Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.05.11 15:15



Стискам! Да мине неусетно и да има явен резултат!





Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано18.05.11 19:26



Стискам Светле, но моя съвет е да си направиш Вега тест. Аз свалих общо 9 кг от 90-дневната, но качих 5 още първата седмица след спирането на диетата без да увеличавам количеството на храната.
В този момент си казах, че спирам с каквито и да е било диети - направих си Вега тест, знам какво да ям, пренастроих режима и вкарвам спорт. Дано това да проработи





Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.05.11 22:17



Нас, стискам ти палци!



Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.05.11 09:23



Я сподели какво ти показа на теб теста...кой са храните, които да избягваш?



Тема Re: ден първинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.05.11 11:00



Ами при мен положението е много добре. Мога да ям неща, които много обичам като например: сирене, бяло брашно (и всичко свързано с него), ориз, картофи ограничено и т.н. Не мога да ям: яйца (аз и не обичам много), макарони също не мога (и тях не предпочитам), от плодовете не мога да ям: праскови, мандарини, кайсии и пъпеш - всичко останало е разрешено. Като цяло съм много доволна. Дори и да не си правите този тест има някои неща, които докторката ми кажа, че трябва да се спазват и ще ги споделя с вас:
1. Сутрин на гладно между 250 - 300 г чаша топла вода чиста.
2. Никога не яжте плодове след хранене (ферментират, а не се разграждат и водят само до проблеми)
3. Никога не яжте макаронените изделия сладки - винаги солени, защото пак се стига до ферментация и никакво разграждане.
4. Повечето знаят, че не е препоръчително месните храни да се смесват с картофи и ориз
Ами това е





Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор snich (top4o)
Публикувано19.05.11 23:22



Пропуснала съм нещо

Какъв е този Вега тест??? Споделете,МОЛЯ !!!



Тема Re: ден първинови [re: snich]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 09:33







Тема Re: ден първинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.05.11 10:15



и аз много му се чудя, но за сега тръгна добре с 90-дневната...
пупу - дано е все така





Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 10:23



И аз много се чудя все още, особено като нямам познат правил го в София да препоръча..защото места много, ама знам ли.
90 дневната май ще я отпочна пак, но като дойде ваканцията на децата. Лошото е, че със сигурност няма да изкарам 3 месеца, а не знам после сваленото да не се върне, че това свали-качи ми е омръзнало.



Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 11:08



Аз ще започна 90-дневната в неделя. То вече ме е срам да обявявам какво започвам, нищо не докарах докрай..

Не знам дали ще я докарам докрай...Накупила съм си книги за здрвословно хранене и докато ги изчета най-подробно ще карам на диетата. А с вега теста и на мен ми е любопитно какво ще излезне. Миналата седмица в тези офертите имаше много изгодна сделка за вега тест, но го изпуснах. Сега дебна да си взема ваучер като пуснат пак.. Обаче като четох пишеше, че резултатите от него важат за моментното състояние на организма и най-много още един-два месеца...Това ме озадачи де...То ако е така през два месеца ли трябва да се прави този тест?
Иначе да ви кажа ходих на ендокринолог заради моите си проблеми. Каза ми, че не мога да отслабна заради високия инсулин в кръвта, и пъпките ми били оттам..Сега пия Сиофор, уж се отслабвало...ама не съм забелязала..Майката му е в здравословното хранене, но защо пусто да опустее на мен ми се вижда толкова трудно...а всъщност не е!
Много от колежките на майка ми са се стопили единствено от разделно хранене. Затова ми се иска да прочета малко книги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.