Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 25.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано03.07.02 11:18



аз и преди сам го казжал ама - ин риьл удряш очи, врат, слабини, колене - не трябва сила за контузване на вьпросните области... ПО ПРИНЦИП В БИ ТОЧНО ТЕ СИ СЕ АТАКУВАТ, ОСТАНАЛОТО СА ВТОРИЧНИ, "ОБЕЗОПАСЕНИ'' ТЕХНИКИ...




Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано03.07.02 11:39



Елия,мила, като си такава нежна дама ще си намериш един здрав бодигард да си те води насам натам и да те пази от навлеците. Аз първи си предлагам кандидатурата:))))))))))))))))))))))



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Авторtax (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 13:05



Предполагам че от заниманията ти по фитнес
все си се сдобила с малко силица въпреки мерките 171 -50



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: mrachko]  
Автор eлия ()
Публикувано03.07.02 13:37



Зала Юлива... вторник и четвъртък...казвам се Патриция... чакам



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: galopante]  
Автор eлия ()
Публикувано03.07.02 13:38



Недостатъчно като убедителност



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: Andy.]  
Автор eлия ()
Публикувано03.07.02 13:41



Не..аааа... мерси... но не това исках да кажа... просто... наистина се впечатлих...с това дете... от едно здрасти... и на земята...
Не съм имала впредвид да търся самозащита... ама защото тук се присмиват на айкидото...
Аз на филми не вярвам... и на това как Сийгъл ги размята не вярвам... но на случило се с мен вярвам... и защо така да се плюе айкидото, когато за слаба физически жена то е перфектно...



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: tax]  
Автор eлия ()
Публикувано03.07.02 13:43



Не е достатъчно масата ми... колкото и да ми е тренирана мускулатурата силата и масата ми е малка... за да ударя здрав мъж качествено... така че да няма нужда да бягам после....



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано03.07.02 14:46



Защото никой не го е виждал да се използва в реалният жовот!
Виждали сме да се използва бокс,виждали сме карате,виждали сме борба и джудо.И сме виждали малко или много тези неща да вършат работа,но никога не сме виждали някой да се защити или недай си Боже да въздаде правда с Айкидо. С това не оплювам самият стил , но изказвам съмнение в практическата му полза. А без практическа полза.................................
Човек се качва на автобуса за да отиде от едно място на друго и започва да практикува Бойно изкуство за да стане боец.
Поздрави.

п.п. нищо не каза за предложението ми?:))))



Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано03.07.02 17:41



Нещо бъркаш. Тва че не си се занимавала с бойни изкуства и не можеш да пльокнеш здрав мъж качествено не значи , че масата ти е крива , щото е недостатъчна за тая работа. Нашите каратистки също са все едни такива крехки и ефирни създания по има-няма 50 кила , а па знаят как да удрят. Верно , че масата играе много , но тва не значи , че ако си клечка при правилно изпълнение няма как да избуташ хубав удар. Зад един удар равностойно стоят сила по скорост върху площ , с която се нанася. Масата е драматичен фактор за силата , но не е единственият , щото ударът не идва само от ръката или само от рамото. Ако по принцип ти е мерак да удряш качествено може па да се хванеш с таекуон-до. За по-кльощави жени е доста читав спорт.




Тема Re: Я чакайте малко...нови [re: eлия]  
Автор tax (непознат)
Публикувано03.07.02 19:12



Бягането винаги влиза в работа, защото ти гаратирана оцеляване(при бързи крака и тренирани бели дробове). :-))
Но само с тренировки по Айкидо ти гарантирам , че ще използваш предимно бягане -просто ще ти се наложи.
Относно малкото килограми-ами виж на някое състезание при леките категории (и жени) , обикновенно от публиката подвикват на съдията да им сложи намордници :-)) (имат в предвид че по-леките играят с по-голяма злоба)
P.S Вярно не са с твоят ръст
а за примера с 9-годишното дете -- >мен дете на 4 и 1/2 ми сцепи устната и ми беше трудно да ям 1 седмица, така че дай да не правим такива сравнения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.