Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 01.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Aikido - ''za'' i ''protiv''нови [re: Pantalei]  
АвторFOLl (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:18



Blagodarq za suveta! Znam, 4e vseki si ima mnenie po vuprosa i tvoeto e dostatu4no osnovano. Znam za nedostatucite na Aikido, 4e se pokazvat na ulicata, no se i ubedih,4e e dobre i da vladee6 sebe si <estesveno v opredeleni granici!!!>. Blagodarq za nasur4enieto da treniram - opredeleno 6te go napravq!!!



Тема Re: Aikido - ''za'' i ''protiv''нови [re: lamer]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:24



Mnenieto ti mnogo mi haresa. I vupeki, 4e ne jelae6 pove4e kontakti, se radvam, 4e ima 4ovek, koito da e shvanal na kude "duha vqtura":) Mnogo hora smqtat, 4e boinite izkustva sa fuknq i sredstvo da se vzeme straha na horata!!! Uvi, kakva gre6na i grozna predstava!!!A kolko li hora znaqt, 4e boinite izkustva se izu4avat na Iztok sled vnimatelen podbor na kandidatite, a v manastirite - kato posledna faza na obu4enieto im!!!



Тема Re: Aikido - ''za'' i ''protiv''нови [re: shark]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:33



Izklu4itelno sum 6tastliva, 4e nai- nakraq popadnah na 4ovek, koito e v 4as:)). Be6e mi izklu4itelno priqtno da pro4eta mnenieto ti. Ako jelae6 da produljim korespondenciqta si po6i mi na:

desyangel@yahoo.com



Тема elia ..нови [re: tax]  
АвторTAKUA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 22:18



elia ... imam neshto na um .. neshto koeto moje da ti svarshi rabota
stava duma za kitaiskite stilove ...WU SHU .... shte ti triabva mnogo mnogo vreme za da stanesh shto gode dobre v niakoi stil na WU SHU .. no stanesh li vednaj dobra.... ni box ,, ni karate ... ni kakvoto i da e shte znachat veche neshto za teb ...
iziskvat mnogo vreme i postoianstvo .... no pri tiah masata niama znachenie ....
:)
ako ti e interesno i iskash da pogovorim ..meskalitto@hotmail.com



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: Andy.]  
Автор eлия ()
Публикувано04.07.02 04:28



Предложението е ясно, че се отхвърля... желаещи много... нищо лично...
Айкидо... добър аргумент извади... но доколкото съм чула има над 300 вида бойни изкуства... съмнявам се да си виждал и една десета от тях в действие...
Освен това в айкидо няма нито една атакуваща техника... та е трудно да се въздават права...
Не съм много запозната за да споря за неща в които вие сте специалисти а аз не съм дори начинаеща...
Така че...



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: Kontra]  
Автор eлия ()
Публикувано04.07.02 04:31



ОК...не мога да споря.. наистина нямам мнение... вие сте спецовете...щом казвате...ок



Тема Re: elia ..нови [re: TAKUA]  
Автор eлия ()
Публикувано04.07.02 04:34



Ами...аз не съм решила да се занимавам с това... практикувам съвсем други спортове... и съм се отдала на тях... но може да ми напишеш повечко за тези неща... ще ми е интересно...



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: tax]  
Автор eлия ()
Публикувано04.07.02 04:34



ОК...просто спозелих какво съм виждала... вярно е и че нищо друго не съм виждала...



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор mrachko (Lord Dart Mull)
Публикувано04.07.02 07:31



По повод за масата има две мнения :) нали Контра ?

Voin na mracka !!!!!!!


Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: mrachko]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано04.07.02 09:54



Абе то за всичко има поне по няколко мнения , ама истината общо взето е една.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.