Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.03.11 22:07



А аз пък постя. Минус 2 кила за почти месец....тц тц тц...





Тема Re: Диетичнанови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано01.04.11 10:05



Лраво на теб, аз без месо не мога. :))))



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.11 11:00



И аз трудно издържам без месо, даже си мисля, че подагра ще ме хване, защото и диетите които правя са предимно белтъчни с наличие на месо

. Аз спрях с диетите, имам проблем със ставите на дясното коляно и докато беше зимата и си бях трупнала навсякъде месце нямах проблем, но сега като почнах диетите първо там изхвърчаха кокалите и се показаха и започна явно едно триене на ставите на капачката и едвам спя нощнто време от болки въпреки лекарствата, та засега прекратявам диетите, ям всичко и често предимно от 12-18ч, след това нищо надявам се поне така да посмъкна някое и друго килце иначе спукана ми е работата



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано01.04.11 11:27



Леле, аз съм обратното, без месо мога (друг е въпроса, че няма да отслабна), само на месо или белтъци - абсурд.
Аз, по темата, мога да се оплача, че от ноември месец не съм подхващала никакъв спорт и целулита вече се вижда. Не че някога е изчезвал на 100%, но поне с просто око не се виждаше преди. Крайно време е да се захвана с нещо, че лятото иде. Ако взема да сваля и 2 кила, ама така, от само себе си, без диети, ще е перфектно. Но определено от стягане има повече нужда отколкото от сваляне.



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано01.04.11 15:17



а я кажи с какво бориш целулита? Аз все се каня да стана малко по-активна, но нещо не ми се получава. Сега като оставим Борис за ваканцията дано ми се получи





Тема Re: Диетичнанови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано01.04.11 18:16



С нищо. Просто забелязах, че от както не спортувам, се е появил, явно спорта действа при мен. Извън това, не правя никакви антицелулитни масажи, не се мажа със специални мазила, не правя диети.



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.04.11 21:08



и АЗ ТАКА СИ МИСЛЕХ, НО ИЗОБЩО НЕ СЕ И СЕЩАМ. ВИЖ, ЗА СИРЕНЦЕ, КАШКАВАЛЕЦ И КИЛЕО МЛЕКЦЕ МИ Е ДОМЪЧНЯЛО...



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано06.04.11 14:52



Ден след изтичането на втория месец равносметката е следната:
-10 кг


Но за това, аз съм си виновна изцяло. Много рожденици ми се събраха този месец и си позволих повече алкохол, което неминуемо доведе до тези плачевни резултати. Но като цяло съм доволна. Ако успея третия месец да сваля още 5 кг всичко ще бъде наред. След това само стягане и Наси ще е в нормални килограми



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано06.04.11 14:58



Браво на теб, не знам колко целиш, обаче 10 са си доста.





Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано06.04.11 22:38



Браво Наси

и на мен алкохола ми играеше лоши номерца докато слабеех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.