Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: sisa]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано09.04.08 23:06



Здравейте на всички сладурки.... Дори честито за новата тема дано ни донесе още повече положителни емоции и "-"чета :) Аз от известно време съм в застой. свалям 500-600гр. после при ПЗ качвам с около кило после пак надолу и така... Оуфф само проблеми имам с тази проклета вода... адски ми е трудно да пия вода...ама се налага да го правя... иначе аз смятам че за момента резултатите ми са добри от 18ти.02 съм на режима общо свалени 8,500кг. а откъм сантиметри: талия -12; Ханш-8; Коремна област-12; Бедро-8; ръка или бицепс в тази област -6. Мисля че резултатите все пак са добри макар че както се сещате ми се иска да свалям по бързичко.... ама както всички знаем толкова време съм седяла дебеличка че нямам право да искам да отслабна за 10дни :) Днес си правих Дюкански кекс (т.е мама го прави) и докато беше във фурната изглеждаже и ухаеше перфектно а като го извадихме с опасения че ще изгори само ухаеше хубаво а спихна и стана на под,етка въпреки че имаше бакпулвер. Дори утре ще пробвам твоето сладкишче стискай палци да се получи. Този път в МВ. Засмяна, как си слаба приятелко :) Радвам се че сваляш и в трета фаза някой ден като ситгна до там се надявам и аз да имам такъв резултат... Хайде на всички стари муцуни и на всички сладки новодошли лека вечер и много положително мислене... з-то това е РЕЖИМА КОЙТО ДАВА СМИСЪЛ И УСМИВКА НА ЖИВОТА НИ!!!! Целуввввки :)




http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Tan4ety]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано10.04.08 21:03



Привет и в новата тема.Аз си чета всичко редовно всяка сутрин и вечер,но понякога нямам време и да пиша.Пък и виждам много нови попълнения и нека и те да кажат колко е хубав режима.Ако мога с нещо да помогна с удоволствие ще го направя

.
Танчеее,супер съм вече отслабваща приятелко!Чувстам се прекрасно от това че съм в тяло,за което само съм си мечтала и съм ужасно доволна от себе си.За свалянето в трети етап-малко е относително.Наистина ми показа кантара 2кг по -малко,но сега отново ги наваксах,защото съм пред МЦ.Обаче,Дори,аз включвам всички храни необходими в трети етап.Единствено макарони и кус кус още не съм.Но пък кашкавал вече редовно си хапвам с две филийки пълнозърнест хляв "Вита",изпечени на тостера.И плод хапвам.Мисля че се справям и засега реших да отложа връщането отначало поне до края на април и после ще му мисля.Наистина ми е необходимо още малко да сваля и ще го направя.В една от другите теми във клуба за спорта мисля беше,една мацка беше пуснала линк за упражнения пилатес.Горещо ви ги препоръчвам,много е ефектно.А сега лека нощ на всички и поздравявам за успехите всички досега.

това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано11.04.08 07:54



аз малко да се пооплача. Днес ми е 12 ден, от началото на диетата . През ударния период свалих само 3.5 кг и сега застой. Не съм ги носила толкова дълго тези излишни килограми - само около година, а те не искат да се разделят с мен. За сега не се отказвам, още повече като видях снимките на martinav - тя е прекрасен пример за всички нас, но когато няма ентусиазъм нещата трудно се получават.

Редактирано от мopaвo_лилaвo на 11.04.08 07:59.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано11.04.08 09:16



Дорииииии страхотно десертче стана от твоята рецепта.... то си е направо като кексче. Да си призная подходих малко с недоверие, но на финала WOW. Мерси още веднъж :) Успех на всички и приятен и усмихнат ден от мен :)




Редактирано от Dorchester на 11.04.08 09:34.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Tan4ety]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.04.08 09:34



Мораво, споко. Съвсем скоро ще смъкнеш. И да ни се похвалиш!

Танче, много се радвам, че кексчето ти хареса. Сега да не го почнеш всеки ден, че какаото си е опасничко.



Засмяна ти си късметлийка, щом лесно удържаш.

Гледам в съседната тема момичетата яко са го ударили на глад. Чета ги и вътре в себе си се надявам да им дойде акъла и да разберат, че може и с много хапване да се слабее, пък и да се задържа след това.

Редактирано от Dorchester на 11.04.08 09:37.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано11.04.08 11:43



...бях споменала, че гладувам предимно по здравословни причини. Имам някои проблеми, искам и да се изчистя от токсините - доскоро пушех и злоупотребявах с алкохол и вредни храни. Естествено, че гладът в дългосрочен план не е решение. Мисля обаче да се доверя на Емилова и да спазвам до голяма степен нейния режим - макар че ме притеснява отказът от млечни продукти; мисля и да наблегна на рибата повече от 2 дни седмично. Въобще, ще се храня здравословно без да гладувам; а вашият режим звучи супер, като изключим макарони, кускус и свинско.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: insightflow]  
Автор portokalena ()
Публикувано11.04.08 12:14



и аз запо4нах ДЮкан, но това месоядство ме убива, имам кисел вкус в устата и се 4уствам пълна с мръсотия, а до 00 ми е от край време проблем, сега оЩе пове4е...пия вода все пак, но ми е по добре да комбинирам със зелен4уци.
Все пак имам напредък, макар и слаб...от 14/04

около 1 кг...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: portokalena]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано11.04.08 12:34



Така се чувствах, когато от глупост пробвах Аткинс.
Всъщност не съм запозната с Дюкан - извинете ме, че не ми се рови да се осведомявам...видях това с макароните и свинското и реших да пропусна.
Има фаза, в която се яде само месо без зеленчуци, така ли?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: insightflow]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.04.08 12:37



Има си описание в началото на темата.
Портокалке, 14.04 още не е дошъл.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано11.04.08 13:00



Аха, имате 5 "протеинови" дни без зеленчук.

Към портокалена - на мен това никак не ми звучи добре. Не мисля, че трябва да минава ден без зеленчук; и въобще не виждам смисъла на подобно тъпчене с месо. Това, че се чувстваш зле, за мен е логично.
Бих ти препоръчала нещо такова: сутрин плодове, а на обед и вечер салата или задушени зеленчуци (задължително), риба или пилешко - на скара, варено, задушено яйца - варени, козе сирене (много е вкусно запечено с мед), пълнозърнест хляб, маслини, овесени ядки, по малко други ядки - бадеми, кашу, орехи, лешници. Картофите - само варени. Без сол и захар (напременно хапвай по малко мед); салатите се овкусяват със зехтин и лимонов сок. Един разтоварителен ден седмично само на плодове. В никакъв случай не прекалявай с храната - спирай да се храниш, преди да почувстваш засищане.
Всъщност, ако започнеш да се храниш здравословно, организмът сам ще ти подсказва какво е добре да се яде.


Редактирано от insightflow на 11.04.08 13:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.