Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 22.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: METHOD]  
АвторCeлинджъp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 18:17



Офф,много болна тема.Тя и ще е вечна според мен!И мене много ме дразнят селяндурите,защото просто и подбиват цената.Те са готови да работят какво ли не ,само и само да останат в Софията.Работя в една фирма,където от 150 човека 120 мекат и чекат.Неуписуемо "удоволствие" е.
Все пак ми е кеф,че много малко успяват да се задържат тука и след някоя друга година,аре по-живо,по-здраво:).
На мен пък ми завиждат като разберат,че живея на бул."Витоша" и имаме с жената още 3 апартамента в центъра и още няколко имота.Питат, що работиш тогава?
Аз ще живея в София и няма да се дам:)



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Ceлинджъp]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 14:09



<<<На мен пък ми завиждат като разберат,че живея на бул."Витоша" и имаме с жената още 3 апартамента в центъра и още няколко имота>>>

Спокойно, тоя бул. Витоша, скоро ще се напълни с мангалите от гарата и мария луиза. Тогава верно ще ти е кеф да работиш, за да не се прибираш вкъщи при селянията.



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: METHOD]  
Авторzaq (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 00:26



А мен ме дразни ужасно МЕКАНЕТО им...


Де...аа и овците хич не си дават зор да го оправят това блеене



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: XaMaB2]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.05.07 15:43



Защо мислиш така? Обесни на Мето.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Mинyвaч]  
АвторУплaшeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:44



Олей какви дълги постинги! Аз мисля че и двамата дето живеете на жентъра на този град имете вече заболявамени пореди мръсния въздух! Ме знам аз съм ходила 2-3 пъти там дето ги описвате тези улици и после като се прибра кйашлях 4 седмици а очите ми сълзяха потчи 3 дена и ушите ми бучаха. Освен това имам и стрес от трамвай- за малко и мене да ме убият тези каруци от миналя век. Единсвеното което мога да кажа е да че трябва да се радвате че е столица на таизи наща малка и обрана държава, защото ако беше на някоя другфа нямаше да бъде 2 милиона а поне 12Т!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: zaq]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:47



така е дори и във Вярна вече никой не мяка!



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: бerлeц]  
АвторSisi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 01:32



Приятели, Софиянци, най-големият виновник за тази трагедия е лицето Жельо Желев, авторът на "Фашизмът". Точно той в качеството си на президент премахна софийското жителство и отвори вратата на София за сульо и пульо. Едно време, за да имат право да дойдат да живеят в нашия град,провинциалистите трябваше да работят по 10 години в транспорта или в Кремиковци. С премахването на соф.жителство цяла България се изсипа в София. Вижте влаковете от Перник например. Сутрин идват, а вечер си отиват пълчища перничани, заели работните места на софиянци!!!А ние, софиянците, в Перник ли да отидем на работа, като в родния ни град вече всички места са заети? И не е вярно, че в София на всички заплатите са големи.Заплатите са големи в банковия сектор и други подобни, но за там се иска специално образование - например да си сервитьор на другаря Иван Костов и да се казваш Славчо Христов... и т.н. да не политизираме проблема.
Но като се има предвид, че един бивш политик го създаде, дали пък този проблем не е всъщност и политически?! И дали пък едно ново политическо решение на някой здравомислещ,ако е останал все пак такъв, няма да реши въпроса и всеки да си иде от там, от където е дошъл!





Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Иckpa]  
Авторпeт (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 10:44



Пет поколения, поне, съм софиянец и не ги търпя селендурите ,обучени "НА СОФИЯТА". Заемат с лакти и други части на тялото /например - полови органи/ работните места на нашите деца.Нашите се отдръпват възпитано,не участват в насилието- нали са толерантини с натрупана интелигентност в поколенията ,която се е отразила на чертите на лицето им ,даже. Селедури, трябва да натрупвате интелигентност поне 5 поколения,за да станете равни.



Тема Абсолютнонови [re: Софиянец]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.08.07 12:14



вярно.



Тема Re: СОФИЯ ЗА СОФИЯНЦИнови [re: Софиянец]  
АвторEce Meca (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 16:42



Анцузи и чалги има, но "мекания" няма. Навсякъде звучи твърда шопска диалектика: "млекО" (вместо: мляко), "обеца" (вместо: обица), "маслО" (вместо: мАсло), "ходИх", "казАх", "отидОх" и т.н. в този дух. Понякога от многото променени ударения дори е трудно да се разбере речта.

Да жижеят шопите и шопската салата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.