Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Моля да не ми крадеш ника!нови [re: dama kupa]  
Автор Истинската Дама Купа ()
Публикувано06.10.99 00:27



Да не видиш нещо. Бъди някаква друга дама, а не Купа! Пика и Купа са запазени!

Тема За фалшиватанови [re: dama kupa]  
Автор Истинската Дама Купа ()
Публикувано06.10.99 00:33



Първо научи английски, мила и тогава пиши и се заяждай със софиянци!!! Всъщност, по-добре изобщо не се изказвай неподготвена, че само ставаш за смях както и повечето твои събратя! Никого няма да убедиш, а ако искаш сама да се убеждаваш, прави си го private а не пускай тъпи мнения че да се вижда колко си зле. Не се съмнявам, че си от село!! Вие от село един ник не може да си измислите, ами трябва и да крадете! Good luck! ДАМА КУПА :-)

Тема София за софиянцинови [re: Grajdanina]  
Автор Истинската Дама Купа ()
Публикувано06.10.99 00:53



Евала! Тя (фалшивата дама купа), първо, че ми е откраднала ника, и второ, не знае никакъв английски. Такъв им е манталитета на селяните - хем не знаят, хем се бият в гърдите, това е то - селска психика. Имала съм неприятности и с други от село, точно такива. Ти му думаш, оно рупа ли рупа! - казано на нашенски (шопски). Ха-ха! Късмет, Гражданино! ;-) Истинската Д.К.

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: kuki]  
Автор Истинската Дама Купа ()
Публикувано06.10.99 01:00



Виж, драги, и аз живея в град, по-голям от София, и при това не пиша на латиница! Но това къде живееш, не те прави по-малко селянин! То си личи. Има и други, които живеят другаде, но не се фукат като селяни... Остани си със здраве и гледай да не се загубиш в големия град!

Тема Za Istinskata dama kupaнови [re: dama kupa]  
Автор dama kupa ()
Публикувано06.10.99 07:57



Vij,mila,ne te znam nito sum te vijdala,javno si bila ispadnala v dulbok letargichen sun.Az poveche ot mesec sum v klubovete s tozi nik i ti chak sega se subudi da mi kajesh,che bil zapazen?!I ne se naduvai tolkova,che shte se prusnesh po shevovete.A angliiskia mi e dobur i stava oshte po-dobur,zashtoto go praktikuvam(v momenta sum v chujbina).Ne mi se spori s tupi sofiiski mutresi,deto si misliat,che sveta se vurti okolo tiah!Prosto si izlizam s dostoinstvo i shte ti pokaja ,che ne sum"ono deto rupa.." Ama istinata vinagi boli,nali?Zlobeete(povecheto sofianci),zashtoto veche ste malcinstvo!E,razbiram vi napulno!I ne budi tolkova sigurna,che sum ot selo,az sushto sum ot goliam grad v Bulgaria.I uspeh tam na teb v oshte po-golemia grad,v koito jiveesh v momenta..koi znae,moje puk tochno ti-rasovata sofianka da se zagubish niakoi slunchev den.......

Тема За фалшивата дама купанови [re: dama kupa]  
Автор Истинската Дама Купа ()
Публикувано06.10.99 15:33



За разлика от теб, аз не се подвизавам по клубовете. Но като видях смешния ти английски, не се стърпях да употребя ника си. Питай други хора за него. Така, а сега - урок по английски: Не се казва look at to the mirror - питай някого, английски-говорящ! Каквото и да си искала да кажеш, не е правилно. Може да кажеш look in the mirror или look at the mirror. Това обаче, са две съвсем различни неща. Голяма работа, че си в чужбина. Много хора сме в чужбина, но не го афишираме. Разлика в манталитета. И защо мислиш, че всички са мутреси? Да не би да имаш чувство за малоценност? Или като няма за какво друго да обиждаш, мутреса е нещото, което можеш да измислиш! Е, софиянци не са малцинство, а също и не всички са мутри. Не знам какво те боли тебе, може би истината, наистина. Няма нужда нищо да доказваш, то е ясно. Ами рупай повече английски. Благодаря за пожеланията за успех, ще ги взема на сериозно.

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИ - Koj se zajazhda?...нови [re: Софиянец]  
Автор tihon ()
Публикувано08.10.99 05:26



КОй се заяжда?...Не става въпрос само за определенията - "селянин" или "софиянец". Пък откъде-накъде терминът с който се нарича този, който ми прави хляба който ям всякa божа вечер да е обиден...? Лично за мен ситуацията е и друга.Например -- лежа си аз на леглото в казармата вече като "стар" и внезапно при мен пристига набор, който след няколко общи реплики за наряди и времето,внезапно променя темата и започва да ме убеждава настойчиво колко е хубав неговия роден град Ь / нарочно не използвам истинската начална буква, за да не обидя някого незаслужено, макар че случаят е истински/. Та значи, Ь е хубав, там е топло през цялата година, там момичетата са страхотни, там ...абе, въобще всичко е само красота и ...рай, приказка. Докато - "глиедай така'а мръсотия, к'вато е в София, никъде в Българиа иа ниама..." Това беше преди около четири години и го запомних защото ми беше станало много смешно от рязката и безсмислена промяна на темата и агресивната сугестия - "Ь е хубав, там е най-голямата библиотека в България и ..." и още нещо голямо което не съм запомнил. След това имах още няколко подобни случая вече с колеги в универдитета. Не бях ходил в Ь до това лято когато на стоп ми се наложи да чакам 4 / четири/ часа на шосето покрай Ь. Никой не взе нито мен, нито още 4-5 войничета - те си тръгнаха пеша към поделението на 70 км от там, а аз слязох да взема влака за София. Такъв нямаше в продължение на 12 часа,/Ь е областен център/ та ...нямах си работа, хвърлих поглед на града ... /по-добре да си бях седял на шосето/... Това ми преля търпението - дотогава не ми пукаше много кой какво говори за София - каквото и да говори, нищо няма да промени от достойнствата й. Но вече ми станаха КРАЙНО антипатични всички провинциални патриоти, плюещи по София. Та мисълта ми е - "добре - "мойто гардже си е най-хубаво"", добре, но си стойте при "гарджето". Щом сте дошли тук, в София, значи този град има нещо, което вашият град, село , не притежава - затова малко повече уважение / като разбира се и на София и липсват неща характерни за Родопите или Силистра/. Щом ще липсва уважението - хайде дома - какво правите в София, щом е толкова гадна??? Колкото за самите софиянци - ние заедно с Вас, дошлите от провинцията, сме към милион и повече и с обобщенията си към нас показвате собствената си .../ сещате се/ :) Та така. Поздрави

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИ - Koj se zajazhda?...нови [re: tihon]  
Автор nacionalist ()
Публикувано08.10.99 16:56



Брилянтно изказване копеуе (или май трябваше да кажа копеле )?!?! Не знам, що не вземеш да ме светнеш бе кестен скапан, нали си отворено копеуе? Ще взема я да си остана тъп селяк.Един като тебе ме светна за бръсненето например, аз до сега се бръснех на ръба на къщата ама то имало и бръснарки ножчета бе КОПЕУЕ .Ски ние по село колко сме били тъпи и изостанали. p.s.Въобще не ми се занимава да споря с теб , ама не се стърпях да не направя лек коментар за което извинявай , ако съм накарнил кестенското ти самочувствие (Кофти някак си плебейче от село да се прави на важно пред един "велик" кестен p.p.s.Не се сърди , обаче доста елементарно мислене имаш....не знам дали ще можеш сам да си направиш изводи. :L

Тема ZA istinskata dama kupaнови [re: Истинската Дама Купа]  
Автор kuki ()
Публикувано10.10.99 07:04



O! Az jiveia v Moskva,a ti? Kuki

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИ - Koj se zajazhda?...нови [re: nacionalist]  
Автор Пепи ()
Публикувано10.10.99 14:15



Предполагам , че на този дето те е светнал за брьсненето си му много благодарен ? Винаги трябва да има по някой , който да ви показва по нещо,за да се развивате що-годе правилно.Ти нали не се обиждаш като ти викат Селянин ? Това е сьдба и ти нищо не можеш да промениш - пише ти го на челото.Колкото до анализа на мисленето - много интересно го правиш ! Който е "велик кестен" - е елементарен , а който е "плейбейче от село" - не е / хитро измислено /. Що не потьрсиш тоя дето те е светнал за брьсненето да ти каже две приказки и по този вьпрос ? Викаш , че софиянците са отворени - тука си много прав !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.