвната захар и липидите в кръвта, за редуциране на наднорменото тегло и за стимулиране на имунната система.
Пробвах я с кафе - не знам защо, но стана нещо сладко-горчиво, като че ли засили горчивото в кафето. Аз по принцип не пия кафето със захар, но реших да пробвам. Много подхожда, обаче на зелен чай, на други билкови чайове също. Иначе имам Хуксол /течен/, който вкъщи слагам на сладкишите. Но и той малко ми нагарча, ако сложа повече. А аз много трудно се ориентирам калко да сложа, без да опитам. Със таблетки Суитли, не съм забелязала за нагарча, ако сложа повече. Чудя се защо е така??
Бих искала да използвам повече Стевия, защото е билка и е безвредна, а за другите подсладители много лоши неща съм чела, затова съм много внимателна с тях. Преди да започна режима на Дюкан, дори ги избягвах, като ги видех на етикета.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано16.04.08 16:46



здрасти на "връстичката"! страхотен ти е резултата, още повече,като се имат предвид прекъсванията. Аз пък започнах на 27.02. със стартово тегло 77,9 кг, карах ударен период 9 дни/ мислех 10 ,ама не издържах,не ми стигна волята/,тогава свалих 3,5 кг, след това през ІІ фаза още, и сега съм на 69,7кг.тоест общо съм свалила 8кг и грамчета.ръстът ми е 172 см,искам да стигна 62 кг, но това е по-скоро идеал, иначе мисля че 65 също ще е много поносимо. а,да не забравя, имам проблеми с МЦ и пия таблетки по този повод, така че хормоналното лечение оказва също влияние. понякога минават 10-12 дни без да покаже кантарът нищо обнадеждаващо. Целувки на всички елегантни и много кураж,момичета!!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.04.08 17:11



Честно казано, аз също избягвам подсладителите. Малко ме е страх - цял живот слушаме. че са канцерогенни.
Лодка, също добре вървиш, не се оплаквай.



Пуфка, ударният режим е 5-7 дни. След това започва редуването. Като най-ефикасно се спряга 5/5 (аз тъй карах навремето).



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано16.04.08 21:42



Хей Лодке,
много се зарадвах на написаното от теб. Защото сме близначки по мерителна съдба. Е горе-долу де. Имам предвид следното: аз също съм висока 172, тежах 80 кг. Днес кантара показа 75.9/отдавна го чаках/ На Дюкан съм от 01.04.2008. Ще те следя изкъсо как се променяш, защото при еднаква височина, почти същото стартово тегло и почти същата цел, ще си ми стимул да те догонвам. Но недей да бързаш много!!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7 [re: пyфka]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 22:27



Много Ви моля някой от Вас който разполага с малко време да ми напише едно примерно меню за деня.Мерси много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.