Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 24.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема ZA Kukiнови [re: kuki]  
Автор И.Д.К. ()
Публикувано10.10.99 22:14



Ха-ха! Наистина ли?

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИ - Koj se zajazhda?...нови [re: Пепи]  
Автор ULTRAS ()
Публикувано11.10.99 11:08



PEPI DA BE BRATO MNOGO PRAVILNO GO KAZA >>>> TO SI IM GO PISHE NA CHELATA

Тема re:ZA Kukiнови [re: И.Д.К.]  
Автор kuki ()
Публикувано22.10.99 04:23



Shto? Ti da ne bi da zavijdash?

Тема SOFIA FOREVER-За ULTRASнови [re: ULTRAS]  
Автор Пловдивчанин ()
Публикувано14.11.99 10:12



Не разбрах каква ти е личната омраза към МАЙНИТЕ?!?! Аз също мисля че хората трябва да знаят къде им е мястото, но това не пречи всички мои Големи приятели да са от София, а аз да си живея в Пловдив Нали?!.....Така че приятелю аз съм Майна с приятели в София! Това притеснява ли те?......И между другото с всичкото ми уважение към София не смятам ,че тя отговаря името Столица!(говоря за благоустройството и чистотата на града)...А и изобщо има ли град в България,който да бъде подходящ за Столица?!.....Прочети малко история и ще разбереш защо именно София е Столица!!!....Така че това за Майните и вечната им омраза със Софиянци вече е отживелица! Ако имаш личен проблем с някой от нас-Провинциалистите не го прави обществен!.......Остани си със здраве.....майна:-))

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор FAN ()
Публикувано15.11.99 13:28



NA WSEKI SOFIJANEZ MU SE E SLUCHWALO DA TARPI NAHALNITE SELJANDURI - BILO TO W UNIWERSITET, NA ULIZATA, PO GRADSKIJA TRANSPORT I KADE LI NE. TE SA PROSTO NAWSJAKADE KATO EPIDEMIJA, SAMO CHE PO LOSHA I OT CHUMA. ZASHTOTO WEDNAJ DA STAPJAT W SOFIJA I ZABRAWJAT ZA RODNITE SI MESTA, NE MOJESH DA GI NAKARASH DA SE WARNAT KADETO IM E MJASTOTO OBSHTO WZETO. POSLEDIZITE SA OCHEWIDNI I PLACHEWNI ZA SOFIJA: PROSTOTIJA, MARSOTIJA, SELJANIJA, TAPI MRASNI FIZIONOMII PO ULIZITE I EFIRA... ZATOWA I STRANATA NI E W TAKOWA SASTOJANIE - ZASHTOTO NI UPRAWLJAWAT SELJANI: ALCHNI, TAPI, PODKUPNI, BEZSAWESTNI... ABE GOWEDA S EDNA DUMA. SRAM ME E CHE SAM BALGARIN ZARADI SELJANITE, KOITO PREWZEHA SOFIJA, DA NE GOWORIM ZA PROWINZIJATA. DA WI EBA MAJKATA, SELJANDURI EDNO UTOCHNENIE: BEZKRAJNO MNOGO UWAJAWAM ISTINSKITE HORA OT SELO, KOITO SAS SWOJA TRUD I MORAL SA PO-GOLJAMI EWROPEJZI OT MRASNITE VONJASHTI BLASKASHTI SE SELJANDURI PO ULIZITE NA SOFIJA.

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор дядо Иван ()
Публикувано27.11.99 19:33



Не е лошо да се поогледаш за някой правописен речник наоколо (има достатъчно в читалнята на всяка библиотека). Ако не знаеш какво е това библиотека попитай някой селянин как се пишат думите "недоразумение", "срещнете", " не щеш ли" и т. н. Прегледай и граматиката. Запетайките и тиретата се слагат на определени места. В противен случай се получават двусмислия. Още в началото на твоите философски мъдрости читателят остава с впечатление, че написаното не е истина (...не това си е болезнена истина). Май имаш проблеми и с члена си. Запомни от дядо си: ПОДЛОГЪТ Е ВИНАГИ С ПЪЛЕН ЧЛЕН. На мен ми е простено - над осемдесет годишен съм, но ти си още младо момче. Иначе, като идея не е лошо, но трябва да уточниш терминологията. Май не са много селяните, които слушат чалги. Не е хубаво да се подиграваш и с родителите си. Пожелавам ти успех, но обърни внимание на моите забележки при следващите си творения. Дядо Иван. P.S. Ти наистина ли се казваш Гошо?

Тема Внимавайте! Да не се случи и на вас.нови [re: дядо Иван]  
Автор Bagger ()
Публикувано28.11.99 14:32



Селянин и гражданин е разтегливо понятие в България. Факт 1. Населението на България през 1939 г. е 86% селско. Факт 2. В периода 1950-1989 г. София е нараствала средно 25 000 (!) годишно. Подобно е и с другите градове. Факт 3. Гражданин е този, който е трето поколение такъв. Тоест родителите му да са родени и израснали в града. Я, Софиянец, си спомни откъде иде баща ти, дядо ти, баба ти и т.н. Така че по-полеко с изказванията. Лично аз предпочитам някой нормален дядо от забито село някъде в Балкана, отколкото бързо категоризиращ хората псевдоинтелигент. Мисля, че с това трябва да се сложи край на този безсмислен спор. И да не се обиждаме на "селянин".

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор друг варненец ()
Публикувано04.12.99 06:04



Виж какво,човече,защо не се замислиш над това,че само софиянци (т.е. ШОПИТЕ) се оплакват от "СЕЛЯНИТЕ"!!!!! Цяла България сте я обявили за село само вие сте граждани.И дошли не дошли от селото се надувате до небето"АЗ СЪМ СОФИЯНЕЦ" мамка ви шопландска. икато става въпросза произхода,на времето София си е била забутан град без особено значение (Пловдив е бил търговски център,Русе Варна,Бургаз са си пристанища,Търново поне си има историята,та вий какво сте били,моля).Живеитеси живота и не се надуваите много. П.П. По повод на рушветите не си мисли че в"провинцията"растат неандренталци.

Тема Za seliankata.нови [re: SELJANKATA]  
Автор bobi ot New York ()
Публикувано15.12.99 17:47



Lichno za men ti si nai-svesnia chovek na tozi board. Az sam Sofianez i shte mi bade trudno da zhiveia na drugi mesta v Bulgaria, zashtoto moite bivshi priateli zhiveiat tuk i sa mi skapi.S takav inteligenten chovek, kato teb, za priatel bih zhivial na vsekade po sveta ot Parise i New York do Lovech i Banki, dori i Boiana, no predpochitam v Centara na Sofia, kadeto i pavetata me poznavahat. With Love, bobi PS: Az ne sam mnogo mlad, no...imam nuzhda ot istinski priateli za koito da se grizha i pomagam, nishto che sa selianki. Te sa po malko pretenciozni, nali?

Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: друг варненец]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 10:52



Най-голямата грешка се допусна когато премахнаха софийското жителство. Сулъо и пулъо станаха граждани. Сега няма кой да копа. Всички добре облечени бизнесмени също са от провинцията. какво ви говори това? Хахахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.