Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: мишeтo]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 09:03



Хора сме не сме гезгрешни,но какво да се прави само напред.Аз например снощи като седнахме изпих една чаша бино но днеска продължавам стрикно.Ами цяла сдмица гости от БГ стисках, стисках и най накрая ме изби на вино.Успех на всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторTan4ety (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 10:50



Безподобна нека аз да ти отговоря. Първа фаза си е само протеинова (5-7-10 дни колкото реши6) а втора фаза като я започнеш не продължаваш само на протеини ами започваш първо с протеини и зеленчуци и чак след това преминаваш на 5 дни само протеини. За да може да се разграничи първ от втора фаза. Аз да се похваля вече съм още едно килце по малко и се чувствам адски щастлива. Дори няма да прекалявам с кексчето душа ама много ми е трудно да му устоя на таз вкуснотия. Иначе мога лид а си го хапвам всеки ден ама без какао с малко ситрусова есенция или ванилия... просто сладко кекс4е без какао... или със степ например защо не :)

целувки и сумивки на всички



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Tan4ety]  
Автор selina_ (непознат)
Публикувано14.04.08 11:23



Здравейте, като чета за вкусни кексчета много ми се прияжда и на мен, за съжаление няколко пъти опитвах различни рецепти и все нищо не се получава. моля някой да няпише изпробвана рецепта за нещо сладко.
Аз по принцип обожавам сладкото и много ми липсво вече 1 месец не съм яла абсолютно нищо сладко....





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Tan4ety]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 12:13



Благодаря Tan4e, просто пропуснах факта, че първите протеинови дни могат да бъдат различни от 5, но ако си избера 5 то просто редувам първо 5 протиенови с 5 смесени, 5 протеинови ......
Все още се колебая и чета информация в нета. Привърженик съм на нисковъглехидратното хранене, на мен ми се отразява добре, но пък и не отслабвам вече - а си имам апетит и ми се хапва. Не получавам отоци, не съм гладна, но толкова много белтъчини, пък съвсем без въглехидрати (естествено ако се консумира само месо, без млечни) и липса на всякакви мазнини. Незнам всички много драстични режими - само месо, само плодове, само вода малко ме плашат. А пък ми се иска да съм слабичка





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторTaн4eтy (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 12:38



Първо започвам с това че режима в никакъв случей не е еднообразен стига да имаш желание и време да си приготвяш различни неща. Има сайт в интернет с Дюкански рецепти а и излезна и новата книга в която има 350 рецепти. Всичко си има режима можеш освен месото да ядеш всякакви видове яйца палчинки кексчета кремчета важното е да е със позволените продукти. Прочети хубаво темите тук Безподобна и ще видиш няколко идеи за страшно вкусна палчинка и кексече и още вариянти за сосчета за месото и т.н. Стига да имаш желание да си приготвяш нещата всичко си идва на мястото. Това което казах до сега е само за протеиновите дни а в дните със зеленчуци е още по хубаво. Там можеш да си правиш освен салатките които са чудесни (естетсвено без мазнина) и различни видове готвени неща. Аз примернбо съм привърженик на музката със телешка кайма и зелен боб чушчица доматче и заливка от яйца и кисело мляко. Дробчета с много лук през дните със зеленчуци и с много малко лук през другото време... Има много много вариянти стига да имаш желание.
Иначе за лщбителите за слаткото предлагам три мои вече много лщбими неща. Едното е кремче(познато като крем Ванилия но може да се импровизира
1л. пресно мляко 4ри яйца ванилия и малко царевично нишесте за сгъстител и всичко това в подходящ съд и на котлона. Бърка се през цялото време докато не започне да се сгъстява. Сваля се от котлона и се разсипва по чашки и в хладилника. Може да импровозораш от време на време малко какао или някаква есенция или пък степче и става чудесно ягодово кремче например.
Второто любимо нещо е взаимствано от Дорчестър въпростното кексче... една Суперна лъжица пресно мляко и в неч 4ри подсладителя или течен(кой каквото има) на отделно място разбърквате една супена лъжица кисело мляко с една кафена лъжица бакпулвер и го смесвате с прясното мляко. Добавя се едно яйце , 3 суперни лъжици овесени трици(аз слагам и по малко например 3 чаени) и оттам нататък продукти по избор множе како ама да не се прекалява може ванилия може малко кора от портокал или есенция може стешче може канела както прецените. Добавяте още подсладител на вкус и това е.. Слагате го в Йенска купичка не много голяма ама не и много малка и във микровълновата за 4ри минути на 800W. Става жестоко. :) Друго можете да си правите една кофичка кисело мляко с едно пакетче жел;атин предварително разстворено в малко вода , а в киселото мляко добавен степ. Всичко се обърква и се налива в чашки и в хладилника.... става желирано кисл мляко със степ... Чудна работа
Айде стига съм писала.... мисля че тези неща ще помагат за началото... аз с тях живея лесно. Не е нужно да се ограничавате от сладкото само че с позволените продукти и в умерени количества. От всичките неща може по около една чашка на ден. (не от всичките едновременно де) :) Айде усмивки :)





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Taн4eтy]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано14.04.08 12:44



Безподобна няма значение колко дни ще избереш за ударния режим. Той може да бъде между 5 и 10 дни. Втория етап езависи от теб , но най стандартното е 5 на 5. Единия етап няма нищо общо с другия. В смисъл в първия ако направиш 5 ударни, не е задължтелно после да правиш 5 на 5 във втория може да са 7 протеинови и 2 със зеленчуци или нещо подобно но масово се прави 5 на 5 :) и ето ти и малко рецепти за лесно преминааване в предишния ми отговор. Хайде събирай инфото и почвай но първо си набаваи всички продукти които можеш да ядеш така е по лесно :) всичко най най от мен



http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Tan4ety]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.04.08 13:17



Целувки от мен. Тук съм и чета, но нямам време много. Всичко, написано докато ме нямаше, е вярно и точно.
Успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Taн4eтy]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 14:09



Не ме притеснява факта, че е еднообразна откъм ястия, а по скоро силно ограничена от основни групи като мазнини и въглехидрати. Верно е, че могат да се приемат допълнително витамини, но витамини от групата А например ще се усвоят ли без прием на мазнини? Но както се казва, който го е страх от мечки да не ходи в гората.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано14.04.08 14:14



Здравейте, здравейте, здравейте на всички


Аз също чета повечко, отколкото да пиша, ама карай
Още не съм мръднала под 60 кг и много ме е яд, обаче съм убедена че до 2-3 дни ще ги мина тия заветни 60 кг...
В момента съм само на П (трети ден) във втори етап, ама без да се усетя вчера си хапнах един сварен морков , беше нарязан на ивици (като за руло Стефани) и аз точно на последната лентичка се усетих, че не беше редно да го ям, абе смешна история, хихихихи...
Нищо де, няма да се сдухваме за такива дреболии, я?! Продължавам смело напред, че имам още за сваляне...
Правих си и сладкишче с извара, стана страхотно, пък и много бързичко
Сантиметрите се мърдат и ме карат да се чуствам много, много щастлива , въпреки кривото време над София....
Радвам се, че се появиха хора, които са почнали по-отдавна режима (като Птицата например), отдавна не бяхте писали, а определено от Вас ми дойде вдъхновението и аз да започна
Пожелавам на всички седмица с много минуси в килограмите и много плюсове в настроението
Сигурна съм, че следващия път когато пиша всички ще имаме намаление в теглото, дори смятам да си поправя линийката, ама да видим
Хубав ден от мен



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: pticasprujina]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано14.04.08 15:48



Здравей, радвам се да видя, че си тук


Ами, тази работа с вируса хич не е хубава...Макар че това с тоалетната за целите на сваляне на килограми е добре , не това е само шега разбира се.
Според мен трябва да си продължиш втората фаза...не смятам, че е нужно да се връщаш от начало.
Макар че може би почни от протеиновите дни, което също може да се брои и за връщане в началото де, само че с 5 дни
Аз бих направила 5 дни само на П и след това да продължа на П+З следващите 5 и така нататък...
Е, дано не ме хваща вирус де, та да трябва да се чудя...
Пожелавам ти бързо оздравяване и задължително да се включиш като имаш подобрение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.