Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Nasinda]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.03.11 10:10



Наси, супер! Ще си ги хапна с удоволствие!
След като два пъти започвах дюкан и го докарвах до никъде, сякаш се отучих да хапвам плодове!Сега това ми е най-трудно! А кофтито е, че вече втори не не съм смъкнала нищичко! Дано до края на седмицата смъкна поне килце, че иначе пак ще се разкисна!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.03.11 10:45



Ей, виж това е супер идея - според мен комбинацията от диета и спорт е най-ефикасна след 25 години. Успех, Нас.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.03.11 10:55



Леле. Респект!





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано16.03.11 11:25



Браво, Чоки! Браво и на другите слабеещи!

Все в същия дух да се топят килцата и през останалите месеци!
Аз след почти 2 месеца от Вега-теста съм -6 кг. С ядене на корем, ненапълно спазване на указанията и втория месец без разтоварващ ден на седмица! Този месец ще си наложа да го спазвам по-стриктно! Иначе след още 1,5 кг. стигам килцата при забременяването. До мечтаните обаче имам още 5!





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано16.03.11 15:43



Благодаря на всички за подкрепата!!!!

СЛедващия отчет ще го дам след месец пак, хихихи!!!!

Ала-Бала...примерно меню за кой ден ти трябва:-)
Зори, късмет на теб!! Миш, четох аз някъде за този тест....късмет и на теб:-)
Крис, добре ще е ако си спомниш и споделиш по колко си сваляла:-)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: mishellinna]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.03.11 22:57



браво миш!!!!
само така!!!



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.03.11 10:38



За всеки по-малко ми трябват идеи май.

Просто нямам много време да седна и да чета по форумите за тази диета, а без да имам предварителна нагласа ден за ден с храненето ще оплескам нещата. А и ми се иска и вкъщи да съобразя готвенето, че иначе си е натоварване.



Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.03.11 12:06



И аз в кюпа на 90-те дни...до тук съм на два банана и страшно главоболие :( Ако така продължава няма да е добре, дано е само понеделнишки...А и аз ще свалям не повече от 5-7 кг, така че се надявам менюто да не ми есъвсем оскъдно;)
И честита първа пролет!



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано23.03.11 18:26



аз реших и да не се хабя че то и без това зимните месеци беше едно плюскане здраво... при мене гадното е че мъжете в къщи ядат предимно месо и мазни манджи всякакви, и аз колкото и да имам желание да не ям кат сготвя пилешка кавърмица или пиле с зеле не мога да не пробвам, пък после ми се услажда, уж малко си слагам врабчови порции но резултата е 5 кг отгоре ... Та накрая се предадох и реших като се постопли времето тъкмо и ше се разголваме та ще имаме по голяма мотивация да свалим излишните любовни дръжки и тлъстинки ... само да питам освен диета правите ли нещо друго? т.е. някакъв спорт?

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Диетичнанови [re: Ladysexy]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.03.11 09:20



Аз лично само се заканвам, но за домашни упражнения нямам воля. За мен подходящия спорт е пилатес, но уви време нямам :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.