Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 24.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: Andy.]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 13:06



Andy, koq boina madama te e stupvala naskoro, 4e ima6 tolkova orticatelno mnenie za jenite-boici :))<A moje bi si ot dentulmen?!> Ne mi kazvai, ne durja da znam, a i problema si e tvoi ;)) Kolkoto do ustoi4ivostta edinstvenata 6kola e JIVOTA - zapomni tova!! Vajna e vutre6nata sila, da uspqva6 da jivee6 vseki mig i da ubejdava6 i horata, 4e ima za kakvo da se jivee. Kolkoto do fizi4eskata izdrujlivost - tq se pridobiva, a moje bi znae6, 4e mozuka reagira samo na edin draznitel na bolka - na po-silniq ;)))



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 13:47



Taka si e , a na koito ne mu iznasq...... da se iznasq:))))



Тема Re: още няколко реда по тематанови [re: Kontra]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 14:02



Naistina, Aikido si ima i skritite strani, koito ne bi trqbvalo da sa dostoqnie za vseki, za6toto zloupotrebi ne lipsvat! A Aikido e cel, a ponqkoga i sredstvo:))))



Тема Re:Ниянови [re: mrachko]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 14:11



Mrachko, ne se vurzvai tolkova na Niq - qvno ne e mogla da se izrazi dobre!!! Spokoistvie i samo spokoistvie :)) Ne priemai li4no ne6tata. Qvno tuk ima nqkakvo nedorazumenie!!! Sigurna sum 4e ne si kompleksar <sledq ti komentarite!!!>, i te suvetvam da ne reagira6 tolkova ostro kum neqsni mneniq - vse pak po re4ta na edin 4ovek moje6 da razbere6 sustoqnieto na mislite mu!!! :)))



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: foli]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано06.07.02 14:46



Аз говорех точно за психическата устойчивост а не за физическата издръжливост! Колкото до това да ме ступа някоя мадама - надявам се ти да си първата:))))))))))))))))))))))



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: galopante]  
Автор eлия ()
Публикувано06.07.02 17:25



Мненията не са абсолютно еднозначни обаче... Допускам разбира се голяма възможност да не съм права и Айкидо наистина да е безсмислено... но все пак... нали трябва... да има и сериозни аргументи...
Защото от друга страна е нормално всеки да защитава бойното изкуство, което тренира... и да омловажава другите... та в този смисъл...



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: galopante]  
Автор eлия ()
Публикувано06.07.02 17:29



В Америка... освен това и полицейските части за борба с безредиците в Япония и някакви - не знам какви в Холандия...
Звучиш вече по-аргументирано обаче



Тема Re: още няколко реда по тематанови [re: Andy.]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.07.02 18:03



Е . . . за йошинкан айкидо става дума все пак , не за йошинкан лазене по татамито , йошинкан носене на бяла дрешка с черни потури или нещо такова.

Между другото доколкото разбрах дори имали и ударни техники.




Тема Re:Ниянови [re: mrachko]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.07.02 18:08



В тая връзка само искам да спомена , че Стивън Сегал ( щото много хора свързват ултималното майсторство по айкидо точно с него ) най го кефи айкидо , но по принцип има дан и по джудо , по карате и по кендо.




Тема niakolko stranici info po temataнови [re: foli]  
Автор old_moon ()
Публикувано06.07.02 20:02





no pain - no gain



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.