Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 16.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано06.04.11 22:41



Ти си моята гордост!

Толкова съм любопитна да те видя...





Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано07.04.11 15:55



Браво, Нас!!!
И аз на толкова ще завърша сигурно другата седмица. През втория месец, определено не свалям като през първия, което според мен си е напълно нормално!!!
Кураж за последната част и всички килограми, които искаш да свалиш, да си отидат:-))



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: *choky*]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано13.04.11 11:38



Мацки, аз явно съм пропуснала самата диета. Бихте ли пуснали подробно меню ден по ден. В тази връзка, имам един въпрос. Ядете ли масло по време на диета и ако да какво? Защото аз много обичам масло, то придава съвсем друг вкус и аромат на храните и ми е трудничко да се лиша от него, както и от солта между другото. Сол си слагам якичко. Може би затова не мога да се отърва от целулита ;)

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Ladysexy]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.04.11 12:16



Менюто си го определяш ти сама, а в интернет има много рецепти, така че по-добре от там. Ако спазваш правилата би трябвало само в протеиновия ден да готвиш с масло, в останалите със зехтин или олио. Ако имаш други въпроси - насреща съм



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор gigikas (мама на двама)
Публикувано14.04.11 13:19



И аз я пробвах тази диета, изкарах 9 дни и свалих 2.5кг. После се отказах.......сега, 2 седмици по-късно поднових нещата, днес ми е трети ден, дано този път издържа:). Иска ми се да сваля около 6-7кг., не повече. Успех на всички

Том 5г
Джери 1г


Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано19.04.11 18:02



Мерси Насинда :) Ще питам при нужда ;)

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано24.04.11 20:43



Да се похваля, че най-накрая се наканих да се регистрирам в близкия спортен център - страхотен е! Вчера от мерак да пробвам нещо отидох на някакво body pump, което никак не беше подходящо като за първи път след 6-месечна почивка. Едва се движа днес, такава мускулна треска имам. Тая сутрин пробвах и пилатеса, за пореден път се убедих, че това е моят спорт! Направих си някаква примерна седмична програма, която да включва 2-3 пъти пилатес, един път body pump и евентуално един път някакви танци. Дано да се постегна, че лято иде!



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 23:10



Ох и аз много се туткам и най-накрая трябва да се наканя да се запиша пак в едн фитнес до нас кьдето ходих редовно преди, че сега даже ми предлагат супер оферта за 1 година като цена, и май ще се запиша сега вече като Саша ми е на градинка, не сьм заета с нея нон-стоп нито пьк сьм на даскало постоянно, сьс сигурност ще намирам няколко пьти в седмицата време да ходя. Браво на теб!



Тема Re: Диетичнанови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.04.11 09:24



Ей гордея се с вас определено аз още немога да намеря сили

само оправдания са намирам и си седя като желе и това си е



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 08:25



Браво момичета!

Аз преди малко повече от месец започнах 90-дневната!Но нещо не вървяха с нея нещата! За повече от 3 седмици свалих 2 кг! Преди 3 седмици бях на Вега Тест и от тогава имам свалени 4 кг! Свалих ги още първата седмица и въпреки прегрешенията по парзниците няма поражения! От днес продължавам пак! Даже може да бъда няколко дни на плодове, пък да видим! Сега в борбата с кг сме заедно със съпруга ми, та ми е по-лесно! Стискайте палци да успеем този път!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.