Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: ХЕЙЙЙЙнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.04.08 10:18



Мартина, Танче, Марго, Лодка,
привет!


Браво на всички!

Тортата е перфекциозна направо.



Тема Re: ХЕЙЙЙЙнови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано18.04.08 10:52



Привет момичета, тортата изглежда много добре ще се пробвам да я направя при първа възможност

. Как издържах ли хахаха ми след като видях снимките си от рожденния си ден и се потресах имах страхотна воля и стимул да сваля излишните килограми ( в момвнта съм толкова колкото бях преди около 6 г.) . Голям стимул беше когато влизах във все по малки номера а накрая можех да се побера в така мечтаните модни дрешки които преди не можех да си позволя заради обиколките . Много ми беше мъчно когато излизах да си купувам нова дрешка а за такива дебеланки като мен предлагаха много кофти модели които имах чувство че ми слагат още няколко години отгоре . Относно сънищата и аз имах такива във втора фаза хахаххаха. Сънувах , че си хапвам една торта естествено не дюканска която мои близки хапваха по празниците и на сън хапвам и се успокоявам като си мисля ще хапна едно парче а после ще направя няколко протеинови дни и всичко ще е ОК . Добре ,че всичко беше на сън и не прегреших наистина :) . Желая на всички хубав ден



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано18.04.08 11:29



Здравейте съмишленички!
аз само да споделя, че при мен нещата вървят с охлювска походка , но въпреки, че кантара ми отчита незначителните -100 грама на ден, пак си е постижение, защото дори и с грамчета успявам да намалявам, въпреки че съм на П в момента. Дано другите да са по- големи щастливки от мен и да не си губят мотивацията.

p.s. сещам се че никъде не прочетох споделени резултати, ако някои има наблюдения моля да сподели. Около колената винаги се натрупват едни досадни тлъстини, обикновенно казват, че единствения начин да се махнат е липосукция. Моля отслабналите да кажат какво се е случило при тях

Редактирано от мopaвo_лилaвo на 18.04.08 13:54.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Авторvayo1967 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 15:14



Здравейте момичета!Чета ви от доста време и най-после събрах смелост и аз да пиша.Добре,че ви има та сте ми стимул,като се разколебая.Аз съм на Дюкан от 03.03.08,10 дни П,след това 4дни П ,3дни П+З,така ми е удобно-пт.,сб,нд-П+З,защото можеш и на гости да отидеш и на заведение.Досега съм минус 8кг.,първите 5-много бързо,след това по-бавно,но обиколките ми намаляха много.Беше ми проблем намирането на триците,но открих един сайт и ми доставиха,така че ако проявявяте интерес ще ви напиша.Чао засега.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: vayo1967]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.04.08 15:34



Здрасти, Вайо. Чудесен резултат. Нормално е вече по-бавно да стават нещата, но ти давай смело напред, тука ще намериш компания и поддръжка.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано18.04.08 16:00



Като спомена липосукция, Мораво-лилаво,да ти кажа аз за моето шкембе стигнах чак до пластичен хирург и бях готова да се оперирам.Като ме поразгледа лекарката/жена е/ и ми каза,че този корем може да се махне САМО с липосукция, след което ще остане висяща кожа.Нея пък ще реже и прекроява.....


Добре че не се хванах на тази въдица, хем да ме боли, хем да ми останат белези,за парите не стана въпрос,т.като сме доста близки семейства и щеше да ме мине по най-тънката тарифа, но пак са си пари,де. мисля,че на всяко място целулитът се топи в еднаква степен при режима, няма как да остане изолиран като остров. И сега , след 1мес и2 0 дни имам чудесна талия без липосукция- от 86см и коремче 100см,ханш103- сега са съответно 75-95-100.Точно на талията е най-голямото стопяване,дето ме гласяха за липосукцията....Колене,ръце и бедра също са изгубили 2-3 см.За тези области 2 см са си постижение.Не губи мотивация, бързите победи не са сладки!!!Дръж курса!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано18.04.08 16:44



О, въобще не се демотивирам, даже напротив. Последния панталон, които си купих, беше от магазин втора ръка - единствената ми такава покупка до сега. Просто ми омръзна да влагам по 30-40 лв. в панталони, които нося по 1месец. Та той, вече ми е видимо широчък, въпреки, че си спомням един неприятен момет в който така се беше опънал по мен и ми стягаше на бедрата. Май тогава се стреснах и реших. Така, че място за отстъпление няма.
Ура за свалените кила!!!!!!!!!!



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: bobi]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано18.04.08 21:21



моля те да ми напишеш за този калкулатор на Дюкан.......къде го има?



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: bobi786]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано18.04.08 21:59



Боби, въпреки че въпросът не беше до мен, се сетих че имам в любимите линкове ето това за калкулатора:

http://www.livredemonpoids.com/
като се отвори този адрес избираш:
votre poids d`avenir
и попълваш теста. Ако си жена след отговора на 12 въпрос се появява още един, който пита колко бременности си имала. След отговора и на 13-тия въпрос можеш да получиш оптималното тегло според Дюкан.
Въпросите за теста на български са:
1. Метрична система
2. Сегашно тегло
3. Желано тегло
4. Максимално достигано тегло
5. Минимално достигано тегло
6. Най-продължително запазено тегло без особени усилия
7. Прилагани режими: никакви; няколко; многобройни
8. Ръст (см)
9. Възраст
10. Наследственост (съществува ли в семейството ви тенденция към напълняване): никаква; средна;силно изразена
11. Костна система (обхванете лявата китка с палеца и показалеца на дясната ръка). Пръстите ви се: застъпват; докосват; не се докосват
12. Пол
13. Брой бременности: 0 - 7
След това натискате бутона Calculer и се появява цифрата на вашето бъдещо тегло.


Надявам се да съм ти помогнала, иначе обещавам утре да пиша повече, че дойде време за спинкане май


усмивки на всички



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: deskata_meskata]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано18.04.08 22:17



хеййй..благодаря ти за този калкулатор на Дюкан.......направих го......полу4их 62кг а аз се настройвам отна4алото на диетата за 60кг.....които са тооооооолкова дале4е....но няма отказване......много сте готини вси4ки тук и се 4увствам страхотно тук с вас като ви 4ета и като следвам стъпките ви за отслабването де....въпреки 4е се заковах с тези 5 кг свалени за 18 дни...но не съм се теглила 2 дни

....та може и да има напредък...утре ще проверя кг си....Весели празници на вси4ки ЦВЕТЯ ДЮКАНКИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.