Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 16.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: foli е замислена...нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано26.08.02 11:37



Ami spored men kakto pisah v druga tema nai-mnogo zavisi ot utchitelia - vsitchki, koito sa dobri v edin ili drug moment sa imali dopir do istinski maistori i sa poprihvanali tui-onui...
No v kratze , ami pyk zapichi se, potrenirai i sama proveri - v kraina smetka vajen e protzesa, zachtoto ako se kontzentrirach prekaleno vyrhu krainata tzel nikoga niama ia postignech (kitaiska narodna mydrost)
Samo edno utotchnenie - boino izkustvo prosto ne se utchi po seminari za syjalenie - triabva da se trenira s maistora v negovoto si dodjo - ne mojech za 5 dena da nautchich tova, koeto drugi hora pri drugi uslovia sa nautchili za 5 godini (tova mai Gochkata go beche kazal )
Pozdravi.



Тема Re: foli е замислена...нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано04.09.02 00:00



nobodi _ , въпреки, че не съм тренирала и аз съм си ги мислила тези работи - за ученика, за учителя. И точно за това се замислих толкова много след дискусиите в този форум. От една страна Айкидо е достъпно за всеки които желае да го изучава, от друга - в България май нещата не са много на ниво , от трета - много зависи къде ще попадна... Знам, че тези фактори не са без значение и трябва да ги имам в предвид, но... как да ти кажа... просто наистина искам да науча това БИ и затова и така те "тормозя" с въпроси . Моля да ме извиниш ако ти досаждам, обаче любопитството ми наистина Е БЕЗГРАНИЧНО

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: foli е замислена...нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано04.09.02 11:15



Ti zapotchna li da trenirach, bre? A inatche ako imach vyprosi pitai, to tia forumi zaradi tova sychtestvuvat v kraina smetka...
Pozdravi.



Тема Re: foli е замислена...нови [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 19:23



Абе всички твърдят "...в България Айкидото не е на ниво...". То пък какво ли е на ниво в България :))
Ами не знам, аз като се замисля съм толкова начинаещ, че дори не мога да разбера дали моят сенсей е "на ниво". Какво значи "на ниво"? Неговото ниво е толкова далече от моето, че изобщо не може да става дума за сравнение. Дали това кой дан е говори достатъчно за нивото му? Според мен в началото нивото не трябва да те притеснява. Просто пробвай и виж дали ти харесва.



Тема Re: foli е замислена...нови [re: Jo]  
Автор old_moon ()
Публикувано05.09.02 20:26



znachi toi e niakoi si dan tam, taka li?
ami shte ti kaja kak da precenish nivoto mu.
Idi trenirai karate za 2 godini nai-mnogo.
Sled tva idi i go skysai ot boi. :)
Ako ne uspeesh, znachi stava. :)


www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: foli е замислена...нови [re: old_moon]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано06.09.02 11:52



Spored men da se zapiche na kick-box i sled 1 godina chte go prebie...
Pozdravi.



Тема Re: foli е замислена...нови [re: nobody_]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 22:04



Abe ne znam dali shte stane s edna godina kick-box. Toj sensei si e dosta jak.



Тема Re: foli е замислена...нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано08.09.02 20:41



nobody_ , ako skoro ima6 idvane kum Bulgariq moje da si uredim edna sre6ti4ka... na tatamito - samo molq te ne zabravqi, 4e sum na4inae6ta

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: foli е замислена...нови [re: Jo]  
Автор foli (Amida)
Публикувано08.09.02 20:48



Jo, "nivoto" ,spored men, ne bi moglo da se opredeli sus kolani i danove. Prosto vseki prepodavatel trqbva da bude dostatu4no samokriti4en kum sebe si i da osuznava, 4e hvane li se na horoto 6te go igrae do karai. Az bqh svidetelka na nqkolko demonstracii po Aikido i da ti kaja ima hora, koito mogat da obu4avat i takiva na koito ne im se udava. To prosto e do 4oveka i talanta mu da predava znaniqta si na drugite. Az tursih to4no takuv instruktor i za moe ogromno 6tastie go namerih. Pojelavam ti i ti da namei6 svoq idealen u4itel!!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: foli е замислена...нови [re: old_moon]  
Автор foli (Amida)
Публикувано08.09.02 20:50



old_moon, ne iskam da se burkam v razgovora ti s Jo, no ne misli6 li, 4e metoda ti za proverka na u4itelq e tvurde... kraen?!

И най- дългия път, започва с първата крачка .



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.