Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita (непознат )
Публикувано18.04.08 22:40



Здравейте, мили дами!
От близо три седмици следя форума много редовно, но досега не се бях включвала в обсъжданията. Но вече реших да се участвам и да споделя собствения си опит в битката с килограмите. Тя вече е с близо 15 годишна давност и за мое голямо съжаление до момента бележех само временни успехчета и големи загуби

. Т.е. ако отслябнех с 3-4 кг. бързо-бързо наваксвах 5-6. И така, докато и последната ми нова пола започна ужасно да ми стяга . Моето вдъхновение се яви във формата на статия в някакъв интернет портал, даже не помня кой, където се казваше че фолк певицата Ивана била свалила 20 кг., без да е гладна и т.н. и т.н. Така за пръв път научих за режима на Дюкан. Срам, не срам, досега въпреки огромния ми опит с диети всякакви, гладувания, хапчета за отслабване и какво ли не, аз не я бях чувала. И видях, че това е МОЯТА диета! Аз обичам месо и салати, и може би затова нямах никакъв успех с плодови, медови и подобни режими. А тук щях да си ям месо! И естествено - започнах. На 23.03 беше моят ден първи. Отначало май допуснах малко грешки - докато намеря овесени трици, ползвах ядки, а не е трябвало; а и първоначално след ударния режим редувах дните П със П/З в съотношение 1 към 1. Но вече влязох в ритъм и мисля, че ще продължа, особено като ползвам прекрасните рецепти, които всички вие споделяте.
За съжаление обаче, при мен се появи проблем, за който не съм видяла мнения и ми се ще да споделя - може би някоя от вас ще ми помогне. От 2-3 дни усещам моменти на слабост и световъртеж, даже ме е страх да не загубя съзнание. А и имам дни с ужасно главоболие. Отварям скоба - пия много вода, достигам и до 3 литра дневно, но... Мисля си, че това е може би авитаминоза, все пак е пролет - времето на пролетната умора, а всички ние в момента имаме недостиг на витамини. Знам ли... С други думи - моля, помогнете, как се спасявате в такива моменти?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано19.04.08 09:31



добро утро и прекрасен уикенд на всички!!


Вълнува ме един въпрос, може би Дори или някой от 3-4 фаза да има опит и да сподели, минах и аз през калкулатора на Дюкан и ми показва 69 кг като възможно тегло за достигане. бих искала да бъда 62, както съм била през по-голямата част от живота си,69 съм сега и имам доста тлъстини покрай талията. възможно ли е да сляза по-надолу от показателя на Дюкан, или е категоричен и да не се напъвам? Все пак нереално ми се струва само по два три цифрови показателя да се определи така категорично, но който има опит или е прочел нещо допълнително, да каже!!Весели празници на Цветанки-Дюканки!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор martinav ()
Публикувано19.04.08 09:56



Здравейте момичета, радвам се да видя още едно ново попълнение в нашите редици . Привет Kukita

желая ти успех в борбата с излишните килограми. Бих те посъветвала да си купиш витамини тъй като наистина са ограничени в нашия режим . В дните на П+З хапвай повече пресни зеленчуци вместо да преминават някаква термична обработка, например прави си салатки. Така ще се снабдяваш с повече витамини. Ако се сетя за нещо друго пак ще пиша . lodka_v_moreto калкулатора на Дюкан ми показа 62 или 63 кг. , но в момента съм 58 кг(толкова беше целта ми) и за сега успешно се справям със задържането им ( в трета фаза съм) дано и занапред да е така де :). Явно е възможно да се свалят повече от колкото тези изчисления показват. Желая ви приятен уикенд и ако има именници весел празник

Редактирано от martinav на 19.04.08 09:59.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторvayo1967 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 12:06



Здравейте!искам да кажа на Kukita,че и аз имам световъртежи,защота съм с ниско кръвно ,но като ми се появи, пия чаша колалайт лайт и повече вода ми минава.Не се отказвай!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: sisa]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 15:06



Следя редовно сайта, но днес се престраших да пиша. Започнах диетата на 08.04.08 вече съм във втора фаза. Мога ли да редувам една седмица протеини, една седмица протеини + зеленчуци? Незнам къде да намеря овесени трици.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: vayo1967]  
Автор amazing (непозната)
Публикувано19.04.08 17:09



Привет на всички! Добре дошла и на Кукита. Искам да ти кажа, че в началото на режима и при мен беше така и аз имам високо кръвно. Много ми се спеше вечер и заспивах още към 9, при положение, че нормално го правех към 01. Сутрин - не можех да стана от леглото, имах световъртеж, болеше ме главата. Но това вече отмина и сега мога да кажа, че е дори обратното - преливам от енергия, вечер не мога за си легна до и да заспя до 2 ч., а сутрин се сабуждам без будилника. В книгата на д-р Дюкан прочетох, че това е нормално за хора с ниско кръвно и става в резултат на намалената консумация на сол и приема на много вода. Не мога да го възпроизведа точно по памет, но беше обяснено като нормално явление. Аз в такива моменти се справях с Кола Лайт.
Относно калкулатора на д-р Дюкан - на мен ми даде 58 кг, а вече съм 56, дори се целя по-надолу, защото виждам, че имам тоще тлъстинки, с които искам да се разделя. Мисля, че може да се отслябне още.
Весел и слънчев празник на всички Цветя - Дюканки!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: amazing]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано19.04.08 20:46



Поздравления и добре дошли за новите попълнения в клуба на подкрепящите се Дюканки!!


Благодаря за поясненията за калкулатора на Дюкан, Амейзинг и Мартина. Значи не е чак толкова "заковано" и зависи повече от нашите усилия. Това ме обнадеждава!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано20.04.08 09:50



Здравейте момичета! Днес правя един месец с Дюкан, резултатът е минус 4 кг. Не е много, но съм доволна, при положение, че 3 дни бях на сухари и обикновени бисквити.

Усмихнат ден на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: pticasprujina]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано20.04.08 10:54



на всички с имена на цветя- весел имен ден!!! на всички Дюканки - желая нови успехи и да се похвалим след празника с някой грам надолу





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано20.04.08 19:14



Следя редовно сайта, но днес се престраших да пиша. Започнах диетата на 08.04.08 вече съм във втора фаза. Мога ли да редувам една седмица протеини, една седмица протеини + зеленчуци? Незнам къде да намеря овесени трици




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.