Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 18.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: elian2OOO]  
Авторчyk (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 14:27



Размножителен процес в рамките на селото, където всички са роднини. Кофти работа...в Уелс съм виждал такива неща. И у нас ги има... с една дума мутанти.



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторчyk (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 14:42



За 120 г. много неща се променят. Хората изобретяват ДВГ, перални машини, сапун, компютри и т.н....някой ги ползват, а други не - въпрос на избор. Завиждам на хора които през деня не срещат простаци! Но този вид съществува и е дори агресивен или казано по друг начин ми навлиза в личното пространство я с чалга, я с комлексарско шофиране. И отгоре на всичкото може и да скача на бой...примитивно! Често като изляза от колата чувам следното "Извинявай брато". Ехххх....силни духом люде!



Тема И аз не мога да понасямнови [re: popo]  
АвторSOFlA (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 17:46



селския поток към София!!!! Имам предвид селския манталитет!!!



Тема Абе, Морска Вълна,нови [re: SOFlA]  
АвторCOФИЯ (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 17:54



морето ли ти е гаранция за възпитание и НЕпровинциализъм?????????
Чета те в други клубове и не допусках, че можеш да изръсиш подобна тъпотия!!!!!!
Защото от ГОРДИ варненци в София място не можеш да си намериш!



Тема Re: Абе, Морска Вълна,нови [re: COФИЯ]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано10.07.06 13:43



Ами първо не съм от Варна и второ,знам,че постингът ми изглежда едва ли не детински, но прочетените по-горе постинги ме "провокираха" да го "изтърся" в този вид

Не,че се гордея с написаното,но и основния постинг преполага подобни отговори






Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: morska valna]  
АвторKaka oт шoплъka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 21:44



Само да те светна, голяма бяла морска птицо, че когато бях малка, преди 20-тина години, София не беше лудница...
Разбираш ли на къде бия?
Беше страхотен и приятен град.
И тогава са идвали провинциалисти, естествено, все пак градът постоянно расте. Но преди години софийското жителство е било една чудесна преграда срещу цялата тая паплач, дето се е изсипала в момента тук.
И те уверявам, че ако в твоя роден град, такъв, какъвто си го знаеш от малка /или малък, и си го обичаш, и си го познаваш, се изсипе куцо, кьораво и сакато, ще започенш да разбираш ненавистта на хората от София, към сганта, която се търкаля на тълпи из софийските улици.
Аз нямам нищо против София да се напълни с културни, весели и приятни хора, пък от където си щат да идват.
Обаче сега тук е пълно в комплексирани, потиснати, неприятни и злобни душици, които живеят с идеята, че ако не си купят апартамент в София, ще са жив резил за цялата рода, махала, че и до съседното село.
Ми мерси.
Кат сте толкова толератни и отворени провинциалистите, дето си живеете по провинцията, поканете си ги при вас тея всичките мякащи неприятни особи.
Много зъл постинг написах, ама пак хубаво, че пиша, а не съм развъртяла една тояга из градския транспорт





Тема Re: Абе, Морска Вълна,нови [re: morska valna]  
АвторУмиpиcaнa в тpaмвaй (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 22:22



кво я слушаш тая пачавра?!?!?!?



Тема Како..........нови [re: Kaka oт шoплъka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано12.07.06 10:25



Разбрах много добре постинга ти.И моя беше насочен точно в тази "посока"Именно,че и аз си помня града от дете какво беше и какво направиха от него

Идвала съм много пъти в София,знам и там какво беше.Ако не се лъжа през 70-те години започна "трагедията" за,която си пишем.Аз тогава даже си живеех в къща.Сега я няма,защото за "новите" съграждани трябваха жилища.........разбирай,съборена е и сега на нейно място "гордо" се извисява блокНие тук му викаме на това "явление" "Весели селяни,гъсто населени"Та не се засягам и на голямата бяла птица







Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано12.07.06 18:41



Без да искам да обидя никого - истински софиянци има много малко. Повечето са присъединени от околните села или рожби на родители от цялата страна.





Тема Re: Како..........нови [re: morska valna]  
АвторKaka... (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 23:19



ОК, птицо, радвам се, че не се засягаш, не беше с лошо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.