Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.04.08 17:24



Никога не съм яла "защото трябва".
Цялата трета фаза си е едно въздържане, нишестените имат ограничения, цял ден си е едни ПЗ, чат-пат боб и ориз, спагети, да не изброявам (по малко) и само двете гали са му хубавото. Ама трябва да не се прекалява. Да си кажа честно, по-лесно ми беше във втора.



Тема Как да отбележим Великден???нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ([namigam])
Публикувано21.04.08 19:05



Здрасти на всички! След приятните почивни дни, които за мен бяха П+З, т.е. похапнах си салатки, отново съм на протеини. Но започвам да се притеснявам за предстоящия Великден. Предполагам, че всички ще бъдем атакувани от покани за агнешко, козунак или курабийки или други подобни забранени вкуснотии. Споделете как смятате да се измъкнете от ситуацията? А и имате ли идеи за с какво можем да ги заменим, т.е. някакви рецепти за великденски сладкиши?



Тема Re: Как да отбележим Великден???нови [re: Kukita]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 19:56



Благодаря на всички, които ми отговориха. Ще гледам повече опаковките и надявам се с търпение и воля да стане работата.
До колкото за Великден, нямам идея?
Ще наблягаме на яйцата и марулките.



Тема Re: към Тонинови [re: мopaвo_лилaвo]  
АвторBaлeнтиция (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 20:46



Здравей мораво-лилаво


горе долу сме на един етап - на мен ми е 24 ден - свалила съм 6 кг., обаче през първите 10 дни горе-долу - после - задържане

Миналата седмица цялата бях в командировка и на организирано хранене бв смисъл в ресторант и каквото ти дадат/. Бях се подготвила с млека, и филета пуешки, но няма как като си с другите да не хапваш /не бих искала да обяснявам на всички, че съм на режим/.
Всъщност 6 кг за 24 дни са добре за едно плавно сваляне, но някак ми се иска по-бързичко



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi786]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 21:56



Здравей Боби786,

ами срам, не срам ще си кажа, че започнах от 106кг и височина 170см


За съжаление напълнях за около 5-6години с повече от 30 кг и за още по-голямо съжаление поради моя вина....
Но все пак млада съм и съм сигурна, че мога да бъда и по-хубава от сега

Честно казано от много време отлагах отслабването. канех се още от Нова Година, а то взе че и март мина, направо изпитвах ужас от поредната безуспешна диета - глад и после още 5-6 кг отгоре
Но това, което страшно много ме мотивира са снимките на Мартина. Страшно се радвам за нейният успех.

И сега съм твърдо решена САМО НАПРЕД



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: питaнka]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано21.04.08 22:11



да така е ....само напред......между другото и мен ме "домитивираха" снимките на Мартина....браво на нея а и на вси4ки нас впро4ем....все по добре се чувствам на разходките с моето беб4е.....преди направо ме беше гадно да излизам и да се срещам с едни мам4ета сякаш дето не бяха раждали...нооо...започна да ми се враща по малко самочувствието......хих остават само още някакви си 18 кг.......





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: вaня]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 22:28



Първа фаза 7дни свалих 5кг много бързо.След това 7дни П+зеленчуци-нищо.Малко се притесних,но няма да губя надежда.Хапвам пилешки кюфтета готови пекани, яйца, кремвирши(пилешки), кисело мляко. Виждам че съм грешила със сиренето. Нещо друго греша ли? Иначе нямам проблеми, лесно ми е. Ще можем ли да хапнем малко агнешко за великден или ще продължаваме с пилешко?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 22:32



Първа фаза 7дни свалих 5кг много бързо.След това 7дни П+зеленчуци-нищо.Малко се притесних,но няма да губя надежда.Хапвам пилешки кюфтета готови пекани, яйца, кремвирши(пилешки), кисело мляко. Виждам че съм грешила със сиренето. Нещо друго греша ли? Иначе нямам проблеми, лесно ми е. Ще можем ли да хапнем малко агнешко за великден или ще продължаваме с пилешко??



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: вaня]  
Автормopaвo-лилaвo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 22:33



махни кренвиршите, нищо, че са пилешки. Бъкани са с какво ли не. Как ти звучи от 100 кг месо да си приготвят 150кг колбас?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мopaвo-лилaвo]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.04.08 10:45



Готовите пилешки кюфтета също съдържат субпродукти и много мазнина и не са препоръчителни. Каймата трябва да е домашно приготвена от телешко или пилешко (или да ти я смелят пред очите в магазина).



Другарчета, темата стана много голяма и пускам нова - за нови успехи!!!

Редактирано от Dorchester на 22.04.08 10:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.