Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.05.11 13:47



Ааааа, Инсе - не така - кантарът друго показва

. Вчера си изкарах летните дрешки.... Има какво да се сваля, повярвай . Уфффф, много ми е сложно с диетите, за сега реших да намаля порциите



Тема Re: ден седминови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.05.11 14:51



вкарай пове4е плодове

ве4е запо4наха 4ерешите - възползвай се
на мен днес ми е плодовия ден и до момента консумацията ми на 4ереши клони към кило



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.05.11 08:01



А аз съм ден пети - само кило и 600 надолу...ама ако свалям по толкова на седмица..Джон Бон Джови ще ме хАреса на 10 юли!





Тема Re: ден седминови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.05.11 09:11




Джони си е твои, ама да цункаш Ри4и Самбора от мен
аз в неделя съм на Роксет

и за диетата - много интересно как след плодов ден съм 200гр. нагоре?!?!?! а най-много свалям в протеиновия ден



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.05.11 10:40



Ооо, Ричи в момента е в клиника за алкохолици...ако се пооправи дотогава задължително ще го цункам и от твое и от мое име!



А пък аз качих след въглехидтратния малко вчера...ама след палачинки и сладко от арония, гарнирано със сладолед кво да ти кажа...



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.05.11 10:44



Светле, може би това е твоята храна и трябва да хапваш само протеини със зеленчуци, за да може всичко да е наред





Тема Re: ден седминови [re: Nasinda]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.05.11 11:42



То ако всички хапваме протеини със зеленчуци ще сме добре, ама не се спираме, а към месцето винаги има гарнитурка - я пържени картофки, я оризче, я и двете...
Аз и друг път съм споделяла, че едно лято с нашия татко слабеехме и се чувствахме чудесно от вечеря с по една пържола пилешко филе със салата или едно голямо парче печено сирене със салата или пък рибка със задушени зеленчуци. Това беше лятото, в която се задържахме в най-добра форма, а нямахме време за спорт. Другите лета винаги добрата форма е зависела предимно от ежедневно сутрешно бягане...
За съжаление бързо се връщаме към месото с картофки и ориз и повечето лета не сме във форма...





Тема Re: ден седминови [re: tswete]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.05.11 13:11



Ако знаеш колко си права... и аз съм така след протеинов свалям. Така и не изкарах цял плодов та не знам те как ми влияят.
Дес сваляш по малко, защото вероятно общо нямаш много. Колкото и да е все е кяр, но спреш ли и върнеш ли се към стария си режим смятай че всичко се връща. Аз пак отпочнах пък да видим. Волята ми куца нещо на мен...



Тема Re: ден седминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано27.05.11 13:00



Оф, абе как ядете месо със зеленчуци? Аз лично месо без хляб, ориз или картофи изобщо не мога да ям.
Инсе, браво, страхотен резултат! Дес, късмет и на теб, не се давай!
Аз колкото повече ви чета, толкова повече се убеждавам, че тоя Вега тест е нещо доста добро.



Тема Re: ден седминови [re: flor4eee]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано28.05.11 10:59



въпрос е на навик. с времето човек свиква, та дори и забравя хляба. Само яденето със сос е по-трудно, когато няма картофки или ориз...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.