Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Диетичнанови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.03.11 13:52



Един път и аз да пусна такава

.





Тема Равносметка - месец 1винови [re: surfline]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано15.03.11 14:24



Хайде пък аз да се запиша първа..
И така, след 29-я ден от диетата, аз съм минус 7 кг...
Супер доволна съм...и продължавам нататък!!

Късмет на всички слабеещи:-)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано15.03.11 14:34



Браво на теб, на Наси, снич и всички захванали се. Я давайте ден за ден примерно меню...че това най ми е трудно май, да сготвя за вкъщи и да помисля за себе си :( Че като ви чета се навивам и аз, макар че не се виждам да издържа 90дни. Това със двата плода за закуска малко ме плаши...че свикнах да си хапвам по една купа мюсли (храна за птички както казва един колега)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано15.03.11 14:53



браво! все така да се хвалиш





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано15.03.11 15:38



Бравос на Чоки ;)

Айде и във втората част да се представим толкова добре. Аз обаче тук вече ще включа и спорт, че само с ядене няма да стане





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано15.03.11 22:15



Браво,Чоки ! Пожелавам ти всеки следващ месец по още 7 да сваляш (ако имаш от къде де ) !
Ала-Бала ,още съм зелена в тази диета,но първата седмица мина така: белтъчен ден - 1.грейпфрут с чай 2.омлет (осолен ,без сирене)+ зелева салата 3.кисело мляко 4. омлет + зелена салата
варива - 1. грейпфрут с чай 2. картофена салата + краставица 3.ябълка с чай 4. като на обяд
въглехидратен - 1. ябълка с чай 2.пържени филии 3.филия с кьополу 4.зелена салата ,а за десерт шоколад
плодов - ябълка,грейпфрут,портокал,ябълка (не знам през колко време,но е за целия ден) + чай
белтъчен - 1. ябълка с чай 2. Бях наготвила пиле с ориз ,от което ядох само пилешкото със салата 3.айрян 4. чушки (сурови) и краставици със сирене
варива (днес) - 1.ябълка с чай 2. ориз( от пилето с ориз) + салата 3.нищо 4. зеле,чушки,моркови,царевица,грах и броколи на салата
въглехидрати (утре) - 1.ще бъдат мандарини с чай 2. пица 3. помело 4. палачинки с шоколад
после както дойде вече.Още не съм решила.Все пак гледам да съобразявам менюто за всички с моя ден.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано15.03.11 23:54



През плодовия ден се яде през 2 часа по 2 плода или поне така може. Аз сьщо на пьрвия ден с месо сьм си правила пилешко вретено с кисели краставички, кашкавал (малко) и гьби, сьщо и пилешки гьрди нарязани на тьнки ивици с галета на фурна.
2рият ден - посни пьлнени чушки, картофи сьс зеленчуци на фурна и подправки, грах, леща, боб....
3ти ден, пица сьс зеленчуци и малко кашкавал - нищо, че не е позволен, спагети и десертите са по желание за вечеря...

Редактирано от bggal на 15.03.11 23:54.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано15.03.11 23:56



Браво на теб, аз трябва да погледна тук в старите теми колко бях свалила след 1вият месец, че не си спомням точно!



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.03.11 07:16



Здравейте момичета!

Страхотни успехи сте постигнали! Аз едва в понеделник започнах 90-дневната! Само да ви попитам кога могат да се хапват маслини, че майка ми ми донесе едни от любимите ми и съм ги скрила в хладилника, за да не се изкушавам да прегреша!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Zori_D]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.03.11 10:06



Зори аз си ям маслини винаги, когато ми се яде освен плодовия ден. В салатката си слагам задължително ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.