Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 19.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: отговор на въпроса на елиянови [re: eлия]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано06.07.02 23:47



be ti vij kakva ludnica napravi... zasrami se !!! lo6o momi4e...




Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: foli]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано06.07.02 23:51



za 6kolata na jivota - bezumno si prava, ot nego trqbva da se u4im, no mnogo hora se opitvat da kli6irat ne6tata okolo BI i da gi ogradqt v ramka - sastezaniqta kato UFC sa produkt na noviq moral, na noviq ni na4in na jivot - predi 100 godini na takiva sastezaniq horata sa se ubivali, sega samo polu4avat travmi... sama preceni koe ti haresva pove4e...




Тема Re: za Nija i vsi4ki drugiнови [re: galopante]  
Автор Troika (no fair)
Публикувано07.07.02 11:06



А после се оказва, че държал вътре в ръката си .... щурец нямал е късмет човека да те срещне...



Тема Re:Ниянови [re: eлия]  
Автор Troika (no fair)
Публикувано07.07.02 11:13



Поради това да се покажат пред други колко са велики, много хора помпат мускули - за да се покажат пред захласнали пички и приятели...и те да им се възхищават. А какви са схванати само те си знаят.



Тема Re: niakolko stranici info po temataнови [re: old_moon]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано07.07.02 12:17



Бях на сайта , много е хубав. Пише интересни работи , а ми хареса и че на едно място има връзки към различни клубове по различни бойни изкуства. Кога ще пуснете биографичните данни за Мияги , Ямагучи и т.н. ?




Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: galopante]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 14:10



Za jivota tova se e cqla istina no malko hora go razbirat! Zatova az li4no uvajavam vseki edin 4ovek, koito e re6il da preodolee li4noto si ograni4enie ot predrasuduci i da se ogleda naokolo i da si vkara i mozuka v upotreba! Zatova mi haresvat i BI, za6toto sa edim ot metodite za usuvur6enstvane. A poneje sum zapoznata i s vsevuzmojni filosofii, moga da di garantiram, 4e samo izto4nite filosovi sa bili dostatu4no na qsno sus sebe si, za da osuznaqt i otgovornostta koqto nosqt i prepodavat! Neznam dali si se zamislil, no zapadniq svqt e potunal v iliuzii i strahove;).- ako jelae6 se zamisli v/u vuprosa



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Авторfoli (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 14:14



Elia, tova vse pak e forum za BI! Sigurno vseki edin muj bi se prehlasnal po teb, no men li4no tova ne me interesuva



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: foli]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано07.07.02 21:53



az Zapada si go obi4am, za6toto e ISTINSKI... tuk sme hora ompilsivni, 4uvstvitelni - istinski... Iztoka li? ami tam vsi4ko e izkustveno - otri4ane ot 4uvstva, totalno pod4inqvane na jenata na maja, promivane na sasnanieto v promi6leni koli4estva na sasloviqta... primer - Bushido... kakvo mu e hubavo na iztoka? ako iska6 moje da si polafim - ei-seginka pravq nova tema - za izto4nite i zapadnite Bi...




Тема Какво имам да кажа.........нови [re: foli]  
Автор slavo ()
Публикувано08.07.02 09:11



добре, ще кажа :
няма значение какво е БИ!Дали айкидо,карате,WT,и т.н.
Можем до края на живота си да спирим за и против някое БИ и въпроса ще си остане отворен!Това е..............
Най - важното в БИ е самия човек - неведнъж съм го казвал.И че всеки майстор си има майстор.
Много ми хареса обяснението на концепцията на джийт куон до - то :
да оставиш практикуващия да си открие сам стила.
Макар ,че като тренираш и "закостенели" стилове /като карате ,да речем / можеш да постигнеш собствена методика и собствен стил,но за целта трябва сам да си го проумееш.Просто ако човек си го няма - няма го.Не можеш да си го откриеш и това е/не визирам никой конкретно/.

Та така - нямам нищо против айкидо.Нито срещу някое друго БИ.
Занимавал съм се с айкидо известно време - но....................
Там водещият групата си беше сложил "капаците" и си мислеше,че това е стилът на живота му.
И когато се сблъска с непредвидими неща ,каза че това го виждал за пръв път...........?!?

Айкидо може би е добро изкуство,но това което съм виждал в България май няма нищо общо с действителността.
Поправете ме ,ако се лъжа...............


Ами ай това имах да кажа.И не се заяждам за топките - при екстремни ситуации е нормално да търсиш "чупливите" места на човек.
До скоро.



Тема Re: Нещо не схващамнови [re: foli]  
Авторtax (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 13:08



Foli wrote: " tax, 6te trqbva da prieme6, 4e i jenite imat pravo da se pokazvat kato silni (za6toto 4esto emociite im izglejdat sme6ni v o4ite na mujete, oba4e i nie sme 4ove6ki su6tesva i imame pravav tozi svqt, naravno s mujete!!! ). Tova, 4e ti ne moje6 da prieme6 edena sporuva6ta jena kato normalna se i tvoi problem!!!.."
Извинявам се че късно го прочетох!
Ама не си спомням да съм писал неща, които да предизвикат такъв отговор-
не знам кой какво е тълкувал, но ти успя да ме хвърлиш в тъч





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.