Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: sisa]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 22:53



Здравейте сладурки..много ме радвате всички....сиса..хубавото на дюкан е че няма ограничение....ядеш колкото искаш и когато искаш от позволените храни...а те са изброени вече стотици пъти..успех



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: нaблюдaтeл]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 23:19



Мерси много.Вече съм по -спокойна.Успех на всички.



Тема до:lodka_v_moretoнови [re: sisa]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 08:28



Здравей,"наборче"!
Добре напредваш със свалянето на килцата.Лично аз мисля,че с твоя ръст при 65 кг. ще изглеждаш страхотно. За себе си споменах,че не смея да си поставям твърде високи цели, поне засега.Ако успея да сваля до 63-64 кг. ще бъда доволна...и може би ще продължа да се боря със следващите няколко килограма.Освен това, калкулаторът на Дюкан изчисли, че за мен оптималното тегло ще бъде 64 кг. Според мен, по-важното е после да успеем да задържим постигнатото,нали?
Сега,за съжаление не мога да си следя теглото- кантарът (беше стар и механичен) се повреди.Сега ще потърся да си купя цифров кантар и то от онези, които мерят и процентното съдържание на мазнините в тялото. По дрехите си обаче усещам,че нещата вървят на добре , освен това се надявам след тези няколко дни в които не съм се теглила,при следващото качване на кантара да се зарадвам с някой минус

.
Поздрави на всички и успех!



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: bobi]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано17.04.08 10:05



здрасти, Дюканофилки!!!
Много се радвам

, че и Мораво- лилаво се обажда, блички сме по кг-категория и еднакви по ръст, мене обаче ме гони критическата, аха-аха да ме стигне и преди около година започнаха сериозни проблеми с МЦ, а Дюкан пише че при тази группа резултатите настъпмат най-трудно.Да не губим кураж, чувствам се добре, всички дрехи ми стоят като "подарени от някоя благотворителна организация", както казва сестра ми...Което е много хубаво да се чуе и преживее!
За "наборката" - моя кантар е електронен, на Мулинекс, не мери тлъстинки, имам някои забележки към него- в различните ъгли на стаята мери различно, вероятно от нивелирането на пода, иначе добра машинка.Мога да я препоръчам.
За Сиса-какво ядох вчера - един протеинов ден-
07.00-3 с.л. трици с мляко Верея 0,1%,кафе,подсладител / прегрешение-1 кафена лъжичка сметана за кафе/- това го ям в къщи
10.00-2 варени яйца със сол-ползвам гръцка сол с 1/3 натриев хлорид
13.00-пилешка пържола от филето на скара,1/2 пилешко шишче от бута, но не беше добро и не го изядох цялото
16.00-100-150 гр пуешко филе
18.00-/вече съм в къщи отново/ - домашен крем-карамел с обезмаслено мляко и подсладител
20.00-скариди и миди с лимонов сок, три яйца на тефлонов тиган със резенчета пилешко роле
вода 1,800 литра и общо за целия ден 3 кафета и 4-5 чаши подсладено безалкохолно-лайт пепси или кола.Дано съм била полезна,ти май не си в Б-я, продуктите там са други...
Целувки и пожелания за стабилно ниски резултати!



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: lodka_v_moreto]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 10:56



Наборче,
като ти гледам вчерашното меню-браво на теб за броя на храненията.Аз ,за съжаление ям по 3 пъти на ден,няма начин , а и апетит нямам за повече, въпреки че знам че трябва поне 4-5 пъти да се хапва на ден

.Но пък да кажем, вместо междинна закуска, пия обезмаслено прясно мляко, което все пак е нещо,нали?
Относно кантара, току-що прочетох някъде из нета,че меренето на мазнини с кантар не дава точни резултати, така че май няма смисъл от такъв кантар.Ще си взема някакъв по-обикновен.




Тема do Bobiнови [re: bobi]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано17.04.08 11:02



Бобче, съмнявам се в кантарите, които мерят мазнини и вода. поради простата причина , че моя все ми изкарва едни и същи % мазнини. Предполагам, че принципа на работа е измерване на телесната температура и оттам отчитане на въпросното съдържание, но моите крака винаги са много студени, а това трябва да става на бос крак. Според мен това е само възможност да ти вземат още някои и друг лев. По добре иди в някоя фитнес зала , където имат уред за измерване на мазнини - калипер, или нещо подобно се казваше.



Тема Re: до:lodka_v_moretoнови [re: bobi]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.04.08 11:04



Нали килограмите не ги пише на челото ни! Всъщност кантарът няма никакво значение. Обиколките са много по-показателни.



Мацки в трета фаза, да напомня - днес е четвъртък!



Тема Re: do Bobiнови [re: мopaвo_лилaвo]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:25



Благодаря за съветите ви,лошото е,че досега не съм си мерила обиколки със сантиметър

и не знам доколко ще се справя с това измерване.
Така че ще разчитам на огледалото, на кантара и на това,как ми стоят дрехите. В тази връзка, миналата седмица си купих панталон,който стоеше плътно по мен....сега се стягам с колан,защото започна да ми пада около кръста, а и крачолите ми стоят широки.Платът не е еластичен и не може да се отпуска,а аз не съм свалила в килограми кой знае колко.Сега какво, да спра да подновявам гардероба докато не стигна теглото,което искам ли?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:31



Доре, моля те напиши рецептата за сладкиша в микровълновата или дай линк. Наистина се опитах да го потърся но не успях. Много се извиням наистина и ти благодаря.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.04.08 11:42



4 таблетки подсладител се разтварят в една с.л. прясно мляко.
1 ч.л. бакпулвер се разтваря в една с.л. кис. мляко
После се забъркват заедно в купата за печене. Добавя се 1 яйце и 3 с.л. трици.

Модификации - вместо подсладител - сол, извара. На сладкия кекс му отива какао (обезмаслено, до една кафяна лъжичка) + канела една к.л.

Хомогенната смес се пече 4 мин в МВ на макс, без капак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.