Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.04.11 08:52



поздравления.

Аз, ако тръгна нямам проблем, но определено имам недостиг на време. Въпреки, че който иска - намира



Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 09:06



Къде го прав ити Вега теста?
Мен лично ми прилошаваше доста на 90 дневната, моята приятелка сега я завършва и е -18кг и много й се радвам





Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 09:38



В Пз-к го правих!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 10:18



Може ли повече инфо като клиника или мед.център къде?



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 10:47



Клиниката се казва "Св. Екатерина"! Мога да намеря и телефон на жената, която го прави, но по-късно!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 12:13



Поздравления, Зори! Вега теста направо си е благодат! Въпреки, че аз покрай празниците се освиних буквално от ядене на козунак! Денонощно!

Тези дни ще се самонакажа само на вода и закуска....козунак естествено!





Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.04.11 12:30



Я аз пак да питам, Вега теста ти "казва" кои храни те карат да дебелееш така ли? И тук там чета, че правят и нещо като хранителен режим с този тест, или просто като знаеш се ограничаваш и не ядеш, това което ти е показал теста?



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 12:38



Да, теста показва кои храни не ти разгражда организмът, кои са допустими 1-2 пъти седмично и кои можеш да ядеш на корем! Успоредно с това трябва да се спазва и смесването на храните, което е работа на този, който го прави да ти обясни. Затова е хубаво теста да се направи от лекар по лечебно хранене или много добър консултант, защото вече има такиво под път и над път, които не обясняват другите тънкости. Дава се примерен хранителен режим, който в началото служи за ориентир какво с какво да не хапваш, но можеш спокойно да го променяш! При всички случаи, ако искаш добър резултат, "забранените" храни трябва поне първите няколко месеца да избягваш! И да има режим на храненето, естествено!





Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 14:24



При мен се оказа, че са ми позволени повечето любими храни! Дори бял хляб мога да хапвам, а си мислех че той категорично ще ми е забранен!
Иначе като цяло не хапвам на корем, но пък от време на време си позволявам повече като количество и въпреки това ми е едно леко!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 16:07



Ако се спазват 5-те хранения до 19 часа, няма как да се яде на корем, принципно, защото аз лично не мога да огладнея от едното до другото хранене и хапвам по малко! Откакто обаче развалих режима последния месец, ми се случва да се наплющя здраво, но коремът ми пак не го чуствам надут!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.