Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 25.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Zaнови [re: Troika]  
Автор foli (Amida)
Публикувано17.08.02 00:07



Troika, мерси за поканата, естествено, че ще съм там!!! Радвам се, че ме покани, защото аз от миналия месец навивам хора за това "мероприятие" и никой не ми е отковорил със сигурност! Това са ми координатите: desyangel@yahoo.com Аз жсеки ден си отварям пощата, така че ... ти си на ход

p.s. Ти ще си от участниците или зрителите?

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Zaнови [re: Jo]  
Автор foli (Amida)
Публикувано17.08.02 00:15



Jo, naistina me uspokoqva6.... Osobeno mnenieto ti, 4e jenite sa po-dobri... Az ne smqkam da stavam poboini4ka, a prosto da se usuvur6enstvam, a po tvoe mnenie jenite biha napredvali su6to tolkova burrzo kato mujete - tova me radva:)))) Ti v koi klub trenira6?

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Zaнови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано17.08.02 00:26



nobody_ , поздрави от България!!! Искам да те попитам тренирал ли си и преди да заминеш и каква е разликата м/у тренировките тук и в сраната на Тримата мускетари?

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Zaнови [re: foli]  
Автор Troika (непрактикуващ)
Публикувано17.08.02 15:13



със сигурност ще съм от зрителите, може би ще участвам в демонстрация, и в никакъв случай няма да съм между състезателите... далече съм още от такива неща - много повече говоря и пиша отколкото мога на практика. Обаче ми се струва, че ще правя нещо по организацията и може да съм зает, но нали ще идват и от други градове, няма начин да не се видим, запознаем и после вече на самото състезание може би ще се заема с мойта си работа.
Така, че като му дойде времето ще се разберем къде да си направим среща. Дата - 30.08, час - примерно 15.00, място - неизвестно.



Тема Re: Zaнови [re: Troika]  
Автор foli (Amida)
Публикувано18.08.02 01:33



Troika, часът ме устройва. Само вече допълнително ще се уговорим за мястото - оки. В чата можеш да ме търсиш като <foli> в каналите "варна" и "българия". Не ми стана ясно от колко часа започва състезанието? А - и още нещо - прочетох едно твое мнение където говориш, че в българските народни танци било скрито BI?! Напиши ми подробности, ако не те затруднявам, де!!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Срещанови [re: foli]  
Автор Troika (непрактикуващ)
Публикувано18.08.02 19:14



Фоли, състезанието започва в 19.00 - от 15.00 до 18.00 съм свободен, затова съм определил такова време - така, че ще има време да се запознаем и да си поговорим. Тогава може да обсъдим и за българските народните танци и БИ.
Предполагам, че ще напишем точното място на срещата и тук и в даобг.ком, там във форума има тема за състезанието.
Поздрави



Тема Re: Срещанови [re: Troika]  
Автор foli (Amida)
Публикувано18.08.02 22:14



Troika, oki !!! Ще чакам по-нататъшни вести от теб !!! Още веднъж ти благодаря за поканата!!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Zaнови [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 11:06



В същност май на различните места преподават различно Айкидо. То има и различни стилове. Някъде са по-твърди и обръщат повече внимание на Айкидо като самозащита, други са по-меки, има даже някакво "спортно" Айкидо със състезания (не знам дали в България има такова де).
За себе си смятам, че поне докато навлеза повече в нещата трябва да карам по-спокойно и без излишни изсилвания. Айкидо и без това е достатъчно сложно. После, когато вече знам основите може да помисля и как нещата евентуално могат да се приложат на практика.



Тема Мнениенови [re: Jo]  
Автор foli (Amida)
Публикувано24.08.02 02:25



Jo, да ти кажа и аз разсъждавам като теб - затова и толкова дълго си избирах къде да тренирам. Надявам се, че все пак ще науча нещо защото Аикйдо е достатъчно сложно и се надявам да попадна на добри инструктори. Вече си избрах зала и скоро ще има какво повече да коментираме!!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема foli е замислена...нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано24.08.02 02:42



Хммммм, защо ли чувам това постоянно..."Айкидо в България не е ниво... не си струва... трябва да се усвоява 100 години..." , наистина защо?! Данеби хората дето са занимават с Айкидо в България да са някакви донкихотовци?! nobody_ ти едва ли трябва да се чувстваш задължен да ми отговаряш на всичките въпроси, но поне ми кажи, моля те, наистина ли трудно се усвоява?! Знам, че зависи от ученика, но те питам за това, което не зависи от него...

И най- дългия път, започва с първата крачка .



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.