Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 25.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Доказателство на теорематанови [re: Софиянец]  
Автор Стефан Христов ()
Публикувано02.10.99 05:41



Нещата всъщност са много прости. Как да не мразиш човек, на който не му се налага да се вре в лайната по цял ден и живее доста по-добре. Просто в град (не само в София, просто тук разликата е най-голяма) има повече хубави места, повече интересни хора, повече хубави мацки, ако щеш. А и не е много умно да наливаш масло в огъня, както правят някои от позанатите ми с натвърдвания кой колко бил глупав. На хората и без друго малко им трябва. Освен това, трябва да се чете Алеко. Бай Ганьо не напразно се учи в училищата, ама кой да ти слуша. Ако някой мисли, че нещата са се променили много - блажени са верующите, тяхно е царството небесно. Аз също съм от село. Е, някои шегаджии са го кръстили град, ама нейсе. Не, бе, не е София има и други издънки.

Тема SOFIA FOREVERнови [re: Стефан Христов]  
Автор ULTRAS ()
Публикувано02.10.99 06:28



EI SELIACI ISTINATA BOLI A( SPECIALNO ZA MAINITE)

Тема SOFIA FOREVERнови [re: ULTRAS]  
Автор Jab ()
Публикувано03.10.99 02:43



Bravo, brato i az sum na sustoto mnenie.Vsiako laino ot provansa da si znae giola. Smurt na selianite!

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: online.horror]  
Автор kuki ()
Публикувано03.10.99 06:06



Da be, I "sreshtnete" se pishe bez tova dopalnitelno "t" sled " sht". Oh, kade ni e gramatikata-a-a...kade,sofianeco! Na kolko si godini,moito momche?Samo nedorasal puberitet moje da e tolkova "bezumno zanimatelen i ostroumen" i nai-veche tolkova "otvoren".Shtoto drugo po- smisleno razsajdenie ne moje da ni doide naum,nali?Pak i tia selianduri"Mamicata im" sa po-umni,bachkat vmesto da se razmotavat po ulicite i nai-vajnoto ne jiveiat s mama i tati,ami si praviat kakvoto si iskat bez da triabva da se obaisniavat na roditelskoto tialo ili pak da se kriat po chujdi kashti i kvartiri. Mamicata im na seliandurite,nali taka?

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: kuki]  
Автор Пепи ()
Публикувано04.10.99 01:32



Кики - много си отворен мойто момче!Не знам Софиянеца дали е пубертет , но за теб сьм сигурен , ако се сьди по комплексите които те гонят / разни квартири, родители /.До болка са ти познати тези проблеми нали? Дано в София да поизбиеш малко от комплексите си / искренно ти го пожелавам /. Но за едно си прав! - селяните бачкат , бачкат и ще продьлжават да бачкат , защото не се става лесно ЧОВЕК .

Тема СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Пепи]  
Автор kuki ()
Публикувано04.10.99 05:05



Pepi,moito momche,malko mi kasno da sam v puberitetskata vazrast. No kakto prochetoh niakade drugade ,ot vsichko kazano dosega izliza che v Sofia vsichki sa seliani.Gorkiat Sofianec!Kolko li mu e bilo tejko kato e osaznal tazi istina(ako ia e osaznal).Az pak jiveia v Grad-po-goliam grad ot Sofia.I Slava Bogu!

Тема za Jabнови [re: Jab]  
Автор nabludavasht ()
Публикувано04.10.99 07:02



...ti mai si se gledal v ogledaloto kogato ti e doshlo velikoto prosvetlenie?!

Тема Доказателство на теорематанови [re: Стефан Христов]  
Автор един от всички ()
Публикувано04.10.99 07:32



Не е важно от къде си. Не си имал избор по въпроса.Важното е какво си постигнал.

Тема Това ми звучи като:нови [re: Софиянец]  
Автор Zak ()
Публикувано04.10.99 13:36



Банишора за банишорци!

Тема SOFIA FOREVERнови [re: Zak]  
Автор ULTRAS ()
Публикувано05.10.99 03:24



MANI DRUGOTO AMA I SPORAT SELIANCHETATA TAPI NEPROSVETENI


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.