Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Olii]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.04.08 16:00



Пави сте, не използвах правилните думи, моля за извинение. Но не мога да скрия, че съм враг на гладуването.

Редактирано от Dorchester на 11.04.08 16:02.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано11.04.08 17:05



Привет и от мен


Искам да се включа в разговора с една-едничка цел - да прекратим това безумие, дето си правим...
Значи, предлагам да забравим кой какво е казал/написал и да продължим позитивно нататък.
Считам, че всеки има право на мнение, вече си го е изразил, ето Дори се постара даже да се извини (макар да не беше нужно според мен, защото не е отишла да го каже "в съседния форум", а в нашия си, в който си обсъждаме какво ли не). Все едно де, сметнала е за нужно - извинила се е, мисля че това би трябвало да е достатъчно на засегнатите...
Също така ми се струва, че би било хубаво да продължим добрия си тон от мненията до вчера.
Ето, аз ще поема първа инициативата, като ви уведомя, че съм особено щастлива от резултатите си
Така де, през изминалите няколко дни (П+З) не съм свалила нищо, но пък съм стабилизирала килограмите си
От снощи си имам електронен кантар, който ще ми помага да вървя напред и надолу в килограмите
Хей, момичета, защо не пишете, толкова ми е хубаво да ви чета
Изпращам ви само положителни емоции, и все пак да не забравяме, че днес е петък
Целувки



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: deskata_meskata]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 20:07



Здравейте момичета.Не веднъж съм писала че ми е много хубаво да чета за Вашите успехи, но днеска определено не ми е хубаво.Всички знаем че с този начин на хранене се захващаме защото имаме проблеми и трябва да си помогнем.Нормално е сега при някои да се появят някои смущения но след кратка консултация и помощ от Ваша страна и това ще отмине ,не се наранявайте всички сте много добрички.Пишете по често чета всичко с удоволствие.Успех на всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: deskata_meskata]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано11.04.08 22:42



ехо..........здравейте и от мен:)......аз съм по лека с още 1 кг, с което ги направих 5 за 16 дни.....готино нали

.......утре трябва да ходим семейно на гости (при свекърва ми де) и сам решила да сам само на мляко, а тя ще е направила свинско......и сега мисля как ще и откажа без да я обидя....ама все ще измисля нещо, а нали и бебо ще е с мен та пак ще се измакна с него някаде на разходка........весели събота и неделя.......дано и утре сутринта да съм по леки4ка с стотина грама



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: bobi786]  
АвторBaлeнтиция (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 23:02



По принцип никока не съм била привърженичка на диетите, но сега мога да кажа, че този режим е "моят". днес ми е 14 ден - 5 кг /може и да са повече - днес не съм се теглила.
Преди малко се прибрах от дълъг и изтощителен работен ден - така се случи, че след сутрешните трици с кисело мляко - цял ден не можах нищо да хапна. Странното е, че не изпитвах никакав, ама никакав глад, но изпих много вода и няколко кафета.
Всъщност след 2-3 ден от ударния период не съм изпитвала истински глад - даже вечерям просто защото сядам с мъжа си на масата.
Но съм много горда от себе си, че устоявам на изкушенията, включително и на ужасно вкусни и любими храни, които вчера АЗ сготвих за едни гости



А за портокалената искам да кажа, че и аз не се чувствах особено добре в ударния период от месото, даже мисля, че и до ацетонов дъх го докарах /това е от кетоните, които се отделят при метаболизма на месото/. Но сега през втория протеинов период не ям толкова месо - повече мляко, извара, яйца и ми е по добре. И много вода........всъщност постоянно съм жадна /което и Дюкан го споменава - сухота в устата/

Айде лека ви нощ и да се събудите по слаби



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Baлeнтиция]  
Автор selina_ (непознат)
Публикувано13.04.08 09:41



Здравейте момичета,
Днес става 1 месец откакто съм на режима на Дюкан. Резултата е - 8 кг., макар че в последните 10 дни съм свалила само 1 кг, заради МЦ може би.
нищо доволна съм много от този резултат, и с голамо удоволствие си редактирах линийката.
http://www.mamaibebe.com/ticker_code.php?type=weight&file=19693;
Вчера се поглезих с невероятна режимна пица - това беше най сполучливата рецепта тествана от мен досега, не си спомнам от кой сайт съм я преписала, затова ще ви я напиша....



Дюканка пица за втори етап
за блата
4 яйца
4 с.л. трици
3-4 с.л. кисело млако 0.1%
3-4 с.л. обезмаслена извара
1 пак. суха мая

За пълнежа:
пуешко филе, кис. краставички, стерилизирани гъби, дом. пюре, сирене 0.2% Exquisa, кашкавал /по желание/

Начин на приготване:
Разбърквате кис. мляко с триците и ги оставяте да набъбнат.
разбивате яйцата до побеляване, прибавяте изварата, маята и изсипвате в тавичка предварително постлана с хартия за печене.
Печете 40 мин. на 180-200 градуса. намазвате блата с дом. пюре и редите октанали продукти. Връщате във фурната за още 15-20 мин. и поръсвате кашкавал. запичате колкото да се разтопи кашкавала...

резултата е фантастичен,



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: selina_]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано13.04.08 10:05



Здарвейте, момичета! Аз няма с какво много да се похваля, но има за какво да се оплача.

Пипнала съм някакъв вирус и от вчера не мога да изляза от тоалетната. И това придружено с повръщане и температура. Не мога да се храня режимно, и то ако въобще хапна.

Сега се чудя, като се оправя, да си продължа във втора фаза ли или да започна съвсем от начало.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: pticasprujina]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 12:56



Като чета какви резултати сте постигнали, започнах да се замислям за този режим. Не мога много да различа втора от първа фаза. Като чета си мисля, че втора фаза просто си започва с 5 дни протеини и след това се редуват с 5 смесени и така...... Какво означава 1-ва фаза? Може би опитните Дюканки ще разяснят?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор american baby (непознат )
Публикувано13.04.08 17:50



Здравейте момичета! Всеки ден ви чета за да се заредя с положителна енергия и да продължа напред. Днес е 1 месец от както съм на диетата и съм свалила 7 кг. Не е ли страхотно. Вчера си мерих едни дънки които си ги купих преди 15 години като родих сина си и ми стават даже са ми широки горе в кръста и корема но не е така както искам в краката. Имам чуството че не свалям при тях. Имам да сваля още 9 кг. Надявам се да ги ударя до края на Юни че тогава винаги ходим на море. Ще видим какво ще стане. Важното е че се чуствам супер. И както казват и някой момичета изобщо не чуствам глад както беше преди. Лека неделна вечер и успешна нова седмица. Целувки.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 7нови [re: Dorchester]  
Автормишeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 21:14



Дами, случва ли ви се да прегрешавате или винаги сте стриктни? Ако отговорът ви е "да" , споделете как се справяте след това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.