Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Диетична  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.03.11 13:52



Един път и аз да пусна такава

.





Тема Равносметка - месец 1винови [re: surfline]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано15.03.11 14:24



Хайде пък аз да се запиша първа..
И така, след 29-я ден от диетата, аз съм минус 7 кг...
Супер доволна съм...и продължавам нататък!!

Късмет на всички слабеещи:-)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано15.03.11 14:34



Браво на теб, на Наси, снич и всички захванали се. Я давайте ден за ден примерно меню...че това най ми е трудно май, да сготвя за вкъщи и да помисля за себе си :( Че като ви чета се навивам и аз, макар че не се виждам да издържа 90дни. Това със двата плода за закуска малко ме плаши...че свикнах да си хапвам по една купа мюсли (храна за птички както казва един колега)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано15.03.11 14:53



браво! все така да се хвалиш





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано15.03.11 15:38



Бравос на Чоки ;)

Айде и във втората част да се представим толкова добре. Аз обаче тук вече ще включа и спорт, че само с ядене няма да стане





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано15.03.11 22:15



Браво,Чоки ! Пожелавам ти всеки следващ месец по още 7 да сваляш (ако имаш от къде де ) !
Ала-Бала ,още съм зелена в тази диета,но първата седмица мина така: белтъчен ден - 1.грейпфрут с чай 2.омлет (осолен ,без сирене)+ зелева салата 3.кисело мляко 4. омлет + зелена салата
варива - 1. грейпфрут с чай 2. картофена салата + краставица 3.ябълка с чай 4. като на обяд
въглехидратен - 1. ябълка с чай 2.пържени филии 3.филия с кьополу 4.зелена салата ,а за десерт шоколад
плодов - ябълка,грейпфрут,портокал,ябълка (не знам през колко време,но е за целия ден) + чай
белтъчен - 1. ябълка с чай 2. Бях наготвила пиле с ориз ,от което ядох само пилешкото със салата 3.айрян 4. чушки (сурови) и краставици със сирене
варива (днес) - 1.ябълка с чай 2. ориз( от пилето с ориз) + салата 3.нищо 4. зеле,чушки,моркови,царевица,грах и броколи на салата
въглехидрати (утре) - 1.ще бъдат мандарини с чай 2. пица 3. помело 4. палачинки с шоколад
после както дойде вече.Още не съм решила.Все пак гледам да съобразявам менюто за всички с моя ден.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано15.03.11 23:54



През плодовия ден се яде през 2 часа по 2 плода или поне така може. Аз сьщо на пьрвия ден с месо сьм си правила пилешко вретено с кисели краставички, кашкавал (малко) и гьби, сьщо и пилешки гьрди нарязани на тьнки ивици с галета на фурна.
2рият ден - посни пьлнени чушки, картофи сьс зеленчуци на фурна и подправки, грах, леща, боб....
3ти ден, пица сьс зеленчуци и малко кашкавал - нищо, че не е позволен, спагети и десертите са по желание за вечеря...

Редактирано от bggal на 15.03.11 23:54.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано15.03.11 23:56



Браво на теб, аз трябва да погледна тук в старите теми колко бях свалила след 1вият месец, че не си спомням точно!



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.03.11 07:16



Здравейте момичета!

Страхотни успехи сте постигнали! Аз едва в понеделник започнах 90-дневната! Само да ви попитам кога могат да се хапват маслини, че майка ми ми донесе едни от любимите ми и съм ги скрила в хладилника, за да не се изкушавам да прегреша!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Zori_D]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано16.03.11 10:06



Зори аз си ям маслини винаги, когато ми се яде освен плодовия ден. В салатката си слагам задължително ;)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Nasinda]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.03.11 10:10



Наси, супер! Ще си ги хапна с удоволствие!
След като два пъти започвах дюкан и го докарвах до никъде, сякаш се отучих да хапвам плодове!Сега това ми е най-трудно! А кофтито е, че вече втори не не съм смъкнала нищичко! Дано до края на седмицата смъкна поне килце, че иначе пак ще се разкисна!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.03.11 10:45



Ей, виж това е супер идея - според мен комбинацията от диета и спорт е най-ефикасна след 25 години. Успех, Нас.



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано16.03.11 10:55



Леле. Респект!





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано16.03.11 11:25



Браво, Чоки! Браво и на другите слабеещи!

Все в същия дух да се топят килцата и през останалите месеци!
Аз след почти 2 месеца от Вега-теста съм -6 кг. С ядене на корем, ненапълно спазване на указанията и втория месец без разтоварващ ден на седмица! Този месец ще си наложа да го спазвам по-стриктно! Иначе след още 1,5 кг. стигам килцата при забременяването. До мечтаните обаче имам още 5!





Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано16.03.11 15:43



Благодаря на всички за подкрепата!!!!

СЛедващия отчет ще го дам след месец пак, хихихи!!!!

Ала-Бала...примерно меню за кой ден ти трябва:-)
Зори, късмет на теб!! Миш, четох аз някъде за този тест....късмет и на теб:-)
Крис, добре ще е ако си спомниш и споделиш по колко си сваляла:-)



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: mishellinna]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.03.11 22:57



браво миш!!!!
само така!!!



Тема Re: Равносметка - месец 1винови [re: *choky*]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.03.11 10:38



За всеки по-малко ми трябват идеи май.

Просто нямам много време да седна и да чета по форумите за тази диета, а без да имам предварителна нагласа ден за ден с храненето ще оплескам нещата. А и ми се иска и вкъщи да съобразя готвенето, че иначе си е натоварване.



Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.03.11 12:06



И аз в кюпа на 90-те дни...до тук съм на два банана и страшно главоболие :( Ако така продължава няма да е добре, дано е само понеделнишки...А и аз ще свалям не повече от 5-7 кг, така че се надявам менюто да не ми есъвсем оскъдно;)
И честита първа пролет!



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано23.03.11 18:26



аз реших и да не се хабя че то и без това зимните месеци беше едно плюскане здраво... при мене гадното е че мъжете в къщи ядат предимно месо и мазни манджи всякакви, и аз колкото и да имам желание да не ям кат сготвя пилешка кавърмица или пиле с зеле не мога да не пробвам, пък после ми се услажда, уж малко си слагам врабчови порции но резултата е 5 кг отгоре ... Та накрая се предадох и реших като се постопли времето тъкмо и ше се разголваме та ще имаме по голяма мотивация да свалим излишните любовни дръжки и тлъстинки ... само да питам освен диета правите ли нещо друго? т.е. някакъв спорт?

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Диетичнанови [re: Ladysexy]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.03.11 09:20



Аз лично само се заканвам, но за домашни упражнения нямам воля. За мен подходящия спорт е пилатес, но уви време нямам :(



Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.03.11 12:54



Ехо диетките къде сте? Как върви, ссваляте или качвате :)



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано31.03.11 14:32



Айде Бенита давай отчет - време ти е и на теб ;)



Тема Re: Диетичнанови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.03.11 15:46



При мен върви вяло, само 1 кг за десетина дни, но аз не съм на 100% режимна, доста неща си позволявам и то вечер. Не бързам, за сега карам някакси, пък ще видим. С водния изобщо не го виждам, аз едвам на плодове изкарвам.



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано31.03.11 16:28



важно е и как си усеща човек дрехите, не толкова килата. Дени като килограми не е свалила много, но видимо и личи, че е отслабнала. Последните дни понякога си нарушава диетата, но вече изкара почти месец.



Тема Re: Диетичнанови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.03.11 16:34



Браво на нея! Тя сега расте и да не я спазва стриктно не е фатално. Аз като гледам дъщеря ми колко храна изяжда...



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано31.03.11 16:40



тя нали спортува? А и гена си е ген, слабото си е слабо





Тема Re: Диетичнанови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано31.03.11 16:44



Да, спортува, затова не я ограничавам, само гледам да не яде боклуци все пак. :)
Затова се радвам на Дени, че има воля за подобно ограничаване. :) Защото определено не стоя гладна с тази диета, просто аз съм си лакома





Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано31.03.11 16:45



Дени обича да яде много шоколад и вафли и затова на моненти се изкушава





Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано31.03.11 16:56



Не е толкова зле, какво... С това темпо до лятото тамън ще свалиш килограмите, които искаш





Тема Re: Диетичнанови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано31.03.11 21:52



и аз без шоколад не мога...



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано31.03.11 22:07



А аз пък постя. Минус 2 кила за почти месец....тц тц тц...





Тема Re: Диетичнанови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано01.04.11 10:05



Лраво на теб, аз без месо не мога. :))))



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.04.11 11:00



И аз трудно издържам без месо, даже си мисля, че подагра ще ме хване, защото и диетите които правя са предимно белтъчни с наличие на месо

. Аз спрях с диетите, имам проблем със ставите на дясното коляно и докато беше зимата и си бях трупнала навсякъде месце нямах проблем, но сега като почнах диетите първо там изхвърчаха кокалите и се показаха и започна явно едно триене на ставите на капачката и едвам спя нощнто време от болки въпреки лекарствата, та засега прекратявам диетите, ям всичко и често предимно от 12-18ч, след това нищо надявам се поне така да посмъкна някое и друго килце иначе спукана ми е работата



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано01.04.11 11:27



Леле, аз съм обратното, без месо мога (друг е въпроса, че няма да отслабна), само на месо или белтъци - абсурд.
Аз, по темата, мога да се оплача, че от ноември месец не съм подхващала никакъв спорт и целулита вече се вижда. Не че някога е изчезвал на 100%, но поне с просто око не се виждаше преди. Крайно време е да се захвана с нещо, че лятото иде. Ако взема да сваля и 2 кила, ама така, от само себе си, без диети, ще е перфектно. Но определено от стягане има повече нужда отколкото от сваляне.



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано01.04.11 15:17



а я кажи с какво бориш целулита? Аз все се каня да стана малко по-активна, но нещо не ми се получава. Сега като оставим Борис за ваканцията дано ми се получи





Тема Re: Диетичнанови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано01.04.11 18:16



С нищо. Просто забелязах, че от както не спортувам, се е появил, явно спорта действа при мен. Извън това, не правя никакви антицелулитни масажи, не се мажа със специални мазила, не правя диети.



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано01.04.11 21:08



и АЗ ТАКА СИ МИСЛЕХ, НО ИЗОБЩО НЕ СЕ И СЕЩАМ. ВИЖ, ЗА СИРЕНЦЕ, КАШКАВАЛЕЦ И КИЛЕО МЛЕКЦЕ МИ Е ДОМЪЧНЯЛО...



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано06.04.11 14:52



Ден след изтичането на втория месец равносметката е следната:
-10 кг


Но за това, аз съм си виновна изцяло. Много рожденици ми се събраха този месец и си позволих повече алкохол, което неминуемо доведе до тези плачевни резултати. Но като цяло съм доволна. Ако успея третия месец да сваля още 5 кг всичко ще бъде наред. След това само стягане и Наси ще е в нормални килограми



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано06.04.11 14:58



Браво на теб, не знам колко целиш, обаче 10 са си доста.





Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано06.04.11 22:38



Браво Наси

и на мен алкохола ми играеше лоши номерца докато слабеех



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано06.04.11 22:41



Ти си моята гордост!

Толкова съм любопитна да те видя...





Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано07.04.11 15:55



Браво, Нас!!!
И аз на толкова ще завърша сигурно другата седмица. През втория месец, определено не свалям като през първия, което според мен си е напълно нормално!!!
Кураж за последната част и всички килограми, които искаш да свалиш, да си отидат:-))



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: *choky*]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано13.04.11 11:38



Мацки, аз явно съм пропуснала самата диета. Бихте ли пуснали подробно меню ден по ден. В тази връзка, имам един въпрос. Ядете ли масло по време на диета и ако да какво? Защото аз много обичам масло, то придава съвсем друг вкус и аромат на храните и ми е трудничко да се лиша от него, както и от солта между другото. Сол си слагам якичко. Може би затова не мога да се отърва от целулита ;)

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Ladysexy]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.04.11 12:16



Менюто си го определяш ти сама, а в интернет има много рецепти, така че по-добре от там. Ако спазваш правилата би трябвало само в протеиновия ден да готвиш с масло, в останалите със зехтин или олио. Ако имаш други въпроси - насреща съм



Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор gigikas (мама на двама)
Публикувано14.04.11 13:19



И аз я пробвах тази диета, изкарах 9 дни и свалих 2.5кг. После се отказах.......сега, 2 седмици по-късно поднових нещата, днес ми е трети ден, дано този път издържа:). Иска ми се да сваля около 6-7кг., не повече. Успех на всички

Том 5г
Джери 1г


Тема Re: Равносметка 2 месецнови [re: Nasinda]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано19.04.11 18:02



Мерси Насинда :) Ще питам при нужда ;)

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано24.04.11 20:43



Да се похваля, че най-накрая се наканих да се регистрирам в близкия спортен център - страхотен е! Вчера от мерак да пробвам нещо отидох на някакво body pump, което никак не беше подходящо като за първи път след 6-месечна почивка. Едва се движа днес, такава мускулна треска имам. Тая сутрин пробвах и пилатеса, за пореден път се убедих, че това е моят спорт! Направих си някаква примерна седмична програма, която да включва 2-3 пъти пилатес, един път body pump и евентуално един път някакви танци. Дано да се постегна, че лято иде!



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.04.11 23:10



Ох и аз много се туткам и най-накрая трябва да се наканя да се запиша пак в едн фитнес до нас кьдето ходих редовно преди, че сега даже ми предлагат супер оферта за 1 година като цена, и май ще се запиша сега вече като Саша ми е на градинка, не сьм заета с нея нон-стоп нито пьк сьм на даскало постоянно, сьс сигурност ще намирам няколко пьти в седмицата време да ходя. Браво на теб!



Тема Re: Диетичнанови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.04.11 09:24



Ей гордея се с вас определено аз още немога да намеря сили

само оправдания са намирам и си седя като желе и това си е



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 08:25



Браво момичета!

Аз преди малко повече от месец започнах 90-дневната!Но нещо не вървяха с нея нещата! За повече от 3 седмици свалих 2 кг! Преди 3 седмици бях на Вега Тест и от тогава имам свалени 4 кг! Свалих ги още първата седмица и въпреки прегрешенията по парзниците няма поражения! От днес продължавам пак! Даже може да бъда няколко дни на плодове, пък да видим! Сега в борбата с кг сме заедно със съпруга ми, та ми е по-лесно! Стискайте палци да успеем този път!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано26.04.11 08:52



поздравления.

Аз, ако тръгна нямам проблем, но определено имам недостиг на време. Въпреки, че който иска - намира



Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 09:06



Къде го прав ити Вега теста?
Мен лично ми прилошаваше доста на 90 дневната, моята приятелка сега я завършва и е -18кг и много й се радвам





Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 09:38



В Пз-к го правих!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.04.11 10:18



Може ли повече инфо като клиника или мед.център къде?



Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 10:47



Клиниката се казва "Св. Екатерина"! Мога да намеря и телефон на жената, която го прави, но по-късно!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 12:13



Поздравления, Зори! Вега теста направо си е благодат! Въпреки, че аз покрай празниците се освиних буквално от ядене на козунак! Денонощно!

Тези дни ще се самонакажа само на вода и закуска....козунак естествено!





Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.04.11 12:30



Я аз пак да питам, Вега теста ти "казва" кои храни те карат да дебелееш така ли? И тук там чета, че правят и нещо като хранителен режим с този тест, или просто като знаеш се ограничаваш и не ядеш, това което ти е показал теста?



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 12:38



Да, теста показва кои храни не ти разгражда организмът, кои са допустими 1-2 пъти седмично и кои можеш да ядеш на корем! Успоредно с това трябва да се спазва и смесването на храните, което е работа на този, който го прави да ти обясни. Затова е хубаво теста да се направи от лекар по лечебно хранене или много добър консултант, защото вече има такиво под път и над път, които не обясняват другите тънкости. Дава се примерен хранителен режим, който в началото служи за ориентир какво с какво да не хапваш, но можеш спокойно да го променяш! При всички случаи, ако искаш добър резултат, "забранените" храни трябва поне първите няколко месеца да избягваш! И да има режим на храненето, естествено!





Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано26.04.11 14:24



При мен се оказа, че са ми позволени повечето любими храни! Дори бял хляб мога да хапвам, а си мислех че той категорично ще ми е забранен!
Иначе като цяло не хапвам на корем, но пък от време на време си позволявам повече като количество и въпреки това ми е едно леко!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Диетичнанови [re: Zori_D]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 16:07



Ако се спазват 5-те хранения до 19 часа, няма как да се яде на корем, принципно, защото аз лично не мога да огладнея от едното до другото хранене и хапвам по малко! Откакто обаче развалих режима последния месец, ми се случва да се наплющя здраво, но коремът ми пак не го чуствам надут!





Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано26.04.11 16:41



Как се прави този тест? Кръв ли се взема? И за колко време излизат резултатите? От любопитство бих си направила.



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано26.04.11 17:21



С един писец се натиска до нокътя на палеца и в другия край на веригата се поставят ампули с различните храни и съставки! С всички обяснения трае около час и половина и по време на самия тест отбелязва храните в съответната графа! Тръгваш си с резултата!







Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано26.04.11 17:40



Ей, съвсем ме запали!



Тема Re: Диетичнанови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано27.04.11 11:04



Аз отдавна съм запалена, аз сега цената амлко ме спира. Но по разните сайтове гледам пускат от време на време и по-евтини варианти, но пък не знам до колко са сигурни...



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.11 12:29



Честно казано не бих отишла на по-евтино защото не съм сигурна, че ще е същият тест има доста лъжливи на по-ниски цени. Предпочитам в клиника или някъде пробвано лично и препоръчано. Аз засега се възпирам единсвтено поради факта, че ще се наложи по някое време да забременявам хаха и не ми се ще да ръся сега пари, после пак и прочие .... след време може би, въпреки, че съм сигурна че ако не беше мързела ми досега да съм се справила чудесно с формата си





Тема Re: Диетичнанови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано27.04.11 13:46



И аз барабар Петко с мъжете на 14.05 си записах час. Очевидно това е нещото, което ще е последно, преди да спра тотално храната, за да изчезне т.нар ми съкровище и моя гербова марка Д-то





Тема Re: Диетичнанови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано27.04.11 14:16



Къде записа?В София ли?



Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано27.04.11 16:24



Не в Дупница, където сестра ми ходи...поне съм сигурна, че е специалист





Тема ден първинови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.05.11 11:01



от 90-дневната...
стискайте палци





Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.05.11 11:12



Късмет!



Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано18.05.11 15:15



Стискам! Да мине неусетно и да има явен резултат!





Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано18.05.11 19:26



Стискам Светле, но моя съвет е да си направиш Вега тест. Аз свалих общо 9 кг от 90-дневната, но качих 5 още първата седмица след спирането на диетата без да увеличавам количеството на храната.
В този момент си казах, че спирам с каквито и да е било диети - направих си Вега тест, знам какво да ям, пренастроих режима и вкарвам спорт. Дано това да проработи





Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.05.11 22:17



Нас, стискам ти палци!



Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.05.11 09:23



Я сподели какво ти показа на теб теста...кой са храните, които да избягваш?



Тема Re: ден първинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.05.11 11:00



Ами при мен положението е много добре. Мога да ям неща, които много обичам като например: сирене, бяло брашно (и всичко свързано с него), ориз, картофи ограничено и т.н. Не мога да ям: яйца (аз и не обичам много), макарони също не мога (и тях не предпочитам), от плодовете не мога да ям: праскови, мандарини, кайсии и пъпеш - всичко останало е разрешено. Като цяло съм много доволна. Дори и да не си правите този тест има някои неща, които докторката ми кажа, че трябва да се спазват и ще ги споделя с вас:
1. Сутрин на гладно между 250 - 300 г чаша топла вода чиста.
2. Никога не яжте плодове след хранене (ферментират, а не се разграждат и водят само до проблеми)
3. Никога не яжте макаронените изделия сладки - винаги солени, защото пак се стига до ферментация и никакво разграждане.
4. Повечето знаят, че не е препоръчително месните храни да се смесват с картофи и ориз
Ами това е





Тема Re: ден първинови [re: Nasinda]  
Автор snich (top4o)
Публикувано19.05.11 23:22



Пропуснала съм нещо

Какъв е този Вега тест??? Споделете,МОЛЯ !!!



Тема Re: ден първинови [re: snich]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 09:33







Тема Re: ден първинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.05.11 10:15



и аз много му се чудя, но за сега тръгна добре с 90-дневната...
пупу - дано е все така





Тема Re: ден първинови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 10:23



И аз много се чудя все още, особено като нямам познат правил го в София да препоръча..защото места много, ама знам ли.
90 дневната май ще я отпочна пак, но като дойде ваканцията на децата. Лошото е, че със сигурност няма да изкарам 3 месеца, а не знам после сваленото да не се върне, че това свали-качи ми е омръзнало.



Тема Re: Диетичнанови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 11:08



Аз ще започна 90-дневната в неделя. То вече ме е срам да обявявам какво започвам, нищо не докарах докрай..

Не знам дали ще я докарам докрай...Накупила съм си книги за здрвословно хранене и докато ги изчета най-подробно ще карам на диетата. А с вега теста и на мен ми е любопитно какво ще излезне. Миналата седмица в тези офертите имаше много изгодна сделка за вега тест, но го изпуснах. Сега дебна да си взема ваучер като пуснат пак.. Обаче като четох пишеше, че резултатите от него важат за моментното състояние на организма и най-много още един-два месеца...Това ме озадачи де...То ако е така през два месеца ли трябва да се прави този тест?
Иначе да ви кажа ходих на ендокринолог заради моите си проблеми. Каза ми, че не мога да отслабна заради високия инсулин в кръвта, и пъпките ми били оттам..Сега пия Сиофор, уж се отслабвало...ама не съм забелязала..Майката му е в здравословното хранене, но защо пусто да опустее на мен ми се вижда толкова трудно...а всъщност не е!
Много от колежките на майка ми са се стопили единствено от разделно хранене. Затова ми се иска да прочета малко книги.



Тема Re: Диетичнанови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.05.11 11:54




Деска, тази ще я четеш ли? Ако да - после да кажеш дали си заслужава.



Тема Re: Диетичнанови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано20.05.11 12:12



Докторката ми каза, че има промяна в организма, но тя е на 1-2 години, не на 1-2 месеца, т.е тестта се прави през 1-2 години. Ако една жена забременее след раждането пак се прави - сещате се защо ;)
Ако решите, имам познат, който е ходил в София и е доволен, мога да ви дам координати





Тема Re: Диетичнанови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.05.11 15:20



А за какви парички става въпрос в София?



Тема Re: Диетичнанови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано20.05.11 15:24



75-80лв., Наси каза че в Дупница ще го прави , ако не бъркам.



Тема Re: Диетичнанови [re: mishellinna]  
Автор _nielka_ (непокорна)
Публикувано21.05.11 11:17



Здравей mishellinna, би ли споделила точно къде си направи Вега теста?
Благодаря



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.05.11 11:17



-5.200кг.



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.05.11 11:22



Браво на теб, успя ли да издържиш плодовия само на плодове :)))



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.05.11 11:38



Ей, страхотно, ще взема и аз най-накрая да я пробвам тази диета





Тема Re: Диетичнанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано25.05.11 13:17



Да там го правих, но цените са почти същите. Между 70-80 лв е.



Тема Re: ден седминови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.05.11 13:39



Албенка, издържах! Днес ми е втория ден само на плодове и се 4увствам супер!



Декс, ти какво ще сваляш, извинявай?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.05.11 13:47



Ааааа, Инсе - не така - кантарът друго показва

. Вчера си изкарах летните дрешки.... Има какво да се сваля, повярвай . Уфффф, много ми е сложно с диетите, за сега реших да намаля порциите



Тема Re: ден седминови [re: _dexter_]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.05.11 14:51



вкарай пове4е плодове

ве4е запо4наха 4ерешите - възползвай се
на мен днес ми е плодовия ден и до момента консумацията ми на 4ереши клони към кило



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.05.11 08:01



А аз съм ден пети - само кило и 600 надолу...ама ако свалям по толкова на седмица..Джон Бон Джови ще ме хАреса на 10 юли!





Тема Re: ден седминови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.05.11 09:11




Джони си е твои, ама да цункаш Ри4и Самбора от мен
аз в неделя съм на Роксет

и за диетата - много интересно как след плодов ден съм 200гр. нагоре?!?!?! а най-много свалям в протеиновия ден



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.05.11 10:40



Ооо, Ричи в момента е в клиника за алкохолици...ако се пооправи дотогава задължително ще го цункам и от твое и от мое име!



А пък аз качих след въглехидтратния малко вчера...ама след палачинки и сладко от арония, гарнирано със сладолед кво да ти кажа...



Тема Re: ден седминови [re: incendio]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано26.05.11 10:44



Светле, може би това е твоята храна и трябва да хапваш само протеини със зеленчуци, за да може всичко да е наред





Тема Re: ден седминови [re: Nasinda]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.05.11 11:42



То ако всички хапваме протеини със зеленчуци ще сме добре, ама не се спираме, а към месцето винаги има гарнитурка - я пържени картофки, я оризче, я и двете...
Аз и друг път съм споделяла, че едно лято с нашия татко слабеехме и се чувствахме чудесно от вечеря с по една пържола пилешко филе със салата или едно голямо парче печено сирене със салата или пък рибка със задушени зеленчуци. Това беше лятото, в която се задържахме в най-добра форма, а нямахме време за спорт. Другите лета винаги добрата форма е зависела предимно от ежедневно сутрешно бягане...
За съжаление бързо се връщаме към месото с картофки и ориз и повечето лета не сме във форма...





Тема Re: ден седминови [re: tswete]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.05.11 13:11



Ако знаеш колко си права... и аз съм така след протеинов свалям. Така и не изкарах цял плодов та не знам те как ми влияят.
Дес сваляш по малко, защото вероятно общо нямаш много. Колкото и да е все е кяр, но спреш ли и върнеш ли се към стария си режим смятай че всичко се връща. Аз пак отпочнах пък да видим. Волята ми куца нещо на мен...



Тема Re: ден седминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано27.05.11 13:00



Оф, абе как ядете месо със зеленчуци? Аз лично месо без хляб, ориз или картофи изобщо не мога да ям.
Инсе, браво, страхотен резултат! Дес, късмет и на теб, не се давай!
Аз колкото повече ви чета, толкова повече се убеждавам, че тоя Вега тест е нещо доста добро.



Тема Re: ден седминови [re: flor4eee]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано28.05.11 10:59



въпрос е на навик. с времето човек свиква, та дори и забравя хляба. Само яденето със сос е по-трудно, когато няма картофки или ориз...



Тема Re: ден седминови [re: tswete]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано29.05.11 09:24



О идеално ми е дасе наям със салата и после една пилешка пържолка. Нямам ли картофи, няма и да се сетя за тях. На мен по време на диета ми се зацикля мисленето и ми е трудно да готнвя за останалите :) Илина много я харесва 90-дневната диета, защото през 3 дни яде спагети с мен :) Вчера учудващо успях да изкарам на плодове и една салата, но вечерта имахме гости и ...



Тема Re: ден седминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.05.11 09:41



аз пък подложих всички на диетата без те да знаят


а вчерашния въглехидратен правих питки ги ядох само със салата - за останалите имаше гювечета с много сирене
да ви се похваля - днес свършвам 3ия цикъл и още не съм яла торта във въглехидратния ден направо съм горда от себе си



Тема Re: ден седминови [re: flor4eee]  
Автор more.more ()
Публикувано30.05.11 01:01



Опитай зеленчуци на скара - тиквички, чушки, лук - според вкуса ти. И в допълнение една голяма салата зеле, шопска или каквато обичаш. Няма да се сетиш за ориз и картофи :)



Тема Re: ден седминови [re: more.more]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано30.05.11 11:46



Без хляб не ми е проблем, стига да има картофи или ориз

. Но месо със салата или зеленцуци ми е абсурд да свикна, все едно ям само месо, ужас... Аз не съм месоядна изобщо, месото само го прокарвам между останалото, та затова така. По-реалистично ми е да се лиша от месо изобщо...
Едно време Дюкан като беше по-модерен (и като имах повече нужда да свалям кг) си мислех как няма шанс да изкарам няколко дни само на месо и яйца...
Сега в момента не съм се засилила да пазя специални диети, по-скоро се ослушвам за лесни трикове за сваляне на 2-3 кг, та не ми е от жизнена важност тоя проблем, просто се чудих.



Тема Re: ден седминови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано30.05.11 13:41



на мен месото ми е гарнитурата за картофите или ориза





Тема Re: ден седминови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.05.11 14:47



За 2-3 кг по-добре си яж кат охората просто избягвай след 16ч въглехидрати или си прави 1 път в седмицата разтоварващ ден само на кис.мляко с плодове ... ще ги свалиш без да ги усетиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.