Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 26.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор !Oдpи (непознат)
Публикувано20.07.06 22:28



Ако се беше запазило гражданството, в София щеше да има доста по-малко селяци. И да отбележа, в София живеят и някои много свестни хора от провинцията, проблема е в тези навъртащи се около Биад и Чака-рака





Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
АвторCeyянин (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 22:57



Бе дайте да ва питам аз ина раута: аз моя ли ви иба путката майна шопска насрана, а? Тъй, кат ма глеъти, моя ли ви сера у гъзъ, а? А искате ли дорде ва иба, да сера на жена ви на лицето? Мойти ли ми го налапа целия кур след туй, както е лайнян такъв, а?



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Ceyянин]  
АвторУлaвa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 21:34



ммои мои мои
жалко оти имам само една мъйка мъ ти я давъм она е софянка! у подуьъне раждана у ларго правена!
иби ъ иби ъ!!! у гъзо я иби оти не сакам братя реститутция чекам!



Тема до Сеуяниннови [re: Ceyянин]  
Автор scorpia (®)
Публикувано26.07.06 09:52



точно за такива като теб говорим простако... вземи се скрии.. и си иди на село..



Тема Re: до Сеуяниннови [re: scorpia]  
АвторУлинoвa (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 23:05



оти ма? дека го пратуваш? нек си седи у кащо!



Тема Re: до Сеуяниннови [re: scorpia]  
АвторCeyянин c koyeyo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 20:11



Виж са копеуе, язе моем и да си одим на село, ама ти оти не ми отговори на въпроса? Моем ли я да то го турим у устата такъв един с лайната барабар? А? Оти я също съм си софиянец, от шопско съм си я бе еехееее...

Я не мьекам! Я си говорим как си требе. Твърдо кат' истински софиянец! Говорим за себе си в множествено число, турам в краа на глаголите едно "ме" кога са в множествено число (одиме, правиме, ядеме, ...) за да не се обърка някой да рече, че не сме от Софиата... Слагам ударениата как си требе - в краа на думата (ходИл, правИл, носИл, ...) точ' как говорат по талавизиата ората (едва ли не)... И хлЕб (хуеб) ядеме и млЕкО пиеме, не сме прости ние софианците... ааааа...
Та за това питам яз моем ли ви пръснем халката от ебан дорде пуснете бяла пяна от устата да мое след това, ка го налапнете, да стане капучино? А?

P.S.
Ихххх какви думи знаеме ние софианците само: "капучино"! Граждане не, ами граждане и половина!



Тема Re: до Сеуяниннови [re: Ceyянин c koyeyo]  
Автор scorpia (®)
Публикувано28.07.06 11:28



знаеш ли...?? може ако те срещна на улицата по нищо да не личи, че носиш в себе си този селски манталитет и лошо възпитание... за изразните средства, които ползваш - нямам коментар... съжалявам само майка ти, която те е родила.. и много други, родили такива като тебе... а ти си простак... така, че теб нищо не може да те спаси... ако ще да си роден на пъпа на София... (а явно имаш и сексуални проблеми, предвид факта, че все за сношение говориш... за това ти трябва лекар !!!!)
..и няма значение кой как се изразява - дали слага ударението на правилната сричка или не... говорим за друго, ама ти явно си и много тъп, та не можеш да вникнеш в проблема... ай ся оди да си измиеш устата от чесъна, дет си го закусил и фащай рейса за село....
п.п. ама аз всъщност като се замисля вие не си миете устите :)))))



Тема Re: до Сеуяниннови [re: scorpia]  
АвторCeyянин (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 16:24



Аз мой и да съм прустак, ама сиксуални прубльеми няам, щот' онзи ден, къту упънах магарицата на двора, зъркелите и щяха дъ изскочат от кеф! Даже след туй са цилувъхми с нея, щото са убичами. Ама вий граждънити ко ръзбиръти от истинска любоф...

Инак аз иба магарицата щоту при нас на селу жени не останаха. Сичкити утидъха в София да съ ибът със суфиянци за 5 лева. Тука само баби останаха при нас. Аз ги бях подхванал пу идно времи и тях, ама почнаха да мрат, като им го навървя целя и кмета каза да си опичам акъла да не ма фанел той мени да упъни, че тогаз... Бабите праят мноу хубаи свирки, щот' нямат зъби, ама то пусти кмет...



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
АвторГopд Ceлянин (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 18:10



Като прегледате тая тема може сами да си отговорите на така непонятния за вас въпрос защо ви мразат в цяла България.



(чакам да ми откриете правописните грешки)



Тема ма да не си у клуб Български език ма?!нови [re: Гopд Ceлянин]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 22:24



ще ти откриваме ако искаме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.